Донецкий техникум промышленной автоматики

Безлімітний інтернет МТС

 1. Безлімітний інтернет МТС для телефону
 2. Безлімітний інтернет від МТС для модему
 3. Опції «Інтернет-Maxi» і «Інтернет-VIP»
 4. Тариф «Для ноутбука»
 5. Безлімітний мобільний інтернет МТС для планшета
 6. Чи є тарифи з безлімітним інтернетом без обмежень

Сучасній людині важко уявити своє життя без мобільного інтернету, тому зараз практично кожен тарифний план включає пакет трафіку

Сучасній людині важко уявити своє життя без мобільного інтернету, тому зараз практично кожен тарифний план включає пакет трафіку. На жаль, більшість пропозицій передбачають обмежений пакет інтернету, при цьому багато абонентів потребують безлімітному трафіку. У кожного оператора є продукти, орієнтовані на активних користувачів мережі і МТС в їх числі. Звичайно ж, повністю безлімітний інтернет МТС без обмежень по швидкості і трафіку підключити не вийде. Зараз подібних пропозицій немає ні у одного оператора стільникового зв'язку. Є тарифи і інтернет-опції МТС , В рамках яких доступний безлімітний трафік, але при дотриманні певних умов.

Безлімітний інтернет доступний в рамках наступних пропозицій:

 • Тариф «хайп»;
 • Тариф «Для ноутбука»;
 • Тариф «Для планшета»;
 • Опції «Інтернет-Maxi» і «Інтернет-VIP».

Не одне з цих пропозицій не передбачає повністю безлімітний інтернет МТС, однак вони орієнтовані на абонентів, що активно користуються інтернетом. Щоб виключити обмеження по швидкості і трафіку підключайте домашній інтернет МТС . Якщо Вам потрібен тариф або опція для виходу в мережу зі смартфона, планшета або модему, то доведеться вибирати з представлених вище варіантів. В рамках цього огляду ми детально розглянемо всі пропозиції для мобільного інтернету, актуальні на сьогоднішній день.

 • важливо
 • Розмір абонентської плати може відрізнятися в залежності від регіону.

Безлімітний інтернет МТС для телефону

Безлімітний інтернет МТС для телефону

Колись були актуальні тарифи МТС з безлімітним інтернетом. На жаль, зараз такі недоступні для підключення. Здавалося б, з кожним роком потреба в необмеженій трафіку тільки зростає, однак відповідних пропозицій стає менше і менше. Ще зовсім недавно підключити на МТС безлімітний інтернет для телефону не становило жодних проблем. Необмежений трафік був доступний в рамках тарифу «Smart безлімітіще» і «Smart Non Stop» (нічний безліміт). Зараз обидва цих тарифу видаляються архівними і більше недоступні для підключення. Єдиним цікавою пропозицією є тариф «хайп». Особливість даного тарифного плану в тому, що в рамках популярних ресурсів діє безлімітний трафік.

Тариф «хайп» включає:

 • Безлімітний інтернет в межах популярних сервісів (соціальні мережі, Месенджери, YouTube, онлайн-ігри і т.д.);
 • 7 Гб трафіку в місяць на інші інтернет-ресурси;
 • Безлімітні дзвінки на номери МТС Росії;
 • 100 хвилин на всі мережі домашнього регіону;
 • 200 SMS абонентам домашнього регіону.

Розмір абонентської плати буде відрізнятися в залежності від регіону. У Москві і Підмосков'ї тарифний план «хайп» коштує 500 рублів на місяць. Для порівняння, аналогічна абонентська плата діє для тарифу «Smart» , Який включає всього 5 Гб і не передбачає безліміту на популярні ресурси. Правда, для нього характерні більш солідні пакети хвилин і SMS. Знову-таки, нас цікавить безлімітний інтернет МТС для телефону, а в цьому плані на поточний момент найкращим варіантом є тариф «хайп».

Звичайно ж, вважати такою безлімітний інтернет повноцінним навряд чи можливо. Проте, з огляду на нинішню обстановку на ринку мобільного зв'язку інших варіантів не так багато. До того ж, багато абонентів дуже активно використовують трафік саме на тих ресурсах, для яких передбачено безліміт. Само собою, зовсім без підводних каменів тут не обійшлося, адже мова йде про тариф МТС. Є кілька нюансів, характерних тарифу «хайп», про які повинен знати кожен абонент, який планує скористатися цим тарифним планом.

Особливості тарифу «хайп»:

 • Тариф не призначений для модему і роутера;
 • При використанні тарифу в поїздках по Росії буде списана додаткова плата в розмірі 15 рублів на добу;
 • Більшість безкоштовних сервісів не працює, якщо закінчився основний пакет інтернету;
 • Більшість сервісів і додатків використовують не тільки власні, а й сторонні ресурси, трафік яких може витрачати пакет тарифу.

Як бачите, тарифний план «хайп» далекий від ідеалу. Хоча, вибору особливо немає і повністю безлімітний інтернет МТС в далекому минулому. Залишається тільки сподіватися, що в найближчому майбутньому ситуація зміниться і з'явитися дійсно цікаві пропозиції. якщо тариф «хайп» МТС Вас зацікавив, читайте наш окремий огляд. У ньому наведено докладний опис і відгуки про тариф «хайп».

 • важливо
 • Після витрачення 7 ГБ швидкість доступу в інтернет на тарифі «хайп» становить 64 Кбіт / с.

Безлімітний інтернет від МТС для модему

Безлімітний інтернет від МТС для модему

Колись у МТС була опція «Інтернет-VIP», доступна для підключення на тариф «МТС Коннект-4» , Яка передбачала безлімітний інтернет без будь-яких обмежень. В принципі, ця опція доступна і зараз, тільки на зовсім інших умовах. Якщо Вам потрібен безлімітний інтернет МТС для модему або роутера, то варіантів буде небагато, а вірніше всього два. Один передбачає тільки нічний безліміт, інший дозволяє використовувати будь-який обсяг трафіку, але на обмеженій швидкості. Йдеться про опції «Інтернет-Maxi / VIP» і тариф «Для ноутбука». Розглянемо їх більш детально.

Опції «Інтернет-Maxi» і «Інтернет-VIP»

Якщо Вам потрібен інтернет для модему, то в першу чергу слід ознайомитися з умовами опцій «Інтернет-Mini», «Інтернет-Maxi» і «Інтернет-VIP». У цій статті ми говоримо про безлімітний інтернет від МТС, тому нас цікавлять останні дві опції. Ні, вони не включають необмежений трафік. Їм також, як і багатьом іншим тарифних планів характерні пакети інтернету. Зате, в нічний час обмеження по швидкості і трафіку відсутні. Під вночі мається на увазі період часу з 00:00 до 07:00. Розглянемо умови всіх трьох опцій.

 • «Інтернет-Mini». 7 Гб на місяць за 500 рублів. Підключення - * 111 * 160 #;
 • «Інтернет-Maxi». 15 Гб на місяць + нічний безліміт за 800 рублів. Підключення - * 111 * 161 #;
 • «Інтернет-VIP». 30 Гб на місяць + нічний безліміт за 1200 рублів. Підключення - * 111 * 166 #.

Наведений розмір абонентської плати актуальне для абонентів Москви і Підмосков'я. У регіонах ціни нижче. В принципі, для багатьох можливість використовувати безлімітний інтернет МТС вночі виглядає досить привабливо. Наприклад, якщо потрібно завантажити великий файл, можна поставити завантаження на ніч, а на день розтягнути доступний пакет трафіку. Багато хто так і роблять, але перш ніж скористатися даною пропозицією, ознайомтеся з підводними каменями. На жаль, але без них знову не обійшлося.

Особливості опцій «Інтернет-Maxi» і «Інтернет-VIP»:

 • В період дії нічного безліміту швидкість завантаження файлів через торрент клієнти обмежена;
 • При використанні інтернету за межами домашнього регіону списується додаткова плата в розмірі 50 рублів на добу;
 • У разі вичерпання трафіку до кінця розрахункового періоду автоматично підключається додатковий пакет інтернету 1 Гб за 150 рублів;
 • При знаходженні в поїздках по Росії на території Чукотського АТ швидкість в рамках діючої квоти обмежується до 128 Кбіт / с.

Мабуть, у більшості абонентів питання виникають по першому пункту. Багатьом абонентам МТС безлімітний інтернет без обмежень по швидкості і трафіку як раз таки і потрібен для того, що загрожують файли великого розміру через торрент. Оператор це розуміє і обмежує швидкість при використанні файлообмінних мереж. Звичайно ж, це дуже не приємний нюанс, однак при бажанні Ви можете обійти це обмеження. Відповідну інструкцію можна знайти в інтернеті.

 • важливо
 • Обсяг пакетів інтернету і вартість опцій можуть відрізнятися в залежності від регіону.

Тариф «Для ноутбука»

Нічний безлімітний інтернет зручний далеко не для всіх абонентів. Якщо Ви не хочете контролювати обсяг споживаного трафіку цілодобово, Вам слід детально вивчити умови тарифу «Для ноутбука». Даний тарифний план дійсно передбачає необмежений трафік, правда, присутній обмеження по швидкості 4 Мбіт / с. Умови тарифу повністю відповідають опції «4 Мбіт / с», яка в більшості регіонів вже пішла в архів. По суті МТС просто поміняв назву і перетворив опцію в окремий тарифний план. Розглянемо умови даного тарифного плану більш докладно.

Особливості тарифу «Для ноутбука»:

 • Необмежений інтернет-трафік;
 • Максимальна швидкість доступу в інтернет - 4 Мбіт / с;
 • На тарифі немає пакетів з хвилинами і SMS;
 • При використанні файлообмінних мереж швидкість обмежується до 512 Кбіт / с.
 • Абонентська плата - 800 рублів на місяць (Москва і Підмосков'ї).

Багато абоненти без проблем віддадуть 800 рублів за безлімітний інтернет МТС, але в даному випадку сумніви викликає один важливий нюанс. Для яких цілей буде досить швидкості 4 Мбіт / с. На офіційному сайті МТС сказано, що тариф «Для ноутбука» дозволяє завантажувати 1,5 Гб на годину. Безумовно, для більшості цього цілком достатньо, але так чи все насправді? Як показує практика і відгуки, обіцянки оператора як зазвичай завищені. Втім, для перегляду роликів на YouTube і соціальних мереж 4 Мбіт / с буде достатньо. Детальніше ознайомитися з умовами тарифу «Для ноутбука» МТС можна в окремій статті на нашому сайті.

 • важливо
 • Тариф «Для ноутбука» доступний тільки при покупці модему або роутера МТС.

Безлімітний мобільний інтернет МТС для планшета

Безлімітний мобільний інтернет МТС для планшета

В принципі, для виходу в мережу з планшета можна використовувати будь-який з наведених вище варіантів. Хоча, у МТС також є припущення, призначене спеціально для планшетів. Найвигіднішими його не назвеш, проте, розповісти про нього варто. Йдеться про тариф «Для планшета». Особливість цього тарифного плану в тому, що він передбачає можливість вибрати один популярний сервіс, в рамках якого буде діяти безлімітний інтернет МТС. На інші ресурси надається обмежений пакет трафіку. Давайте розглянемо тарифний план більш докладно.

Тариф «Для планшета» МТС включає:

 • Безлімітний трафік в рамках одного ресурсу на вибір;
 • 10 гігабайт інтернету на інші попередні;
 • Інтернет-трафік діє по всій Росії без додаткової плати;
 • Абонентська плата - 550 рублів на місяць.

Дзвінки та SMS будуть платним, причому розцінки вкрай не вигідні. З ресурсів з безлімітним трафіком доступні YouTube, соціальні мережі, МТС ТВ і відео-дзвінки. Якщо хочете вибрати відразу два і більше ресурсу, доведеться додатково заплатити. докладний огляд тарифу «Для планшета» є на нашому сайті. Якщо пропозиція Вас зацікавила, обов'язково з ознайомтеся з нашим оглядом.

Справедливості заради слід сказати, що тариф «Для планшета» є самим невигідним, з розглянутих в цій статті. Щоб це зрозуміти, достатньо порівняти його з наведеним вище тарифом «хайп», який коштує дешевше і включає безлімітний інтернет від МТС відразу для декількох популярних сервісів. До того ж, для Вас буде доступний пакет хвилин та SMS. При цьому ніщо не заважає використовувати тариф «хайп» в планшеті (не можна в модемі або роутере). Втім, наше завдання розповісти Вам про всі пропозиції з безлімітним інтернетом, нехай і повноцінним. Вибір залишається за Вами.

Чи є тарифи з безлімітним інтернетом без обмежень

Чи є тарифи з безлімітним інтернетом без обмежень

На поточний момент від безлімітного інтернету відмовився не тільки МТС, а й інші російські провайдери (Мегафон, Білайн, Теле2, Йота). Хоч самі оператори і приписують своїм тарифами безлімітний інтернет, на практиці до безліміту їм далеко. Зараз можна знайти опцію з нічним безлімітним інтернетом або тариф з необмеженим трафіком, але обмеженою швидкістю, проте жоден оператор не має пропозицій, що дозволяють використовувати інтернет без обмежень по швидкості і трафіку на будь-якому пристрої.

Багатьох подібний стан справ може засмутити і навіть здивувати. Хтось скаже, що у його знайомого є SIM-карта з повністю безлімітний інтернетом. Найімовірніше, у нього архівний тариф або опція, які більш недоступні для підключення. Єдиний спосіб стати власником такої SIM-карти - знайти людину, яка погодиться її продати. Подібні оголошення іноді зустрічаються в інтернеті, але немає ніякої гарантії, що Ви отримаєте те, що хотіли. Не плутайте архівні пропозиції з тарифами МТС «Для своїх» , Про який ми розповідали в окремій статті. Вони мають вигідні умови, але не включають безлімітний інтернет МТС. На цьому ми будемо закінчувати наш огляд, сподіваємося, Ви отримали відповіді на свої питання. Якщо у МТС з'являться нові пропозиції ми внесемо до статті відповідні зміни.

Безумовно, для більшості цього цілком достатньо, але так чи все насправді?