Донецкий техникум промышленной автоматики

Безлімітний інтернет Мегафон

 1. Інтернет опції Мегафон
 2. Інтернет-опції для соціальних мереж, месенджерів і музики

Сучасна людина вже не може обходитися без мобільного інтернету

Сучасна людина вже не може обходитися без мобільного інтернету. Більш того, багато абонентів потребують величезній кількості трафіку. У Мегафона є багато різних тарифів і опцій з різним обсягом трафіку. Тим часом, багато хто шукає безлімітний інтернет Мегафон без обмежень по швидкості і трафіку? Але чи доступні зараз подібні пропозиції? Багато хто пам'ятає, що раніше всі основні оператори мобільного зв'язку могли запропонувати своїм клієнтам інтернет з необмеженою квотою трафіку без будь-яких підводних каменів. А що зараз? На даний момент у Мегафона як і раніше є тарифи і опції з безлімітним інтернетом, правда, з'явилися і підводні камені. Розглянемо всі пропозиції Мегафон, які оператор називає безлімітним інтернетом.

Для клієнтів Мегафона доступні наступні інтернет-опції:

 • «Інтернет S»;
 • «Інтернет M»;
 • «Інтернет L»;
 • «Інтернет XL».

Це основні інтернет-опції Мегафон. Всі вони передбачають безлімітний інтернет, правда, при вичерпанні певної квоти трафіку швидкість доступу в мережу падає. Падає вона на стільки, що користуватися інтернетом просто неможливо. Тобто, назвати такий інтернет безлімітним не можна. Винятком є ​​опція «Інтернет XL», яка дійсно передбачає відсутність обмежень по трафіку і швидкості, правда, тільки в період з 01:00 ночі до 07:00 ранку. В інший час обсяг трафіку складає 30 гігабайт. Є також опції з безлімітним інтернетом для соціальних мереж і месенджерів. Виходить, повністю безлімітний інтернет Мегафон зараз недоступний. Є архівні опції, але вони недоступні для підключення і розглядати їх ми не станемо.

Інтернет опції Мегафон

Повністю безлімітний інтернет Мегафон зараз вже недоступний, тому абонентам доводиться вибирати з того, що є
Повністю безлімітний інтернет Мегафон зараз вже недоступний, тому абонентам доводиться вибирати з того, що є. Найбільш поширеною є лінійка інтернет-опції ( «Інтернет S», «Інтернет M», «Інтернет L», «Інтернет XL»). Дані опції можна використовувати в телефоні, планшеті, модемі або роутере. Опції відрізняються один від одного обсягом трафіку і розміром абонентської плати, відповідно. Кожен абонент сам підбирає для себе підходящу опцію виходячи з особистих потреб. Розглянемо їх все більш детально.

Інтернет-опції Мегафон:

 • «Інтернет S» - 3 ГБ в місяць за 350 рублів;
 • «Інтернет M» - 16 ГБ в місяць за 590 рублів (половина трафіку надається вночі);
 • «Інтернет L» - 36 ГБ в місяць за 890 рублів (половина трафіку надається вночі);
 • «Інтернет XL» - 30 ГБ днем ​​і безлімітний інтернет вночі за 1290 рублів.
 • важливо
 • Розмір абонентської плати може відрізнятися в залежності від регіону. Зазначені ціни актуальні для Москви і Підмосков'я.

Так як нас цікавить саме безлімітний інтернет Мегафон, окрему увагу слід приділити опції «Інтернет XL». Це єдина пропозиція, в рамках якого діє безлімітний інтернет без обмежень по швидкості і трафіку. Правда, тут є один важливий нюанс. Безліміт діє тільки в нічний час, вдень вам також доведеться контролювати себе і періодично перевіряти залишок трафіку на Мегафоні . Що мається на увазі під нічним безлімітом? В період з 01:00 ночі до 07:00 ранку трафік необмежений. В інший час діє пакет в розмірі 30 ГБ.

Інтернет-опції для соціальних мереж, месенджерів і музики

До недавнього часу у Мегафона, а також у інших операторів були тарифи, які крім пакетів хвилин і SMS передбачали безлімітний інтернет з необмеженим трафіком
До недавнього часу у Мегафона, а також у інших операторів були тарифи, які крім пакетів хвилин і SMS передбачали безлімітний інтернет з необмеженим трафіком. Особливість цих тарифів полягала в тому, що їх не можна було використовувати в модемі або роутере, а також завантажувати файли через торренти. Були у них і інші недоліки, втім, зараз подібні тарифи вже недоступні для підключення. Тим часом, з огляду на потребу клієнтів в безлімітному трафіку Мегафон розробив спеціальні опції. В рамках цих опцій Ви зможете користуватися безлімітним інтернетом за невелику плату, але тільки в межах певних ресурсів. Ще однією відмінною рисою є те, що подібні опції доступні тільки на певних тарифах.

Для тарифів Включайся! і Теплий прийом доступні наступні опції:

 • Месенджери + - необмежений трафік в WhatsApp, Viber, eMotion, Telegram, Facebook Messenger (абонентська плата - 2 рубля на добу);
 • Музика - необмежений трафік в BOOM, Яндекс.Музика, Zvooq, ВКонтакте Музика (абонентська плата - 4 рубля на добу);
 • Соціальні мережі - необмежений трафік в ВКонтакте, Однокласники, Facebook (абонентська плата - 4 рубля на добу).

Всі ці опції можна використовувати одночасно, правда, тоді абонентська плата буде вже не такою маленькою. Багато хто помітив, що ми не згадали YouTube. Тим часом, багато потребують безлімітному трафіку саме в рамках цього відеохостингу. У Мегафона є опція "Відео +", яка призначена для YouTube, Rutube і Vimeo. Правда, замість безлімітного інтернету Вас чекає всього лише 20 гігабайт на місяць, при цьому абонентська плата становить 10 рублів на добу.

На завершення варто додати, що безлімітний інтернет Мегафон без обмежень вже в далекому минулому і навряд чи найближчим часом з'являться стоять пропозиції. Багато абоненти дійсно потребують безлімітному інтернеті, але подібних пропозицій на ринку вже немає, тому доводиться вибирати з того, що є. Якщо Вам не вистачає пакета трафіку, Ви завжди можете придбати додатковий пакет за окрему плату.

Тим часом, багато хто шукає безлімітний інтернет Мегафон без обмежень по швидкості і трафіку?
Але чи доступні зараз подібні пропозиції?
А що зараз?
Що мається на увазі під нічним безлімітом?