Донецкий техникум промышленной автоматики

Безлімітний інтернет для модему без обмеження трафіку - Тарифи 4G

  1. Коли немає обмежень
  2. Докладний огляд тарифів
  3. МТС
  4. Білайн
  5. Tele2
  6. Yota

Сьогодні безлімітний інтернет для модему без обмеження трафіку користується значним попитом серед користувачів

Сьогодні безлімітний інтернет для модему без обмеження трафіку користується значним попитом серед користувачів. Основним питанням при цьому стає, як правильно вибрати оператора, який надасть безлімітний інтернет для модему 4G. Залежно від конкретного оператора існують різні інтернет тарифи для 4G модему.

Коли немає обмежень

Багато хто вважає, що безлімітний мобільний інтернет дозволить їм необмежено бути в мережі за конкретну плату. Але якщо проаналізувати тарифи, то можна побачити, що це рідкість. Якщо подивитися рекламу якогось оператора, то починаєш думати, що потрібно тільки заплатити конкретну суму - після цього користуватися зв'язком можна буде скільки завгодно. Але в дійсності, виявляється, що безлімітно дається лише доступ до соцмереж, якщо використовується USB модем. Тому не завжди «безліміт» є таким вже й необмеженим.

З розвитком технологій змінюються і умови користування інтернетом.

  • По-перше, ви можете використовувати для вашого модему тарифи для смартфона, адже там оператор найчастіше надає необмежену кількість гігабайт.
  • По-друге, тепер ваш смартфон може служити повноцінним модемним пристроєм, якщо в ньому правильно зробити точку доступу .

Докладний огляд тарифів

Мегафон

Мегафон

У Мегафона є два базових тарифу з повністю безлімітним інтернетом на все.

ТарифДзвінкиІнтернетМедіаЦіна, руб / міс.

«Включайся! Дивись + »1500 хв. Безліміт. Megafon TV 50 каналів, + пакет «Амедіатека» 1000 «Включайся! Преміум »5000 хв-. Безліміт. Megafon TV 100 каналів, + пакет «Амедіатека» 3000

Для інших тарифів лінійки «Включайся» є можливість безкоштовно отримати безлімітні гігабайти. Для цього потрібно перевірити свій тариф на сумісність з даною опцією на офіційному сайті .

Для більш старих тарифних планів доступна опція - «Інтернет XL». Коштує він 1300 руб. у місяць. Але безлімітно можна користуватися тільки з 01:00 до 6:59. В інший час дозволяється витрачати лише 30 ГБ щомісяця. Так що, коли на комп'ютері застосовується істотний обсяг LTE трафіку, то це цілком вигідно.

Судячи з коментарів, нічна «безлимитка» від Мегафона, як правило, здійснює роботу нормально. Завантажуються файли за допомогою так званих торрент-клієнтів. Ніяких лімітів на застосування СІМ-карти в пристрої не існує. Тариф також можливо застосовувати в роутері і виконувати роздачу інтернету по вай-фай. Бентежить лише те, що трафік не підлягає обліку тільки вночі.

МТС

МТС

МТС пропонує своїм користувачам кілька повністю безлімітних пакетів для модему.

ТарифДзвінкиІнтернетЦіна, руб / міс.

«Для ноутбука» 5 руб / хв. Безліміт. на швидкості до 4 Мбіт / с. 800 «Таріфіще» 500 хв. Безліміт. 650

Також для модему відмінно підійдуть пакети з безлімітним мобільним інтернетом в нічний час - такими є Інтернет-ВІП і Інтернет-Maxy. Днем можна застосовувати щомісяця 30 і 15 гігабайт відповідно.

Колись під'єднання «Інтернет - VIP» забезпечувало користувача абсолютно необмежений інтернет для комп'ютера або будь-якого іншого пристрою. На таку опцію не накладаються ніяких обмежень. Але такі часи давним-давно пройшли і тепер можна задовольнятися лише безлімітом в нічний час. Розмір щомісячного абонентського платежу визначається виходячи від місцевості, де застосовується модем. Зокрема, користувачам столиці і Московської області необхідно платити за опцію 1200 руб. При цьому, якщо використовувати глобальну мережу за межами домашнього суб'єкта, то додатково стягується п'ятдесят рублів на добу.

Білайн

Білайн

«Анлім» - основний тариф Білайн з безлімітним трафіком. Його вартість 10 рублів на добу за умови замовлення на сайті. (В іншому випадку 20 руб. / Добу). Також пакет включає 500 хвилин на розмови в місяць.

Також Білайн пропонує тариф «ВСЁмоё 3 для комп'ютера», щоб можна було використовувати LTE модем. По ньому можна витрачати 30 гігабайт ціною 900 руб. щомісяця. Заодно існує серія Хайвей. Умови можна подивитися в розділі «Послуги» безпосередньо на офіційному сайті. І з усіх наявних пропозицій лише при використанні двох стає доступний з комп'ютера до LTE - це ХайВей на 2 і 5 гігабайт. Ціна, відповідно, дорівнює 100 і 200 руб. кожен місяць.

Чому LTE при цьому не поширюється на більш значні по трафіку Хайвей об'ємом 30 гігабайт? Це пояснюється можливостями каналу, тобто його пропускною здатністю. Як відомо, швидкість розподіляється на всіх одночасно приєднаних абонентів і чим їх присутні більше, тим вона стає менше.

В результаті Білайн підстраховується від претензій щодо того, що відсутня 4G при великому числі синхронних під'єднання. Зате тільки цей мобільний оператор пропонує своїм клієнтам домашній інтернет 4G, призначений для комп'ютера.

Також Beeline пропонує повністю безлімітний інтернет 4 джи в роумінгу . З усіх тарифних планів для модему 4G, це єдиний без будь-яких обмежень і його вартість дорівнює 350 руб. на добу. При цьому оплата списується лише в дні застосування.

Tele2

Tele2

Теле2 надає один тариф з необмеженим інтернетом - це «Мій безліміт» за ціною 500 руб / м. Ще можна підключити опцію «20 Гб» або «50 Гб» з безлімітним інтернетом вночі, вартість пакетів - 699 та 999 руб / м.

Yota

Yota

Тарифи від йоти для такого пристрою, як модем 4G з безлімітним інтернетом, можуть порадувати багатьох користувачів LTE. При цьому на офіційному сайті абонент може самостійним чином встановити вартість виходячи від швидкості. Крок не дуже великий, тому якщо абоненту не вистачає семи неоподатковуваних мінімумів доходів, то у нього все одно з'явиться можливість підключити комп'ютерний модем до глобальної мережі, але на трохи низькій швидкості. Тут спостерігається розкид цін. Так, швидкість в п'ять Мбіт / с. коштує 900 руб. у місяць.

Фахівці рекомендують при виборі оптимального тарифу орієнтуватися на місцевість, де модем підключається до Інтернету. При цьому виконати перемикання можна миттєво. Така гнучкість наділяє Yota важливими перевагами в порівнянні з іншими операторами.

Разом з тим багато користувачів не вибирають «йоту», оскільки вважають, що оператор не є доступним у всіх регіонах. Насправді він здійснює роботу в мережі Мегафона, а це означає, що безлимитка «йоти» доступна по всій Російській Федерації. Здавалося б, що інтернет без якого-небудь обмеження знайдений і можна сміливо робити замовлення СІМ-карти Yota. Але фахівці не рекомендують занадто поспішати, пропонуючи спочатку добре подумати, перш ніж прийняти це рішення. Також слід прочитати коментарі про тарифи, які надаються. Адже іноді в мережі блокують p2p протоколи, сама мережа може працювати з постійною перевантаженням і з'єднання модему з глобальною мережею може здійснюватися нестабільно.

Зазначені ціни є актуальними для російської столиці, а також Підмосков'я. Щоб уточнити відомості для інших регіонів користувачам необхідно відвідати офіційні сайти мобільних операторів.

Чому LTE при цьому не поширюється на більш значні по трафіку Хайвей об'ємом 30 гігабайт?