Донецкий техникум промышленной автоматики

Безлімітний інтернет МТС для модему або роутера

  1. Коротко про «Інтернет 4 Мбіт / с» на МТС
  2. Безлімітний «Інтернет 4 Мбіт / с» від МТС: докладний опис

Чи хтось із сучасних користувачів послугами стільникового зв'язку не погодиться з твердженням про те, що для більшості абонентів вже давно в більшому пріоритеті знаходиться не можливість вигідно дзвонити і відправляти SMS, а безпосередньо користуватися інтернет-трафіком. Це дійсно правда, адже ми живемо в світі, де все так чи інакше «прив'язане» до Глобальної Мережі. І від цього вже нікуди не дітися.

І від цього вже нікуди не дітися

Саме тому стільникові компанії пропонують інтернет-трафік в більшості своїх тарифних пакетів, створюють окремі internet-послуги, і постійно проводять оновлення лінійки актуальних тарифів. Однак що об'єднує всі ці тарифи, так це досить серйозна вартість. Якщо ви хочете мати значний пакет інтернету, за це необхідно платити. А платити необхідно часто чимало. А якщо говорити про безлімітних пропозиціях, то тут цінники і зовсім «космічні».

Однак компанія МТС вирішила відповісти всім своїм конкурентам, реалізувавши безлімітний тарифну опцію «Інтернет 4 Мбіт / с», яку ми сьогодні і розглянемо в нашій статті.

Коротко про «Інтернет 4 Мбіт / с» на МТС

Дана пропозиція, мабуть, єдиним у своєму роді безлімітним пакетом, доступним для абонентів МТС, які використовують модеми або роутери Причому, пропонується дана послуга для використання за дуже демократичну вартість, що і є її основною перевагою.

Максимальна швидкість доступу в Мережу в його умовах обмежена показниками в 4 мегабіт в секунду, чого цілком вистачає для перегляду відео або прослуховування музики.

Безлімітний «Інтернет 4 Мбіт / с» від МТС: докладний опис

Отже, що варто озвучити щодо даної пропозиції, так це, для початку, його головні умови. А вони виглядають так:

  • Абонентська плата: 750 рублів на місяць;
  • Квота трафіку: необмежена, повний безліміт;
  • Швидкість доступу в мережу: до 4 мегабіт в секунду;
  • Зона дії пропозиції - Вся Росія. Але є один «нюанс»: якщо користуватися інтернетом не в домашньому регіоні підключення, з Вашого рахунку додатково списується 50 ₽ в день. Роумінг, однако.

І останнє:

Підключення або відключення опції доступно через особистий кабінет абонента (інструкція по реєстрації тут ).