Донецкий техникум промышленной автоматики

Безлімітний інтернет МТС: огляд всіх пропозицій

 1. Цілодобовий безлімітний інтернет МТС
 2. Тариф «Smart безлімітіще»
 3. Тариф «Трансформіще»
 4. Опція «Інтернет 4 Мбіт / с»
 5. Нічний безлімітний інтернет від МТС
 6. Тариф «Smart Nonstop»
 7. Опція «Інтернет-VIP»

[Adsense4]  Сучасна людина відчуває гостру необхідність у високошвидкісному мобільному інтернеті

[Adsense4]
Сучасна людина відчуває гостру необхідність у високошвидкісному мобільному інтернеті. Залежно від власних потреб кожен сам визначає оптимальний для себе обсяг трафіку. Одним достатньо кількох гігабайт на місяць, інші ж не уявляють свого життя без безлімітного інтернету. Кожен оператор намагається догодити своїм клієнтам, тому увазі абонентів надається досить великий вибір тарифів і опцій з різним об'ємом трафіку. Зрозуміло, є пропозиції і з безлімітним інтернетом. Подібні пропозиції є у ​​всіх російських операторів і МТС в їх числі. Говорячи про безлімітний інтернет МТС більшість абонентів на увазі відсутність обмежень по швидкості і трафіку, у оператора же на цей рахунок свою думку. Розглянемо всі тарифи і опції, які МТС називає безлімітними, а після з'ясуємо, які з них дійсно включають необмежену квоту трафіку.
[Adsense1]
Безлімітний інтернет МТС доступний в наступних пропозицій:

 • Тариф «Smart безлімітіще»;
 • Опція «Інтернет 4 Мбіт / с»;
 • Опція «Інтернет-VIP» (тільки нічний безліміт);
 • Тариф «Smart Nonstop» (тільки нічний безліміт);
 • Тариф «Трансформіще» (ексклюзивний тариф, доступний тільки в інтернет-магазині МТС при покупці нової SIM).

На даний момент у МТС є тільки три пропозиції з цілодобовим безлімітним інтернетом і два з нічним (з 01:00 до 07:00). Здавалося б, вибір є і все чудово, проте зовсім без підводних каменів тут не обійшлося. Ви дійсно отримуєте необмежену квоту трафіку, але інші обмеження присутні. В рамках цього огляду ми докладно розглянемо всі пропозиції з безлімітним інтернетом. Ми розповімо як підключити безлімітний інтернет МТС, щоб більше не замислюватися про кількість витрачених мегабайт. Що стосується опцій, які МТС називає безлімітними, однак насправді після витрачання пакету трафіку швидкість інтернету падає (наприклад, деякі тарифи линів smart і опції для тарифу «МТС Коннект-4»), то їх ми розглядати не будемо, так як до безлімітного інтернету вони відношення не мають.

Цілодобовий безлімітний інтернет МТС

Як ви вже зрозуміли, у МТС є пропозиції з цілодобовим і нічним безлімітом. Зрозуміло, для більшості абонентів кращий безлімітний мобільний інтернет не прив'язаний до часу, тобто з можливістю не контролювати обсяг витрачених гігабайт і вдень, і вночі. Тому почнемо ми з тарифів «Smart безлімітіще», «Трансформіще» і опції «Інтернет 4 Мбіт / с». Всі вони передбачають інтернет без обмежень по швидкості і трафіку, проте їм також характерні індивідуальні особливості. На нашому сайті Ви зможете знайти детальний огляд всіх цих пропозицій, тут же ми розглянемо їх основні умови.

[Adsense2]

Тариф «Smart безлімітіще»

Компанія МТС забезпечила собі істотне збільшення клієнтської бази завдяки тарифу «Smart безлімітіще»
Компанія МТС забезпечила собі істотне збільшення клієнтської бази завдяки тарифу «Smart безлімітіще». Спочатку даний тарифний план був дуже непоганий і багато були готові навіть перейти в МТС від іншого оператора виключно заради цієї пропозиції. Перш за все тариф цікавий безлімітним інтернетом. В принципі, подібні пропозиції є і у інших операторів, проте МТС перевершував їх за певними параметрами, наприклад, була присутня можливість безкоштовно роздавати інтернет по Wi-Fi. Чому ми говоримо в минулому часі? Та тому що з моменту появи тарифу його умови сильно змінилися.

Тариф «Smart Безлімітіще» включає:

 • Абонентська плата - 12,90 руб. на добу протягом першого місяця і 19 руб. надалі;
 • Безлімітні дзвінки на номери МТС Росії;
 • Безлімітний мобільний інтернет;
 • 200 хвилин на номери інших операторів;
 • 200 SMS.

Хтось скаже, що тарифу характерні занадто маленький пакет хвилин і нікому непотрібних SMS. Це дійсно так, але не варто забувати, що перш за все ми говоримо про безлімітний інтернет МТС, а тут крім такого надається ще і безліміт на дзвінки всередині мережі, а також пакет хвилин на інші мережі. До тарифу не було б претензій, не будь у нього підводних каменів. На жаль, безлімітний інтернет на тарифі «Smart Безлімітіще» передбачає наявність неприємних обмежень. Розглянемо найважливіші.

Обмеження для інтернету на тарифі «Smart Безлімітіще»:

 1. Тариф призначений тільки для телефонів. Не можна використовувати в модемі / маршрутизаторі;
 2. Обмежено використання файлообмінних мереж. При спробі завантажити файл через торрент Ви зіткнетеся з істотним обмеженням швидкості;
 3. При роздачі інтернету по Wi-Fi або USB списується 30 рублів на добу (по факту користування послугою);
 4. Оператор залишає за собою право обмежити швидкість інтернету в будь-який момент посилаючись на значне навантаження на мережу (дана умова є в договорі);
 5. В рамках послуги «Єдиний інтернет» можна надати учасникам групи всього 10 ГБ, замість 50 ГБ.

Як бачите, безлімітний інтернет МТС на даному тариф не ідеальний, та й навряд чи зараз можливо знайти ідеальне пропозицію. Втім, якщо вам потрібен безлімітний мобільний інтернет для телефону, то це непоганий вибір. Ви цілком зможете витрачати сотні гігабайт, якщо в цьому є необхідність. Ми тестували тарифний план і за місяць нам вдавалося витратити більше 200 гігабайт, при цьому не виникало ніяких проблем зі швидкістю. Якщо пропозиція викликала інтерес, рекомендуємо прочитати докладний огляд тарифу «Smart Безлімітіще» . Чи не хочете читати окрему статтю і готові прямо зараз перейти на даний тарифний план? Щоб підключити тариф «Smart Безлімітіще» наберіть на телефоні команду * 111 * 3888 #.

Тариф «Трансформіще»

Зовсім недавно для абонентів МТС став доступний новий тариф «Трансформіще». З незрозумілих причин оператор не передбачив можливості підключити тариф. Тобто, щоб почати користуватися цим тарифом вам доведеться придбати нову SIM-карту в інтернет-магазині МТС. Підключити тариф до поточного номеру зараз неможливо, тільки покупка стартового комплекту.

Умови тарифу «Трансформіще» сильно нагадують розглянутий раніше тарифний план «Smart безлімітіще». Головна відмінність полягає в тому, що абонент може сам вибрати оптимальну кількість хвилин для дзвінків на номери інших операторів (400, 600 або 1500 хвилин). Зрозуміло, в залежності від обраного пакета хвилин буде відрізнятися абонентська плата (650, 800 і 1200 рублів). Що стосується інтернету, то тут діють ті ж обмеження.

Обмеження для інтернету на тарифі «Трансформіще»:

 • Тариф призначений тільки для телефонів. Не можна використовувати в модемі / маршрутизаторі;
 • Обмежено використання файлообмінних мереж;
 • При роздачі інтернету по Wi-Fi або USB списується 30 рублів на добу.

Якщо дана пропозиція вас зацікавило, рекомендуємо перед покупкою стартового комплекту більш детально вивчити умови тарифу «Трансформіще». Знайти огляд тарифного плану можна в розділі « тарифи МТС »Або на сайті оператора.

Опція «Інтернет 4 Мбіт / с»

Крім тарифних планів з безлімітним інтернетом, які також включають хвилини і SMS, існує окрема опція для інтернету. Опція «Інтернет 4 Мбіт / с» дозволяє не переплачувати за зайве, Ви платите тільки за безлімітний інтернет МТС. Крім того, на відміну від розглянутих вище тарифів, дана опція може бути використана в модемі або роутере. Можна було б назвати цю опцію кращим рішенням для тих, кому потрібен безлімітний інтернет, якби не одна особливість. Як багато хто вже здогадалися з назви опції, максимум, на який можна розраховувати - швидкість інтернету 4 Мбіт / с. Це і є головний недолік опції.

Багато хто не розуміє, що собою являє швидкість інтернету 4 Мбіт / с. В принципі, це цілком нормальна швидкість, якої буде достатньо для того, щоб слухати музику онлайн і дивитися відео в стандартній якості. Слід звернути увагу на той факт, що в рамках опції МТС обіцяє швидкість до 4 Мбіт / с, при цьому фактична швидкість може побуті менше максимальної.

Якщо вам не потрібно високошвидкісний інтернет і ви готові щомісяця платити по 750 рублів, то можете серйозно розглянути варіант підключення опції «Інтернет 4 Мбіт / с». До речі, якщо плануєте користуватися торрент-клієнтами, для вас є неприємна новина - при використанні даної опції надання послуг файлообмінних мереж обмежена швидкістю 512 Кбіт / с. Що стосується підключення опції, то тут теж є деякі нюанси. Опція «Інтернет 4 Мбіт / с» підключається автоматично при покупці тарифу «МТС Коннект», а також через два тижні після активації комплекту з 4G модемом або 4G роутером. Дізнатися докладніше про умови опції «Інтернет 4 Мбіт / с» можна в окремому огляді на нашому сайті.

Нічний безлімітний інтернет від МТС

На жаль, минули ті часи, коли оператори надавали можливість користуватися безлімітним мобільним інтернетом без будь-яких обмежень
На жаль, минули ті часи, коли оператори надавали можливість користуватися безлімітним мобільним інтернетом без будь-яких обмежень. Всі сучасні тарифи з безлімітним інтернетом від МТС мають масу обмежень. Абонентам нічого не залишається, окрім як вибирати з того, що є на ринку мобільного зв'язку. Можливо, вам не потрібен цілодобовий безлімітний інтернет МТС, тоді має сенс розглянути наведені нижче пропозиції. Опція «Інтернет-VIP» і тариф «Smart Nonstop» можуть бути цікаві абонентам, які активно користуються інтернетом в нічний час, а вдень їм досить обмеженого пакета.

Незважаючи на те, що ми поставили опцію «Інтернет-VIP» і тариф «Smart Nonstop» в один ряд, це абсолютно різні продукти. Що стосується тарифного плану «Smart Nonstop», то тут діють умови, практично аналогічні тарифу Smart безлімітіще. Відмінність лише в розмірі абонентської плати, обсязі пакетів і відсутності у першого цілодобового безліміту. Що стосується опції «Інтернет-VIP», то це найоптимальніший варіант для модему і роутера. Розглянемо обидві пропозиції окремо.

Тариф «Smart Nonstop»

Тарифний план «Smart Nonstop» дуже популярний серед абонентів МТС. Навряд чи варто розглядати цей тариф виключно заради інтернету. Якщо вам потрібен тарифний план, що включає в себе не тільки великий пакет інтернету + нічний безліміт, але і не менш великі пакети хвилин і SMS, то це непоганий варіант.

Тариф «Smart Nonstop» включає:

 • Абонентська плата - 500 рублів на добу;
 • 10 ГБ інтернету днем ​​+ нічний безліміт (з 1:00 до 7:00);
 • Безлімітні дзвінки всередині мережі;
 • 400 хвилин на всі мережі;
 • 400 SMS.

Тариф цілком непоганий, якщо використовувати його як основний. Платити 500 рублів тільки за інтернет і не використовувати хвилини не має сенсу, оскільки є більш вигідні пропозиції. До того ж, безлімітний інтернет МТС на цьому тарифі теж має підводні камені. Як і на всіх тарифах лінійки smart діє обмеження на використання SIM в модемі, роздачу інтернету по Wi-Fi і завантаження торрентів.

Опція «Інтернет-VIP»

Якщо брати в розрахунок пропозиції з безлімітним інтернетом від МТС для модему / роутера, то опція «Інтернет-VIP» є найоб'ємнішою. Тобто, на сьогоднішній день у абонентів МТС немає можливості офіційно підключити тариф або опцію, призначену для модему, яка буде включати більше інтернету. Ми не враховуємо опцію «Інтернет 4 Мбіт / с» з огляду на її особливості і складності підключення.

Опція МТС «Інтернет-VIP» включає:

 • Щомісячна плата - 1200 рублів;
 • 30 Гб в місяць днем;
 • Безлімітний інтернет в нічний час (з 01:00 ночі до 07:00 ранку).

[Adsense3]

Щоб підключити опцію «Інтернет-VIP» наберіть на телефоні або в програмі управління модемом команду * 111 * 166 * 1 #. Також підключення опції можна здійснити через особистий кабінет МТС. Оптимальним тарифом для опції є «Коннект-4», хоча опція сумісна і з іншими тарифами. Правда, при користуванні тарифним планом відмінного від «Коннект-4» абонентська плата буде на 100 рублів більше.

Чому ми говоримо в минулому часі?
Чи не хочете читати окрему статтю і готові прямо зараз перейти на даний тарифний план?