Донецкий техникум промышленной автоматики

Безлімітний інтернет Теле2 без обмеження трафіку

 1. відповідні тарифи
 2. пакети
 3. пропозиції акції
 4. Як підключити
 5. Про дзвінках

З поширенням програм і додатків, що вимагають майже постійного доступу в мережу, все актуальнішою стає проблема вибору і підключення дійсно безлімітного тарифу. Частенько послуги, що замовляються як не мають обмеження, виявляються простими пакетами даних. Чи існує безлімітний інтернет Теле2 без обмеження трафіку?

Однозначно відповісти на це питання «так» чи «ні» не представляється можливим. Справа в тому, що на території РФ цей оператор надає доступ до дзвінків і Інтернет-з'єднання на досить гнучких умовах, що включають, в тому числі, деякі елементи мобільного безліміту. Фактично, всі пропозиції з інтернетом можуть в тій чи іншій мірі вважатися не мають обмежень. У будь-якому випадку, потрібно розуміти, що навіть дискаунтер, яким позиціонує себе Теле2, не надаватиме дійсно велика кількість трафіку за суму менше 350 рублів.

відповідні тарифи

Безлімітні тарифи Теле2, що діють по всій Росії (за винятком Криму) - це пропозиції лінійки «Мій». У них всіх входять додаткові СМС і безлімітні дзвінки, послуги надається за фіксовану абонентську плату.

З точки зору доступу до Мережі, всі тарифи мають обмежений безліміт. Облік даних не здійснюється для ресурсів «Вконтакте», «Фейсбук», «Однокласники». Причому не має значення, відкриті вони на телефоні як додаток або через браузер. Але як тільки ви перейдете по сторонньої посиланням - знову почнеться підрахунок даних. Точно такі умови доступні для WhatsApp, Viber, «тамтого» і деяких фірмових додатків Tele2. У месенджерах дані враховуються для аудіо та відео дзвінків.

[Wp_ad_camp_5]

пакети

Найреальніший шанс придбати безліміт Теле2 - скористатися одним з пакетів трафіку, запропонованих абонентам. Тарифи Теле2 для інтернету відрізняються один від одного вартістю і кількістю включених ГБ.

Користувачам, які бажають підключити безлімітні дані, потрібно звернути увагу на пакети, що містять 50 і 20 ГБ. Може здатися, що в попередній фразі є певна невідповідність: загальне поняття чітко вказує кількість доступних даних, але вона заявлена ​​як варіант отримати необмежений доступ в Мережу.

Може здатися, що в попередній фразі є певна невідповідність: загальне поняття чітко вказує кількість доступних даних, але вона заявлена ​​як варіант отримати необмежений доступ в Мережу

Насправді все просто, це так званий «нічний» безліміт. Днем витрачаються включені ГБ, а з 0.00 і до 6.00 ранку трафік необмежений. Час враховується місцеве. Вартість - 999 і 699 рублів на місяць. Різниця між двома цими пропозиціями тільки в кількості денного трафіку (50 і 20 ГБ відповідно).

Окремий варіант цієї послуги - інтернет для планшета , Який не є, на жаль, настільки ж необмеженим. Як випливає з назви, перейти на неї можна, тільки використовуючи сімку в планшеті. Ні, працювати карта буде і в будь-якому іншому мобільному пристрої, але ось швидкість з'єднання впаде до 64 кб / с. Для цього плану передбачено необмежений доступ до соцмереж VK, Facebook, «Однокласники» і до карт і навігатора від Яндекса. Ціна цього потрібного для любителів планшетів тарифного плану - всього 499 рублів щомісяця.

пропозиції акції

Насправді, отримати у будь-якого оператора, будь то Теле2 або Білайн, безлімітний інтернет без обмеження трафіку - завдання не дуже проста. Один з найбільш зручних варіантів в такому випадку - уважно вивчити акції та пропозиції компанії. Можливо, зараз є можливість забезпечити собі якомога більшу кількість таких потрібних мегабайтів і гігабайтів.

Наприклад, у Tele2 зараз доступна послуга, що дозволяє обміняти залишилися хвилини на гігабайти. Така можливість є у всіх користувачів з підключеними тарифами лінійки «Мій Теле2». Наприклад, один ГБ можна отримати за 100 хвилин. Звичайно, завдяки цій опції інтернет на Теле2 не стане безлімітним, але кількість доступних даних можна істотно збільшити.

Як підключити

Зазвичай абоненти підключаються до нових тарифів за допомогою особистого кабінету, служби підтримки оператора або в салонах зв'язку, де працюють люди, які вміють виконувати всі маніпуляції з сім-картами і прив'язаними до них опціями.

Для тих, хто вважає за краще самостійно переходити між тарифними планами, не вдаючись до допомоги браузерів і додатків, існують USSD-команди. Це набори символів, знаючи які, абонент ніколи не приділить проблеми, як відключити або підключити безліміт, занадто багато часу.

Список USSD-запитів для перерахованих в тексті пакетів даних:

 • * 155 * 701 # і * 155 * 700 # - для отримання 50 ГБ;
 • * 155 * 691 # і * 155 * 690 # - для 20 ГБ;
 • * 155 * 671 # і * 155 * 670 # - для планшета.

Перша команда - підключення, друга - відключення.

Команди для переходу на один з тарифів лінійки «Мій ..»:

 • * 630 * 1 # - ... Теле2;
 • * 630 * 2 # - ... розмова;
 • * 630 * 3 # - ... онлайн (12 ГБ);
 • * 630 * 4 # - ... онлайн + (30 ГБ).

Про дзвінках

Ще один вид безліміту на Теле2 - вихідні дзвінки абонентам цього оператора. Причому для кожного тарифного плану передбачена необмежений зв'язок з абонентами не тільки домашнього регіону, але і по всій Росії. Такі умови на дзвінки всередині мережі Теле2 недоступні тільки особам, які використовують план «класичний».

[Wp_ad_camp_1]

Для всіх варіацій «мого Tele2» доступний безліміт всередині мережі без тимчасових і територіальних обмежень. Незалежно від того, потрібна абоненту необмежена стільниковий зв'язок або доступ в Мережу, поміняти тариф на Теле2 можна так само, як описано вище.

Теле2 - гнучкий оператор, що надає своїм клієнтам можливість легко змінити тарифний план, підключити і відключити різні додаткові опції, налаштувати все під свої потреби. Так що, не дивлячись на невелику кількість можливостей отримання дійсно необмеженого трафіку, варіанти, як збільшити кількість інтернету, не змінюючи карту, підібрати можна. До речі, якщо необхідний доступ в Мережу на комп'ютері, можна придбати модем Теле2 , Який буде працювати за допомогою тієї ж сімки.

Поделітеcь посиланням на статтю з друзями:

Поділитися на Facebook ВКонтакте Twitter Однокласники


Проголосуйте за статтю: