Донецкий техникум промышленной автоматики

Безлімітний інтернет МТС на добу

  1. Міні-Біт
  2. Інтернет на день
  3. Турбо-кнопки
  4. Інтернет на день за бонусні бали

Оператор мережі МТС є провідним в Росії і країнах СНД і забезпечує лінійки смартфонів, планшетів і ПК зручним сервісом та швидким інтернетом декількох рівнів, доступність яких залежить від того, наскільки близько розташовуються вишки, які розповсюджують певний сигнал, а пакети розрізняються за видами на тарифіковані і безліміт Оператор мережі МТС є провідним в Росії і країнах СНД і забезпечує лінійки смартфонів, планшетів і ПК зручним сервісом та швидким інтернетом декількох рівнів, доступність яких залежить від того, наскільки близько розташовуються вишки, які розповсюджують певний сигнал, а пакети розрізняються за видами на тарифіковані і безліміт .

Міні-Біт

З недавніх пір в МТС з'явилися інтернет-тарифи, що дозволяють використовувати інтернет весь день в обмеженому трафіку або безлімітно. Вартість опції залежить від особливостей надання тарифу в домашньому регіоні і по всій Росії.

Так, користувачам мобільних телефонів надається можливість платити за використовуваний інтернет тільки в день входу в мережу. Опція називається «міні-Біт», після першого входу списується плата в розмірі 15 рублів за 50 Мб трафіку, після чого йде нарахування за кожні наступні 10 Мб в залежності від того, в якому регіоні знаходиться абонент: домашньому чи ні.

Опція називається «міні-Біт», після першого входу списується плата в розмірі 15 рублів за 50 Мб трафіку, після чого йде нарахування за кожні наступні 10 Мб в залежності від того, в якому регіоні знаходиться абонент: домашньому чи ні

Інтернет на день

Також абонентам мережі МТС стала доступна нова тарифна опція «Інтернет на день», при підключенні якої всього за 50 рублів стає доступним на добу пакет трафіку в 500 Мб. Після закінчення доби (3:00 незалежно від часу підключення), якщо залишилися невикористані безлімітні мегабайти, вони списуються.

Підключити дану послугу можна, набравши команду * 111 * 67 # або в особистому кабінеті через інтернет-помічник. Також безлімітний інтернет на день передбачається для абонентів тарифів «Інтернет-VIP» і «Інтернет-Maхi».

Також безлімітний інтернет на день передбачається для абонентів тарифів «Інтернет-VIP» і «Інтернет-Maхi»

Турбо-кнопки

Також МТС надає своїм абонентам для більшої зручності підключити безлімітний інтернет турбо кнопка на добу за 150 рублів, в період з 3:00 першого дня до 3:00 другого дня трафік не враховується, дозволяючи завантажувати користувачеві будь-які обсяги. Плата списується в момент підключення.

Крім це передбачено наявність турбо-кнопок на 500 Мб, 2 Гб і 5 Гб відповідно, що діють протягом 1 або 2 місяців (для лінійки смарт). Можливо як автоматичне надання одного із зазначених пакетів, так і разове підключення за допомогою команди і інтернет-помічника. При автоматичному підключенні плата списується в момент закінчення добової або місячної квоти трафіку. Всю кнопку можна витратити як за добу, так і за пару годин.

Інтернет на день за бонусні бали

Якщо користувач підключений до бонусної програми від МТС, то може підключити безлімітний інтернет на день, тиждень, місяць чи півроку (вказується при подачі заявки галочкою). Залежно від накопиченого кількості доступні тарифи опцій Біт і Смарт, а також їх варіації. Таким же чином через інтернет-помічник або портал * 111 # підключаються за бонуси турбо-кнопки 500 Мб, 2 Гб і 5 Гб.

Зверніть увагу що під однією добою оператор МТС має на увазі період з 03-00 по 03-00 ночі.