Донецкий техникум промышленной автоматики

Безлімітний інтернет Білайн

 1. Тарифи «Все» постоплата
 2. Тариф «# можноВсё»
 3. Тариф «Безліміт для планшета»
 4. Безлімітний інтернет Білайн в рамках опцій «Хайвей»

Довгий час компанія Білайн не надавала тарифів і опцій з повністю безлімітним мобільним інтернетом без обмежень по швидкості і трафіку

Довгий час компанія Білайн не надавала тарифів і опцій з повністю безлімітним мобільним інтернетом без обмежень по швидкості і трафіку. Безлімітний інтернет Білайн був доступний тільки в нічний час (з 01:00 до 7:59) в рамках опції «Хайвей». В інший час абоненту надавався обмежений пакет інтернет-трафіку, обсяг якого безпосередньо залежить від опції «Хайвей». У 2016 році Білайн відкрив для підключення постоплатние тарифи «Все», які крім пакетів послуг зв'язку включають безлімітний інтернет. Через деякий час з'явився тарифний план «# можноВСЁ», відмітною особливістю якого є безлімітний мобільний інтернет.

Безлімітний інтернет Білайн доступний на наступних тарифах і опціях:

 • Тарифи «Все» постоплата;
 • Тарифний план «# можноВсё»;
 • Тариф «Безліміт для планшета»;
 • Лінійка опцій «Хайвей» (безліміт з 01:00 до 7:59).

Кожне з наведених вище пропозицій має ряд особливостей і підводних каменів. Перш ніж підключити безлімітний інтернет на Білайні необхідно вивчити всі пропозиції, і після вибрати найбільш підходящий для себе варіант. В рамках цього огляду ми наведемо докладний опис тарифів і опцій Білайн з безлімітним інтернетом.

Тарифи «Все» постоплата

Постоплатная система дозволяє спочатку користуватися послугами зв'язку, а оплачувати їх потім. Підключаючи постоплатний тариф, ви отримуєте персональний ліміт витрат на місяць (сума, на яку потрібно піти в мінус). Як правило, перехід на такі тарифи можливий тільки в офісі Білайн.

В тарифну лінійку «Все» постоплата входять наступні тарифи:

 • «Все за 300» (доступний не в усіх регіонах);
 • «Все за 500»;
 • «Все за 800»;
 • «Все за 1200»;
 • «Все за 1800».

Всі тарифи передбачають безлімітні дзвінки в мережі «Білайн» по всій Росії і безлімітний мобільний інтернет. Також тарифи включають пакети хвилин для дзвінків на номери інших операторів і SMS. Обсяг пакетів послуг залежить від конкретного тарифного плану та може відрізнятися в залежності від регіону. Як приклад розглянемо тариф «Все за 500» постоплата для абонентів Москви і Підмосков'я. Якщо ви абонент іншого регіону, то величина пакетів хвилин і SMS може відрізнятися. Безлімітний інтернет Білайн на тарифах «Все» постоплата діє у всіх регіонах (за винятком Амурської обл., Єврейської авт.обл., Забайкальського краю, Іркутської обл., Камчатського краю, Магаданської обл., Приморського краю, Республіка Бурятія, Республіка Саха (Якутія ), Сахалінської обл., Хабаровського краю, Чукотського авт. Округу, республіки Крим та м.Севастополь).

Тариф «Все за 500» постоплата включає:

 • Безлімітні дзвінки на номери «Білайн» всієї Росії;
 • 600 хвилин для дзвінків на номери інших операторів;
 • 300 SMS-повідомлень;
 • Безлімітний інтернет з необмеженою квотою трафіку (мається ряд обмежень, див. Нижче).

На перший погляд тариф може здатися ідеальним. За абонентську плату 500 рублів на місяць на додачу до безлімітного інтернету Ви отримуєте безлімітні дзвінки всередині мережі та значні пакети послуг зв'язку. Не варто забувати, що мова йде про послуги операторів стільникового зв'язку, а значить, без підводних каменів тут не обійшлося. На жаль, безлімітний інтернет Білайн на тарифах «Все» постоплата передбачає ряд обмежень.

Постоплатним тарифами «Все» характерні наступні недоліки:

 1. Якщо телефон з сім-картою використовується як модем або точки доступу Wi-Fi, доступ в інтернет обмежений. Наскільки буде обмежена швидкість оператор замовчує, але на практиці інтернет пропадає повністю.
 2. Тарифи «Все» постоплата не можна використовувати на модемах, роутерах і навіть планшетах. Безлімітний мобільний інтернет доступний тільки для телефонів / смартфонів.
 3. Тариф передбачає обмеження по швидкості на скачування з файлообмінних мереж. Тобто, Ви не зможете завантажувати файли через торрент-клієнти.
 4. Оператор не гарантує швидкість інтернету в разі навантаження на мережу і інформація про цю умову є в документі з докладним описом тарифу. По суті вам в будь-який момент можуть урізати швидкість доступу в мережу і послатися на цей пункт.
 5. На тарифах лінійки «Все» з постоплатной системою розрахунків недоступна послуга «Інтернет на все». Нагадаємо, що ця послуга призначена для роздачі інтернету іншим абонентам (не по Wi-Fi).

Як бачите, вважати такою безлімітний інтернет Білайн повноцінним складно. Без обмежень не обійшлося, причому їх досить багато. Оператор надає можливість користуватися інтернетом без обмежень по швидкості і трафіку, але при дотриманні ряду умов, які сильно псують враження про тариф. Слід зазначити, що тарифи «ВСЕ» постоплата з безлімітним інтернетом надаються в рамках акції, яка вже неодноразово продовжений.

Тариф «# можноВсё»

На відміну від постоплатних тарифів «Все», тарифний план «# можноВСЁ» передбачає Передплатний метод розрахунків, тобто, спочатку платите за зв'язок, а користуєтеся потім
На відміну від постоплатних тарифів «Все», тарифний план «# можноВСЁ» передбачає Передплатний метод розрахунків, тобто, спочатку платите за зв'язок, а користуєтеся потім. Підключення такого тарифу не передбачає необхідності відвідувати офіс і укладати письмовий договір з оператором. Перехід на тарифний план можна здійснити зателефонувавши на номер 0781 або в особистому кабінеті.

Тариф «# можноВСЁ» відрізняється від постоплатних тарифів лінійки «ВСЕ» не тільки методом розрахунків, але і абонентською платою, а також розмірами пакетів послуг. Що стосовно інтернету, то тут практично аналогічні умови з тими ж підводними каменями.

Тарифний план «# можноВСЁ» включає:

 • Безлімітний мобільний інтернет по всій Росії без обмеження швидкості і трафіку;
 • Безлімітні дзвінки на телефони абонентів Білайн Росії;
 • 100 хвилин (в більшості регіонів) або 250 хвилин (Москва і Підмосков'ї) на всі мережі домашнього регіону і телефони Білайн Росії;
 • 100 SMS (в більшості регіонів) або 250 SMS (Москва і Підмосков'ї) на номери домашнього регіону.

Як бачите, тариф «Можна Все» на відміну від розглянутого раніше тарифу «Все за 500» включає набагато менше. Слід гадати, що розмір абонентської плати в даному випадку також повинен зменшитися. На жаль, у Білайну власна логіка і суттєвої економії спостерігати не доводиться. Щоденна плата становить 10 рублів в перший місяць. З другого місяця абонентська плата піднімається до 13 руб. на добу для більшості регіонів Росії і 20 руб. для Москви і Підмосков'я. Виходить, пакет хвилин та SMS зменшився, а абонентська плата збільшилася. Відносно інтернету теж не все просто і є багато підводних каменів.

Тарифом «# можноВСЁ» характерні наступні недоліки:

 1. Тариф призначений тільки для телефону / смартфона. Якщо SIM-карта з тарифом вставлена ​​в роутер, модем або планшет, доступ в інтернет і до інших послуг зв'язку обмежений.
 2. Не допускається використання тарифу в телефоні в режимі модему або точки доступу Wi-Fi.
 3. У разі створення абонентом значного навантаження на мережу, швидкість мобільного Інтернету не може бути гарантована оператором.
 4. У разі використання протоколів peer-to-peer швидкість мобільного інтернету обмежена. Наприклад BitTorrent - це peer-to-peer протокол, отже, завантажувати файли з торрент-клієнтів не можна.
 5. На тарифі відсутня можливість ділитися інтернетом з іншими номерами в рамках послуги «Інтернет на ВСЕ».

Тариф «Безліміт для планшета»

Описані вище тарифи призначені виключно для смартфонів. Використовувати їх в модемі або планшеті можна. Пропозицій з повністю безлімітним інтернетом для комп'ютерів у Білайну зараз немає, а ось для планшетів припущення є. Тариф «Безліміт для планшета» передбачає безлімітний інтернет Білайн без обмежень по швидкості і трафіку. Як Ви вже зрозуміли, тариф буде працювати тільки на планшетах.

Відмітна особливість тарифного плану полягає в тому, що він не передбачає обмеження по протоколам. Оператор надає можливість завантажувати файли з файлообмінних мереж (торренти) на високій швидкості. Варто зазначити, що на всіх інших тарифах з безлімітним інтернетом подібне обмеження присутній. В іншому ж тарифу характерні ті ж підводні камені, що і описаним раніше тарифних планів.

Абонентська плата за тарифом становить 890 руб. в місяць (Москва і Підмосков'ї). Пакети хвилин і SMS повністю відсутні. Більш того, на цьому тарифі і зовсім немає можливості здійснювати голосові виклики або відправляти SMS. Підключення голосового зв'язку і послуги SMS-повідомлень можливо тільки при укладанні письмового договору на надання послуг рухомого радіотелефонного зв'язку. При переході на тариф Ви отримуєте тільки безлімітний інтернет Білайн, та й то з великою кількістю обмежень.

Безлімітний інтернет Білайн в рамках опцій «Хайвей»

На жаль, Білайн вже давно не надає тарифи і опції, які передбачають абсолютно безлімітний мобільний інтернет без будь-яких обмежень
На жаль, Білайн вже давно не надає тарифи і опції, які передбачають абсолютно безлімітний мобільний інтернет без будь-яких обмежень. Всі розглянуті нами тарифи не можна використовувати в модемі або роутере. Для комп'ютерів і ноутбуків Білайн пропонує підключити опцію «Хайвей». В рамках цієї опції доступний тільки нічний безліміт, в решті час доведеться економити, щоб не витратити трафік понад пакет.

«Хайвей» - це сімейство інтернет опцій, які відрізняються між собою вартістю і пакетом доступного трафіку. Нічний безліміт (з 01:00 до 7:59) діє на опціях з 8, 12 і 20 ГБ інтернет-трафіку. Абонентська плата буде відрізнятися в залежності від регіону. Як приклад наведемо інформацію для Москви і Підмосков'я.

Вартість опцій «Хайвей» з нічним безлімітом:

 • «Хайвей 8 ГБ» - 600 р. / Місяць;
 • «Хайвей 12 ГБ» - 700 р. / Місяць;
 • «Хайвей 20 ГБ» - 1200 р. / Місяць.

Швидкість інтернету залежить від багатьох факторів, зокрема, від вашого місця розташування. У мережі 4G Білайн обіцяє середню швидкість передачі даних 10-20 Мбіт / с. У мережі 3G - 3-5 Мбіт / с, в мережі 2G (GPRS) - 60-100 Кбіт / с. Якщо у вас один з тарифних планів «Все за» і ви підключаєте додатково опцію «Хайвей», то безліміт на нічний трафік не діє.

Вночі швидкість не зрізають, принаймні подібного не траплялося в процесі тестування опції. Якщо вам доводилося зустрітися з подібною, або іншими проблемами, залишайте відгуки. Опція «Хайвей» може бути використана в будь-якому пристрої (смартфон, планшет, модем, роутер). На торрентах поки швидкість не ріжуть. В цілому непогана опція, але є істотний недолік - безлімітний інтернет Білайн без обмежень по швидкості і трафіку діє тільки з 01:00 до 7:59. В інший час вдасться отримати максимум 20 ГБ.