Донецкий техникум промышленной автоматики

Безлімітний інтернет: огляд найкращих пропозицій

 1. Безлімітний інтернет на Білайні
 2. Постоплатние тарифи «Все» з безлімітним інтернетом
 3. Тариф «# можноВСЁ»
 4. Тариф «Безліміт для планшета»
 5. Безлімітний інтернет на МТС
 6. Безлімітний інтернет на Мегафоні
 7. Безлімітний інтернет від Yota
 8. Тариф Yota для смартфонів
 9. Тариф Yota для планшета
 10. Тариф Yota для модему
 11. Краще пропозіцію

Довгий час на ринку стільникового зв'язку були відсутні пропозиції з безлімітним інтернетом без обмежень по трафіку і швидкості

Довгий час на ринку стільникового зв'язку були відсутні пропозиції з безлімітним інтернетом без обмежень по трафіку і швидкості. Колись подібні пропозиції були практично у всіх операторів, але з часом вони стали недоступні для підключення і безлімітний інтернет без будь-яких обмежень став чимось нереальним. У 2016 році, нарешті, у абонентів з'явилася можливість користуватися мобільним інтернетом, чи не переживаючи про обсяг витраченого трафіку. Спочатку таку можливість надав оператор Yota, а після безлімітний інтернет з'явився у Білайну, МТС і Мегафону.

Говорячи про безлімітний, ми маємо на увазі відсутність обмежень по швидкості і об'єму споживаного трафіку. Оператори ж називають безлімітними і ті пропозиції, які включають певний пакет трафіку, після вичерпання якого, швидкість доступу в інтернет падає. Виходить, абонент дійсно отримує безлімітний інтернет, але толку від нього мало, так як витративши доступний пакет трафіку швидкість впаде до гранично низького значення.

В рамках цього огляду ми розглянемо тарифи і опції, які передбачають безлімітний мобільний інтернет без обмежень швидкості та квоти трафіку. Такі пропозиції на сьогоднішній день є у Yota, Білайну, МТС і Мегафону. Ми зробимо детальний огляд всіх пропозицій і постараємося визначити найкраще. Підключити безлімітний інтернет тепер цілком реально, але не варто сподіватися на те, що він буде таким як раніше. На жаль, зовсім без обмежень не обійшлося.

Безлімітний інтернет на Білайні

Довгий час безлімітний мобільний інтернет був доступний тільки у оператора Yota, але він не має настільки великої клієнтської бази, як Білайн, Мегафон і МТС, а тому великого шуму навколо цієї пропозиції не було, хоча, воно також заслуговує на увагу і ми до нього ще повернемося
Довгий час безлімітний мобільний інтернет був доступний тільки у оператора Yota, але він не має настільки великої клієнтської бази, як Білайн, Мегафон і МТС, а тому великого шуму навколо цієї пропозиції не було, хоча, воно також заслуговує на увагу і ми до нього ще повернемося . Що стосовно великої трійки, то першим безлімітний інтернет запропонував Білайн. Постоплатние тарифи лінійки «Все» включають мобільний інтернет без обмежень швидкості та квоти трафіку. Постоплатние тарифи відрізняються від передплатних тим, що передбачають можливість спочатку користуватися послугами зв'язку, а потім платити. Найчастіше, перейти на такі тарифи можна в офісі Білайну. Безлімітний інтернет Білайн на постоплатних тарифах «Все» доступний в рамках акції, яка неодноразово продовжувалася і діє до цього дня.

Білайн вирішив не зупинятися на постоплатних тарифах з безлімітним мобільним інтернетом і відкрив для підключення тарифний план «# можноВСЁ», який передбачає авансовий метод розрахунків. Також є тарифний план з безлімітним інтернетом для планшетів. Поки у Білайну є три діючих пропозиції з безлімітним інтернетом.

 • Тарифи «Все» постоплата;
 • Тариф «Можна все»;
 • Тариф «Безліміт для планшета».

Тарифи мають ряд відмінностей і особливостей, тому слід розглянути їх окремо.

Постоплатние тарифи «Все» з безлімітним інтернетом

Постоплатние тарифи лінійки «Все» відрізняються за розміром абонентської плати і обсягом пакетів послуг, але всі вони передбачають безлімітний інтернет без обмежень швидкості та квоти трафіку. Найпопулярнішим є тариф «Все за 500» . Ми вже робили детальний огляд даного тарифного плану та рекомендуємо з ним ознайомитися. Тут наведемо коротку інформацію по тарифу.

Тариф «Все за 500» постоплата включає:

 • Щомісячна абонентська плата - 500 рублів;
 • Безлімітні дзвінки на номери «Білайн» всієї Росії;
 • 600 хвилин для дзвінків на номери інших операторів;
 • 300 SMS-повідомлень;
 • Безлімітний інтернет з необмеженою квотою трафіку.

Як бачите, крім безлімітного інтернету тарифний план передбачає безлімітні дзвінки на номери Білайн будинку і в поїздках по Росії, а також значні пакети хвилин і SMS. Все це чудово, але без підводних каменів тут не обійшлося. Абонент дійсно отримує можливість користуватися інтернетом без обмежень швидкості та квоти трафіку, але при дотриманні певних умов.

Тарифами «Все» постоплата характерні наступні особливості:

 1. Якщо телефон з сім-картою використовується як модем або точки доступу Wi-Fi, доступ в інтернет обмежений. Обмеження можна порівняти з повним відключенням інтернету.
 2. Тарифний план можна використовувати на модемах, роутерах і навіть планшетах. Безлімітний мобільний інтернет доступний тільки для телефонів.
 3. Тариф передбачає обмеження по швидкості на скачування з файлообмінних мереж. Тобто, Ви не зможете завантажувати файли через торрент-клієнти.
 4. У документі з докладним описом тарифного плану можна знайти пункт, в якому вказано, що оператор не гарантує швидкість інтернету в разі навантаження на мережу. По суті вам в будь-який момент можуть урізати швидкість доступу в мережу і послатися на цей пункт.
 5. На тарифах лінійки "Все" з постоплатной системою розрахунків недоступна послуга «Інтернет на все». Нагадаємо, що ця послуга призначена для роздачі інтернету іншим абонентам (не по Wi-Fi).

Безсумнівно, недоліки досить істотні і сильно псують враження про тариф. Втім, у Білайну є інші пропозиції з безлімітним інтернетом, хоча, вони теж далекі від ідеалу.

Тариф «# можноВСЁ»

Тарифний план "#можна все" з'явився зовсім недавно. Багато хто стверджує, що це відповідь компанії МТС, яка відкрила для підключення тарифний план «Smart Безлімітіще», що перевершує за багатьма параметрами постоплатние тарифи «Все». Чи є цей тариф кращим сказати складно і думки абонентів в цьому відношенні сильно розходяться. Пропонуємо Вам ознайомитися з описом тарифу, а після вирішити, що для Вас краще.

Щоденна плата становить 10 рублів в перший місяць. З другого місяця абонентська плата піднімається до 13 руб. на добу для більшості регіонів Росії і 20 руб. для Москви і Підмосков'я. Вартість переходу на тариф - 100 рублів. Тариф не найдешевший і за цю плату слід очікувати від нього багато чого.

Тариф можна все Білайн включає:

 • Безлімітний мобільний інтернет по всій Росії без обмеження швидкості і трафіку;
 • Безлімітні дзвінки на телефони абонентів Білайн Росії;
 • 100 хвилин (в більшості регіонів) або 250 хвилин (Москва і Підмосков'ї) на всі мережі домашнього регіону і телефони Білайн Росії;
 • 100 SMS (в більшості регіонів) або 250 SMS (Москва і Підмосков'ї) на номери домашнього регіону.

Якщо порівняти тариф «# можноВСЁ» з тарифом «Все за 500» постоплата, то другий виглядає привабливіше, тому що включає більш значні пакети послуг. Що стосовно інтернету, то тут у тарифу «можна все» практично аналогічні умови. Тарифний план з'явився зовсім недавно і поки відомі не всі його особливості. Нижче проведено ряд недоліків тарифу, які мають офіційне підтвердження. Неофіційні відомості (відгуки абонентів) припускають багато інших недоліків.

Тарифом «# можноВСЁ» характерні наступні недоліки:

 1. Даний тарифний план призначений тільки для телефону. Якщо SIM-карта з тарифом вставлена ​​в роутер, модем або планшет, доступ в інтернет і до інших послуг зв'язку обмежений.
 2. Якщо телефон з сім-картою використовується як модем або точки доступу Wi-Fi, доступ в інтернет обмежений. Під обмеженням швидкості мається на увазі повне відключення інтернету. Ви не зможете навіть завантажити сторінку сайту. Щоб ділитися інтернетом Білайн пропонує підключити послугу «Роздача інтернету». Вартість послуги становить 50 руб. за годину і 150 руб. за добу. Навряд чи когось зацікавить настільки щедру пропозицію.
 3. У разі створення абонентом значного навантаження на мережу швидкість мобільного Інтернету не може бути гарантована оператором. Тобто, в будь-який момент швидкість доступу в мережу може впасти до гранично низького значення і ви нічого з цим не зможете зробити.
 4. У разі використання протоколів peer-to-peer швидкість мобільного інтернету обмежена. Наприклад BitTorrent - це peer-to-peer протокол, отже, завантажувати файли з торрент-клієнтів навряд чи вийде.
 5. Послуга «Інтернет на ВСЕ» на цьому тарифному плані не доступна для підключення. Дана послуга дозволяє поділитися своїм інтернетом з іншими номерами (не по WI-FI).

Такі умови характерні тарифу «# можноВСЁ». Як бачите, підводних каменів тут досить і ідеальним даний тарифний план назвати складно. Втім, ідеальних тарифів не існує зовсім. Якщо ви шанувальник Білайну, то у цього є ще одна пропозиція з безлімітним інтернетом.

Тариф «Безліміт для планшета»

Описані вище тарифи призначені для телефону. Якщо вам потрібен безлімітний інтернет для планшета, то у Білайну є пропозиція спеціально для цих пристроїв. Тариф «Безліміт для планшета» передбачає мобільний інтернет без обмежень квоти трафіку і швидкості. Відмітна особливість тарифного плану полягає в тому, що йому не характерні обмеження по протоколам. Тобто, при завантаженні файлів з файлообмінних мереж (торренти) швидкість інтернету не зміниться. Поки це єдиний тариф з безлімітним інтернетом, у якого відсутня обмеження на завантаження файлообмінних мереж. Втім, на цьому його переваги закінчуються.

Абонентська плата за тарифом становить 890 руб. в місяць (Москва і Підмосков'ї). Пакети хвилин і SMS повністю відсутні. По суті, Ви платите тільки за безлімітний інтернет. Більш того, за замовчуванням тариф і зовсім не передбачає можливості дзвонити або відправляти повідомлення. Підключення голосового зв'язку і послуги SMS-повідомлень можливо тільки при укладанні письмового договору на надання послуг рухомого радіотелефонного зв'язку. Укладення договору можливо в будь-якому офісі продажів «Білайн».

Що стосовно недоліків, то тут все аналогічно описаним раніше тарифами, за винятком відсутності обмежень на торренти. Варто додати, що на тарифному плані «Безліміт для планшета» опції «Хайвей», а також акції та інші бонусні програми, що дають знижки на інтернет-трафік, недоступні для підключення. Недоліком є ​​ще й те, що не дивлячись на високу абонентську плату тариф не включає пакети послуг зв'язку.

Безлімітний інтернет на МТС

Компанія МТС надає увазі абонентів тільки один тарифний план з безлімітним інтернетом без обмежень швидкості та квоти трафіку
Компанія МТС надає увазі абонентів тільки один тарифний план з безлімітним інтернетом без обмежень швидкості та квоти трафіку. Це не означає, що МТС відстає від Білайну в плані безлімітного інтернету. У МТС немає окремого тарифу для планшета або тарифного плану з постоплатной системою розрахунків. Тариф «Smart Безлімітіще» доступний не тільки на телефонах, але і на планшетах. Що стосується використання тарифу в модемі, то в цьому відношенні також є обмеження. Зате «Smart Безлімітіще» не передбачає обмеження на роздачу інтернету по Wi-Fi і використання телефону в якості модему. Прибравши це обмеження МТС вигідно виділився на тлі інших операторів. Втім, тут теж не обійшлося без підводних каменів.

В тариф «Smart Безлімітіще» включено:

 • Безлімітний інтернет без обмежень швидкості та квоти трафіку;
 • Безлімітні дзвінки на номери МТС всій Росії;
 • 200 хвилин на номери всіх мереж вашого регіону;
 • 200 SMS-повідомлень на номери всіх мереж вашого регіону.

Пакети хвилин і SMS невеликі. Щодо SMS мало хто переживає, а ось хвилин може не вистачити і тоді доведеться додатково платити. Дзвінки на номери МТС Росії також включені в пакет 200 хвилин. Тільки після вичерпання пакета дзвінки на МТС за межі домашнього регіону стають безкоштовними, а от за дзвінки на мобільні інших операторів домашнього регіону доведеться платити. Як бачите, тут все дуже заплутано і хитро. Відносно інтернету хитрощів теж досить багато. Абонентська плата в більшості регіонів становить 12,90 руб. на добу. Абоненти Москви і Підмосков'я першої місяць платять 12,90 руб. на добу, а з другого місяця 19 рублів на добу.

Зрозуміло, у тарифу «Smart Безлімітіще» є недоліки і їх досить багато. Найнеприємніше полягає в тому, що список недоліків регулярно збільшується. Так відбувається не тому, що ми не виявили їх своєчасно. Справа в тому, що з часів МТС змінює умови за тарифом і подібне явище характерне для всіх операторів. Нижче наведено список недоліків, актуальних на сьогоднішній день.

Недоліки тарифу «Smart Безлімітіще»:

 1. SIM-карта з підключеним тарифом «Smart Безлімітіще» не може бути використана в модемі або роутере. Чи можливо обійти це обмеження? Так, можливо, але зробити це непросто. Ми вже писали про те, як обійти обмеження на «Smart Безлімітіще» і «Все» постоплата .
 2. Тарифом «Smart Безлімітіще» характерно обмеження на скачування з файлообмінних мереж (торренти). Якщо постаратися, ці обмеження можна обійти.
 3. У документі з докладним описом тарифу зазначено, що можливе обмеження швидкості доступу в інтернет в разі великого навантаження на мережу. Таким оглядом себе страхують всі оператори, що надають тарифи з безлімітним інтернетом.

Даному тарифного плану ми присвятили цілу серію статей. Якщо вірити відгуками відвідувачів, то недоліків у тарифу дуже багато. Втім, ми вважаємо що це актуально для всіх операторів. Навряд чи варто розраховувати на те, що коли-небудь знову з'явиться мобільний інтернет не має ніяких обмежень.

Безлімітний інтернет на Мегафоні

У Мегафона немає окремого тарифного плану з безлімітним інтернетом без обмеження швидкості і квоти трафіку, але зате є спеціальна опція «МегаБезліміт»
У Мегафона немає окремого тарифного плану з безлімітним інтернетом без обмеження швидкості і квоти трафіку, але зате є спеціальна опція «МегаБезліміт». Опція доступу для підключення на тарифах лінійки «Все включено». Як і у випадку з іншими тарифами опція «МегаБезліміт» передбачає ряд обмежень. Абонентська плата залежить від регіону і тарифного плану.

Як приклад наведемо дані, актуальні для Москви і області. Так, на тарифах «Мегафон - Все включено L, XL» безлімітний інтернет Мегафон в рамках опції «МегаБезліміт» коштуватиме 5 рублів на добу. Якщо Ви користуєтеся тарифами «Мегафон - Все включено M» або «Теплий прийом M», то щодобовий плата складе 7 рублів. Для тарифних планів лінійки «Мегафон - Все включено S» і «Теплий прийом S» встановлена ​​ціна 9 рублів. Якщо у вас підключений тариф «Мегафон - Все включено VIP», то опція «МегаБезліміт» буде надана вам безкоштовно.

Особливості опції «МегаБезліміт»:

 • Опція доступна тільки на телефонах, смартфонах і планшетах. Використовувати опцію в модемі або роутере не вийде.
 • Обмежено використання торрент-ресурсів і wi-fi тетерінга. Тобто, при спробі завантажити файл через торрент-клієнт швидкість впаде до гранично низького значення. Роздавати інтернет по Wi-Fi теж не вийде.
 • Дія опції поширюється тільки в межах домашнього регіону.
 • Опція доступна для підключення абонентам всіх регіонів, крім Таймирського МР, Норильська, Магаданської області, Камчатського краю, Чукотського АТ.

Багато вважатимуть, що Мегафон відстає від конкурентів в плані безлімітного інтернету, але насправді це не так. Безлімітний інтернет без обмежень швидкості та трафіку давно надає дочірня компанія Мегафона - Yota. Якщо захочете підключити опцію «МегаБезліміт» наберіть на телефоні команду * 105 * 1 153 # або відправте пусте SMS на номер 05001153.

Безлімітний інтернет від Yota

Yota пропонує досить привабливі умови по тарифах з безлімітним мобільним інтернетом
Yota пропонує досить привабливі умови по тарифах з безлімітним мобільним інтернетом. Багато хто вважає, що даний оператор має дуже маленьку зону покриття і доступний тільки в великих регіонах країни. Насправді послуги Yota доступні скрізь, де є зв'язок Мегафон, а це досить значна зона покриття.

Безлімітний інтернет Yota передбачає дуже гнучкі настойки. Тобто, у вас є можливість самостійно вибрати максимальну швидкість інтернету і вартість. У Yota немає тарифів подібних тим, що пропонує МТС або Білайн. Даний оператор пропонує вибрати інтернет для конкретного пристрою (телефон, планшет, модем). Спочатку потрібно визначитися з пристроєм, на якому будете користуватися інтернетом, а після самі визначаєте оптимальні для себе умови.

Тариф Yota для смартфонів

Тариф для смартфонів включає безлімітні дзвінки всередині мережі і безлімітний інтернет. Пакет хвилин для дзвінків на номери інших операторів Ви встановлюєте самі. Мінімальна вартість тарифу 230 рублів на місяць. За ці гроші Ви отримуєте:

 • Безлімітний інтернет (мається ряд обмежень, див. Нижче);
 • Безлімітні дзвінки на номери Yota по всій Росії;
 • Безлімітні SMS (за додаткову плату 50 рублів);
 • 100 хвилин на номери інших операторів Росії.
 • Якщо 100 хвилин для Вас недостатньо, ви можете збільшити пакет до 300, 600, 900 або 1200 хвилин. Чим більше пакет хвилин, тим дорожче тариф.

Безлімітний інтернет Yota призначений для смартфона. Якщо вам потрібен інтернет для планшета або модему, підключіть спеціально призначені для цих пристроїв тарифи. Не можна використовувати смартфон як модем або точки доступу WI-FI. Ніхто не стане вас блокувати за ці дії, просто відбудеться обмеження швидкості інтернету до 128 Кбіт / с. Про використання файлообмінних мереж теж можете забути, так як швидкість буде обмежена до 32 Кбіт / с.

Тариф Yota для планшета

Якщо вам потрібен безлімітний інтернет для планшета, то у Yota є спеціальна пропозиція і для таких випадків. Тариф для планшета передбачає мобільний інтернет без обмежень швидкості та квоти трафіку. У вас є можливість самостійно визначити період доступу до інтернету. Інтернет на день обійдеться вам в 50 рублів, за місяць доведеться заплатити 590 рублів, а рік інтернету на високій швидкості буде коштувати 4500 рублів. Розцінки актуальні для Москви і Підмосков'я, в інших регіонах абонентська плата буде менше.

Тарифний план діє на території всієї Росії. Пакети хвилин і SMS в рамках цього тарифу не надаються. Вартість вихідних дзвінків по Росії на всі номери - 3,9 руб. за хвилину. Аналогічна вартість встановлена ​​і для вихідних SMS.

Зрозуміло, зовсім без обмежень тут не обійшлося. Тариф Yota передбачає ряд обмежень, які роблять його менш привабливим.

Тарифом характерні наступні обмеження:

 1. Безлімітний інтернет надається тільки для використання на планшетах;
 2. При використанні SIM-карти в модемах або роутерах швидкість обмежується до 64 Кбіт / с;
 3. На скачування / роздавання файлів в торрентах діє обмеження по швидкості до 32 Кбіт / с;
 4. При роздачі інтернету по WI-FI або використання планшета в режимі модему швидкість обмежується до 128 Кбіт / с;
 5. При знаходженні в Криму і Севастополі діють спеціальні умови тарифікації. Наприклад, вартість інтернету становить 9 руб. за кожні 100 Кб.

Тариф Yota для модему

На сьогоднішній день безлімітний інтернет для модему без обмежень по швидкості і квоти трафіку є тільки у оператора Yota. Тариф для модему також має гнучкі настойки. Ви можете вибирати між ціною і швидкістю. Якщо вам потрібен безлімітний мобільний інтернет на максимальній швидкості, то абонентська плата складе 1400 рублів за місяць (Москва і Підмосков'ї). Якщо для вас це занадто дорого, можете зменшити розмір абонентської плати за рахунок зменшення швидкості інтернету. Наприклад, інтернет на швидкості 1 Мбіт / с буде коштувати 600 рублів на місяць. Також ви можете підключити безлімітний інтернет на добу за 150 рублів або навіть на 2 години за 50 руб.

Що стосується обмежень, то такі відсутні. Ви можете використовувати тариф в модемі або роутере, роздаючи інтернет по Wi-Fi. Інформації про обмеження на завантаження з файлообмінних мереж ми не знайшли. Поки це єдиний тариф з безлімітним мобільним інтернетом, який можна використовувати в модемі або роутере. МТС і Білайн вже давно закрив для підключення подібні тарифи і опції. В цілому можна сказати, що Yota непоганий оператор для інтернету і якщо ви потрапляєте в зону покриття цього оператора, то вам обов'язково потрібно детально вивчити його пропозиції.

Краще пропозіцію

Навряд чи хтось зможу вам відповісті, Який оператор надає найкращий тариф з безлімітнім інтернетом. Все Залежить від уподобання конкретної людини, а тому думки будут відрізнятіся. Если Ви прочитали весь огляд Повністю, то у вас Вже склалось розуміння того, что всі пропозиції ма ють Недоліки. На жаль, по справжньому вигідні пропозиції вже давно недоступні для підключення.

Раніше безлімітний інтернет без обмежень надавали Білайн, МТС і Мегафон, але з часом збільшилося навантаження на мережу і оператори визнали такі пропозиції не вигідними для себе. Що б нам не говорили, але кожен оператор завжди перш за все думає про прибуток, але не про вигоду абонентів. Всі нинішні тарифи з безлімітним інтернетом далекі від ідеалу, але нам нічого не залишається, окрім як вибирати з того, що є.

Ми тестували всі перелічені у статті тарифи, але нав'язувати вам щось конкретне не станемо, тому що кращого припущення дійсно не існує. Ви самі повинні вибрати кращий для себе варіант в залежності від власних уподобань.

Чи можливо обійти це обмеження?