Донецкий техникум промышленной автоматики

Безлімітний інтернет МТС - який тариф дійсно вигідний?

  1. Лінійка тарифів Smart
  2. Який же вибрати тариф?
  3. МТС Коннект-4 - по-справжньому безлімітне рішення
  4. Підключення безлімітних тарифів

Лінійка тарифів МТС оновлюється з завидною постійністю

Лінійка тарифів МТС оновлюється з завидною постійністю. У нашому огляді ми розберемо актуальні на сьогоднішній день тарифи, визначимо, коли безлімітний інтернет МТС вигідний, а в яких випадках користувачеві доведеться переплачувати за непотрібні опції. Проведемо огляд тарифів і виявимо, як зробити так, щоб заощадити на використанні інтернету на МТС, розглянемо вигідні тарифи МТС з відсутністю додаткової тарифікації за користування мережею інтернет по Росії. Крім того, дізнаємося, як підключити безлімітний інтернет на МТС, припускають чи тарифи МТС на 4g відсутність ліміту по трафіку, які на телефон тарифи варто розглянути в першу чергу, дає чи МТС безлімітний інтернет по всій Росії.

Лінійка тарифів Smart

Тарифи безлімітного інтернету широко представлені всіма провідними операторами. Всі вони пропонують як тарифи для отримання безлімітного інтернету на телефоні, так і тарифи для безлімітного інтернету на планшетах. Ці типи тарифів розрізняються по основних завдань користувачів - є безліміт по дзвінках, безліміт по трафіку, безліміт за повідомленнями.

З кожним роком безлімітний інтернет в телефоні стає все більшою потребою для людини - на смартфон зав'язано спілкування в соціальних мережах, навігація, читання, перегляд відео.

Саме тому безлімітний інтернет для телефону в наш час став майже обов'язковою умовою комфортного життя. Звичайно, МТС йде в ногу з часом.

Доступ в інтернет по 4g МТС позиціонує як одне з основних своїх конкурентних переваг, пропонуючи все більш вигідні тарифи з безлімітним інтернетом. Саме тому багато користувачів вибирають МТС як основний оператор стільникового зв'язку.

Лінійка тарифів Smart позиціонується як безлімітний інтернет від МТС на всі випадки життя, що не відповідає дійсності - безлімітний МТС передбачає лише відсутність обмежень на дзвінки всередині мережі. Безлімітний мобільний інтернет МТС в даному випадку пропонує лише на дуже неоднозначних умовах.

  • Головною особливістю цього сімейства тарифів в МТС є можливість використання на декількох пристроях - наприклад, ви зможете використовувати безлімітний інтернет для планшета і заодно підключити собі безлімітний інтернет на телефон.
  • Включити цю можливість може кожен - за 100 рублів абонентської плати на місяць МТС пропонує здійснити підключення додаткового девайса до основної сім-карті, таким чином для двох пристроїв буде діяти єдине обмеження трафіку, щомісяця надається в рамках основного тарифу.
  • Опція націлена на користувачів, постійно використовують 4g інтернет з двох пристроїв, наприклад через телефон і планшетний комп'ютер.

В рамках лінійки Smart користувач може вибрати, який безлімітний тариф МТС найбільш підходить для його потреб - самий бюджетний Smart mini передбачає всього 1 гігабайт доступного трафіку в місяць. Радимо уточнювати тарифи МТС на сайті - ціни на безлімітний інтернет на МТС на телефон можуть змінюватися.

Smart Top пропонує вже 7 гігабайт інтернету. Тариф діє по всій території РФ, що робить його вигідним при частих поїздках по Росії. Але перед поїздкою варто ознайомитися з картою зони покриття - далеко не вся територія охоплена мережами 4го покоління, в такому випадку безлімітний 4g перетвориться в 3g безліміт, і швидкості будуть істотно нижче, а в деяких місцях інтернету може не бути зовсім.

Як і тарифи більшості інших операторів, безлімітні тарифи МТС не передбачають «справжнього» безліміту без обмеження трафіку і дзвінків, а за кожні додаткові 500 мб користувачеві доведеться заплатити від 95 до 150 рублів (в залежності від обраного тарифу). Варто зазначити, що у МТС тарифи на безлімітний інтернет вельми збалансовані.

Тарифи на безлімітний інтернет обійдуться від 250 рублів на місяць (за Smart Mini), за топовий ж Smart плюс доведеться щотижня віддавати 175 рублів.

Який же вибрати тариф?

Який же вибрати тариф

При виборі тарифу МТС з інтернетом варто керуватися в першу чергу пристроєм, в парі з яким буде використовуватися сім-карта.

Якщо ви вибираєте безлімітний інтернет для планшета - зверніть увагу на тариф «МТС Планшет», в цьому випадку ви зможете використовувати умовний 4g безліміт, але будете позбавлені необхідності платити за непотрібні для планшета дзвінки.

Якщо вам потрібен безлімітний інтернет з телефону, і ви не надто активні в мережі - виберіть лінійку Smart, яка розроблялася як МТС інтернет для телефону. Правда, безлімітний трафік в цьому випадку чекати все одно не варто - після 5 гігабайт на місяць MTS «зріже» швидкість майже до нуля.

По-справжньому безлімітний інтернет на мтс для планшетів в рамках тарифів Smart і «МТС Планшет» відсутня. Якщо ж ви шукаєте інтернет для смартфона - вам варто визначитися з об'ємом необхідного трафіку, щоб не переплачувати за зайві гігабайти 4g МТС.

Мало хто використовує інтернет для мобільного пристрою настільки ж активно, як інтернет для комп'ютера - ви навряд чи будете завантажувати фільм, та й мобільні версії сайтів адаптовані для невеликих девайсів. Якщо ж вам потрібен тариф для виходу в мережу інтернет для комп'ютера - зверніть увагу на usb-модеми.

На сайті МТС є сервіс, що дозволяє підібрати безліміт на телефон, виходячи з ваших потреб. Система задасть вам питання, визначить, чи збираєтеся ви використовувати МТС на телефоні, або ж 4G МТС сім-карта потрібна вам того, щоб отримати безлімітний інтернет для планшета або іншого пристрою.

МТС уточнить у вас, наскільки часто ви дзвоните всередині мережі, а наскільки часто робите дзвінки на мобільні телефони інших операторів. До речі, майже у всіх випадках безліміт на МТС передбачає необмежену кількість дзвінків всередині мережі.

МТС Коннект-4 - по-справжньому безлімітне рішення

МТС Коннект-4 - по-справжньому безлімітне рішення

Описані раніше тарифи МТС інтернет все ж лімітували. Єдиний тариф з безлімітним інтернетом, який передбачає відсутність обмежень трафіку на тарифі і, як вельми приємний бонус, безлімітний інтернет по Росії, є тариф МТС 4G Коннект-4.

Мобільний інтернет від МТС у разі підключення по даному тарифному плану передбачає єдине обмеження - максимальна швидкість передачі даних не припинить позначку в 4 Мбіт / с, чого цілком вистачить для вирішення більшості завдань в мережі, як на планшеті, так і на комп'ютері. Відсутність роумінгу при виході в мережу інтернет по Росії точно оцінять люди, які проводять багато часу у відрядженнях, особливо з огляду на інтернет тарифи в роумінгу. Безлімітний інтернет на місяць на цьому тарифі обійдеться від 400 рублів.

Але перед поїздкою, в якій потрібно швидкий інтернет за Росії, варто ознайомитися з картою покриття 4g - покриття 4g інтернету на МТС залишає бажати кращого в багатьох регіонах РФ.

Карта покриття 4G в Москві і Підмосков'ї.

Підключення безлімітних тарифів

Вирішили вибрати безлімітний інтернет МТС на телефон? Розглянемо, як підключити безлімітний інтернет на МТС.

  1. Для того, щоб підключити МТС з безлімітним інтернетом для одного або декількох пристроїв, можна особисто відвідати офіс МТС або замовити доставку сім-карти.
  2. Якщо у вас вже є сім-карта, що підтримує 4g, але на ній встановлений не самий вигідний тариф, або якщо вам потрібен безлімітний інтернет МТС без обмеження трафіку, рекомендуємо встановити додаток Мій МТС, там ви зможете подивитися всі тарифи, підібрати оптимальний для себе, дізнатися, на яких умовах і як підключити безліміт.
  3. У цьому ж додатку ви побачите, скільки залишилося трафіку на поточний день і як відключити безлімітний інтернет.

Тарифи МТС на безлімітний інтернет для мобільних пристроїв, з огляду на велику карту покриття, і то, наскільки просто підключити безліміт на телефон, можна назвати недорогими. Найвигідніший тариф з безлімітним інтернетом на нашу думку - Коннект-4. Саме цей тариф забезпечить безлімітний інтернет для вашого пристрою. МТС на інших тарифах не надає безлімітний мобільний інтернет.

Який же вибрати тариф?