Донецкий техникум промышленной автоматики

Безлімітний інтернет Мегафон для телефону, планшета, ноутбука, модему / роутера

 1. Найперший, найшвидший
 2. Тарифні плани для інтернету
 3. вибираємо опцію
 4. для смартфона
 5. для планшета
 6. Для модему і роутера
 7. Корисна інформація

У черговій статті ми торкнемося теми корисну і обговорювану - безлімітні опції для інтернету. Вже складно уявити собі життя без спілкування в соціальних мережах і месенджерах, без додатків на телефоні, а коли виникає питання, то першим ділом ми відкриваємо Google і шукаємо відповідь там. Інтернет підключається на багатьох пристроях: смартфонах, планшетах, комп'ютерах. Він виручає в поїздках, гостях, в чергах, допомагаючи скоротати час або поділитися необхідною інформацією, а USB-модеми незамінні там, де не підключити кабельний. Це ми торкнулися тільки розважальну сторону питання, але ж для роботи він застосовується теж дуже широко. Впровадження нових технологій, таких як розумний будинок і моніторинг віддалених пристроїв теж вимагає доступу в мережу. Одним словом, безліміт потрібен. А які тарифні плани можуть його забезпечити, ми вам розповімо нижче.

А які тарифні плани можуть його забезпечити, ми вам розповімо нижче

Найперший, найшвидший

Говорячи про мобільний інтернет Мегафон, не можна не згадати рекламу, яка розміщена всюди, а слоган її вже в'ївся в пам'ять: «Найшвидший мобільний інтернет. Доведено вимірами мільйонів ». Чи справді це так і хто доводив. Доводили звичайні користувачі. Дослідження проводила американська компанія Ookla, розробник програми Speedtest - найпопулярнішого вимірювача швидкості доступу в мережу. Грунтувалися вони на даних користувачів, які заміряли швидкість на своїх смартфонах. Для чистоти експерименту в розрахунок бралися тільки пристрої з підтримкою технології 4G. Дані актуальні на другий-третій квартал 2018 року. Результати такі:

Download trimean тут швидкість скачування, а upload trimean - швидкість завантаження, тобто вхідний і вихідний трафік.

Ще один незалежний експерт - TelecomDaily. Агенство прийшло до такого ж висновку, що і Ookla. Правда в даному випадку виміри були зроблені тільки в Москві і Санкт-Петербурзі. Оператор пояснює такий успіх великою кількістю базових станцій і використанням частот 2х40МГц.

Офіційні дослідження в Росії проводили фахівці Роскомнадзора, оцінюючи якість голосового з'єднання, передачу СМС і швидкість доступу. Мегафон показав швидкість передачі даних до абонента більше 13 Мбіт / сек, що вивело його на перше місце. Потім слід МТС, Теле2 і Вимпелком.

Як бачимо, всі експерти зійшлися на думці, що у Мегафон найшвидший мобільний інтернет. Якщо ви сумніваєтеся якого оператора вибрати, то зверніть увагу на Мегафон. Перед покупкою сім-карти або модему, правда, бажано перевірити карту покриття на сайті https://moscow.megafon.ru/help/offices/#coverage , Щоб знати, яких швидкостей чекати. Як бачите, виділяються три основні зони:

 1. 4G + до 300 Мб / сек. Застосовується переважно в центрі Москви і небагатьох великих містах.
 2. 4G + до 150 Мб / сек. Ця технологія в більшості обласних центрів.
 3. 3G. Переважно ви знайдете цю технологію в районах і на околицях областей.

Технологія 2G застосовується рідко, в основному це ліси і віддалені села. Технологія вже відходить, а частоти передаються під більш перспективну 4G. За 2017 рік приріст базових станцій 2G становить всього 2%.

Говорячи про інтернет Мегафон хочеться розповісти і про рекорди швидкості. 1 червня 2017 року на Петербурзькому економічному форумі оператором була поставлена ​​швидкість передачі даних - 35 Гбіт / сек, побивши свій власний рекорд в 1Гбіт / сек. Мова йде вже про 5G мережах. Тестування технології передбачається почати під час чемпіонату світу з футболу. Мегафон не втрачає марку і знову першим впроваджує нові технології.

Сподіваємося, що ми вас переконали в тому, що інтернет Мегафон дійсно швидкий і перспективний. Перейдемо ж уже до вибору тарифного плану.

Тарифні плани для інтернету

Мова піде про базові тарифних планах. Вони не мають абонентської плати, але на них основі можна підключити опції, які вам будуть зручні. Таких тарифів два:

 1. Мегафон-Онлайн . Створений він для модемів, планшетів і роутерів. Стандартна вартість 1 Мб в домашньому регіоні - 2.5 р., В поїздках по Росії - 9,9р / 1Мб.
 2. Інтернет без турбот для планшета . З ним не все так просто, як хотілося б. Купити його або перейти на нього не вийде. Сім-карта видається при покупці планшета у партнерів Мегафон. Він подібний до попереднього тарифу, на ньому також повинні бути підключені оптимізують послуги, але в перші сім днів дається в подарунок 300 Мб, які можна витрачати в поїздках по всій Росії. Є і ще одна особливість - якщо цим використовується в інших пристроях, оператор може призупинити дію послуг зв'язку.

Є і ще одна особливість - якщо цим використовується в інших пристроях, оператор може призупинити дію послуг зв'язку

Ще один специфічний тарифний план - «Мегафон - Розумний будинок» . Це тема для окремої статті. Цей тарифний план розроблений спеціально для GPS-трекерів. У планшетах, телефонах і модемах він не застосовується, тому чіпати його не будемо.

Отже, підбиваючи підсумок, можемо сказати, що єдиний спеціальний тарифний план для виходу в мережу - « Мегафон-Онлайн ».

вибираємо опцію

Як ми вже говорили, без додаткових опцій «Мегафон-Онлайн» не застосовується. Ми надамо вам повний перелік послуг, доступних для підключення. Зверніть увагу на те, що в різних пристроях послуга може працювати по-різному.

для смартфона

Для сучасних голосових тарифних планів ці опції ні до чого, оскільки в них і без цього включений пакет гігабайт. Корисна інформація буде для користувачів архівних тарифних планів.

Найбільш наочно порівняти всі різновиди у вигляді таблиці. Зверніть увагу, що ніяких безлімітних сервісів для смартфонів немає.

Назва тарифного плану Абонентська плата Пакет трафіку Зона дії Включені безлімітні опції Мегафон ТВ Підключення Інтернет S 400 р 5 Гб Домашній регіон - Безкоштовний трафік, 1 фільм в місяць і пакет «Мегафон» * 236 * 2 # Інтернет М 550 р 12 Гб Вся Росія - Безкоштовний трафік, 2 фільми на місяць, пакет «Мегафон» * 236 * 3 # Інтернет L 900 р 20 Гб Вся Росія - безкоштовний трафік, 4 фільми, пакет «Мегафон» * 236 * 4 # Інтернет XL 1300 р Днем, з 7.00 до 00.59 - 30 Гб, Вночі - безлімітно Вся Росія - Безкоштовний трафік, 4 фільми, пакет «Мегафон» * 236 * 5 # Інтернет XS 190 р в перший місяць, з друго- про 7 р / добу 70 Мб / добу Домашній регіон - - * 236 * 1 * 1 #

для планшета

Для планшета застосовуються такі ж опції, що і для смартфона, але на них присутні безлімітні сервіси. При використанні їх трафік із загального пакету не витрачається. Зона дії на деяких тарифних планах теж відрізняється, тому будьте уважні при їх використанні в різних пристроях.

Назва Абонентська плата Обсяг трафіку Зона дії Безлімітні сервіси Мегафон ТВ Підключення Інтернет S 400 р 5 Гб Вся Росія Навігаційні, поштові, хмарні сховища Безлімітний доступ, 1 фільм в місяць і пакет «Мегафон» * 236 * 2 # Інтернет M 550 р 12 Гб Вся Росія Навігація, пошта, хмарні сховища, соціальні мережі, музика, відео Безлімітний доступ, 2 фільми на місяць, пакет «Мегафон» * 236 * 3 # Інтернет L 900 р 20 Гб Вся Росія Навігація, пошта, хмарні сховища, соціальні мережі, музика , відео Безлімітний доступ, 4 фільми, пакет «Мегафон» * 236 * 4 # Інтернет XL 13 00 р Днем з 07.00 до 00.59 - 30 Гб, вночі безлімітно Вся Росія Навігація, Пошта, хмарні хранілща, соціальні мережі, музика, відео Безлімітний доступ, 4 фільми, пакет «Мегафон» * 236 * 5 #

Окремо відзначимо сервіси, на які не витрачається трафік з пакету. З ними треба бути обережніше і дотримуватися деяких правил:

 • Трафік не тарифікується при використанні офіційного додатку сервісу;
 • Якщо вхід використовується через браузер, то він повинен бути оновлений до останньої версії;
 • Браузер «Opera» є винятком з правил. Використання сервісів через нього призведе до витрачання мегабайт з основного пакета;
 • Не використовуйте VPN і режим компресії даних в браузері.

Для модему і роутера

Найменше опцій надано для цієї категорії пристроїв.

Назва Абонентська плата Обсяг трафіку Зона дії Безлімітні сервіси Мегафон ТВ Підключення Інтернет М 550 р 12 Гб Вся Росія Хмарні сховища Необмежений доступ, 2 фільми на місяць, пакет «Мегафон» * 236 * 3 # Інтернет L 900 р 20 Гб Вся Росія Хмарні сховища

Необмежений доступ, 4 фільми, пакет «Мегафон» * 236 * 4 # Інтернет XL 1300 р Днем з 07.00 до 00.59 - 30 Гб, вночі безлімітно Вся Росія Хмарні сховища необмежений доступ, 4 фільми, пакет «Мегафон» * 236 * 5 #

Правила використання безлімітних сервісів такі ж, як і у випадку з планшетом:

 • Не застосовувати препарат браузер «Оpera»;
 • Не застосовувати VPN і режим компресії даних;
 • Своєчасно оновлювати браузер.

Корисна інформація

На цьому можна розмову про безлімітний інтернеті і закінчити, але хочеться розповісти про сервіси, які можуть виручити:

 1. Перевірити залишок гігабайт в пакеті можна комбінацією цифр * 558 # виклик.
 2. Якщо трафік закінчився, то використовуйте опцію «Продовж інтернет». Їх два різновиди: 1 Гб за 175 р і 5 Гб за 400 р.