Донецкий техникум промышленной автоматики

Безлімітний інтернет Білайн: огляд актуальних пропозицій на 2018 рік

 1. швидкість
 2. Телефон
 3. планшет
 4. комп'ютер

Життя без доступу в глобальну мережу уявити собі складно. У зв'язку з цим оператори розробляють безліч тарифів і опцій на будь-який смак і випадок життя. Ситуація з тарифними планами для інтернету така ж заплутана, як і з голосовими, тому будемо розбиратися. Розділимо їх по пристроях, для яких вони призначені.

Розділимо їх по пристроях, для яких вони призначені

швидкість

Вибираючи сім-карту для виходу в інтернет, ми задаємося питаннями про якість зв'язку та зону покриття того чи іншого оператора. Офіційні виміри швидкості показали, що смугастий оператор відстає, але між тим швидкість тримається близько 11 Мб / сек, чого цілком достатньо для мобільного інтернету.

Наведені дані зовсім не означають, що підключатися не треба. Все залежить від ваших цілей. Якщо сім буде використовуватися в смартфоні, то вибирайте ще й по вигодам від тарифного плану на голосовий зв'язок. З оновленою лінійкою «ВСЁмоё» Білайн став цілком конкурентоспроможним, особливо якщо більшість ваших співрозмовників належать тій же мережі і готові перейти на новий тариф. Для планшета і комп'ютера варто подивитися карту покриття.

Якщо ви їздите по віддаленим регіонам, то будьте особливо уважні, зв'язок є не скрізь. Для будинку ж треба дивитися індивідуально. Буває так, що тільки один оператор добре працює в цікавій для частини міста. Це пов'язано і з локалізацією базових станцій, і з їх налаштуванням. Одним словом, радимо спробувати, розпитати, вивчити карту покриття 4G https://moskva.beeline.ru/customers/beeline-on-map/?v=on-map&nl=_none&ln=37.6317&lt=55.76&z=12&wt=0& .

Телефон

Це найбільша група. Практично всі з них мають включений пакет гігабайт. Ми про них уже писали і не раз, тому довго розповідати про тарифікації та особливості не станемо. Оновлена ​​лінійка «ВСЁмоё» виглядає так:

Назва Пакет інтернету Абонентська плата Хвилини СМС Зона дії ВСЕ моє 1 3 Гб 400 р. 300 хв 300 шт Інтернет - вся Росія, хвилини - домашній регіон ВСЕ моє 2 12 Гб 600 р. 500 хв 300 шт Вся Россі ВСЕ моє 3 22 Гб 900 р. 1200 хв 300 шт Вся Росія ВСЕ моё4 30 Гб 1500 р. 2000 хв 300 шт Вся Росія Зовсім ВСЕ моє 30 Гб 2500 р. 5000 хв-300 шт Вся Росія

Це найбільш популярні тарифи. Крім цього є лінійка «Все» з післяплатою, «Все в одному», де крім усього іншого підключений ще й домашній інтернет. Детальніше про розцінки можна прочитати на нашому сайті.

Всі ці пропозиції об'єднує одне - у них є пакет гігабайт, діючий по всій Росії. На тарифних планах «ВСЁмоё» можна ще й обмінювати хвилини і СМС на гігабайти, якщо стандартного пакета мало.

планшет

За великим рахунком, ви можете використовувати в планшеті сім-карту для телефону. Особливо зручно це стало зараз, коли можна міняти хвилини і СМС на трафік. Наприклад, наймолодший представник - «ВСЁмоё 1». Міняємо все 300 повідомлень на 1 Гб, все хвилини, залишаючи лише 100 хвилин (це обов'язковий залишок, передбачений умовами тарифного плану) на 4 Гб і отримуємо в підсумку 8 Гб трафіку за 400 рублів на місяць. Тарифний план тільки стартував, тому умови обміну чудові. Можливо, щось зміниться, тому радимо вам підключитися зараз. Ті параметри, які ви зробите збережуться до тих пір, поки ви не зміните тарифний план або не задумався чергову рокіровку.

Крім цього для планшетів створені спеціальні пропозиції:

 1. гігабайт . Тарифний план позиціонується як зручний для подорожей. В цілому це так, оскільки працює по всій Росії. Якщо сім-карта в планшеті вам не потрібна зазвичай і мобільний інтернет використовуєте тільки в подорожах по країні, то це ваш варіант.

Отже, особливість тарифу полягає в тому, що інтернет надається пакетами по 1 Гб. Кожен з них коштує 100 рублів. Абонентська плата списується тільки тоді, коли доступ в мережу був здійснений. Максимальний термін життя пакета - місяць, після чого він згоряє. Якщо ж ви витратили більше, то активується наступний і ще раз і ще раз, поки не закінчаться гроші на рахунку.

На «гігабайті» неможливо підключити ніякі інтернет-опції. «Продовж швидкість», «Хайвей», «Пакети інтернету» недоступні. «# МожноВСЁ» також не працює. Зате підключайте опцію «Безлімітні карти». Вартість 3 р. на добу. Всі популярні навігаційні сервіси вам будуть даватися без витрачання основного трафіку.

 1. «ВСЁмоё 2 для планшета». За абонентську плату 600 рублів на місяць вам буде дано 16 Гб трафіку. Знижки, бонуси та інші пропозиції тут не працюють. Зверніть увагу, що автоматично вам підключиться «автоподовження швидкості». Без вашої участі буде активований пакет 150 МБ за 20 рублів. Кількість їх не обмежена. Про те, що основний трафік закінчується, ви будете попереджені в СМС при настанні порога в 100 Мб. Якщо послуга відключена або коштів для підключення недостатньо, швидкість впаде до 64 Кб / сек. Деактивация автоподовження можлива за номером 0674717780. Спочатку тариф не передбачає дзвінків. Якщо вони вам потрібні, то доведеться йти в офіс оператора і укладати додаткову угоду. Після цього хвилина розмови обійдеться в 1,7 р. На наш погляд, це непотрібне і дороге дію. Якщо збираєтеся дзвонити з планшета, то краще скористайтеся «ВСЁмоё 2».
 2. Окремо відзначимо наявність двох тарифних планів з постоплатной системою розрахунків: «Інтернет для планшета. Постоплатний + Хайвей 6 Гб » і «Інтернет для планшета. Постоплатний + Хайвей 12 Гб ». Абонентська плата 400 р і 600 рублів відповідно. Вони мають переваги голосових тарифних планів з кредитною оплатою. Ви спочатку говорите, а потім оплачуєте виставлений рахунок протягом 20 днів. Зважайте на те, що голосовий зв'язок спочатку на тарифі не підключена. Для неї буде потрібно додаткова угода, за якою хвилина розмови обійдеться в 1,70 р. Діє тарифний план тільки в домашньому регіоні. Не забувайте і про послугу «Автопроденіе», про яку ми вже розповідали. Тут вона теж працює.

комп'ютер

Тут розгулятися не доведеться. Тарифний план всього один - «ВСЁмоё для комп'ютера». Абонентська плата 900 рублів на місяць. У неї включено 30 Гб трафіку по всій Росії. Хочеться попередити хитрунів, які в модемі або роутере планують використовувати голосову сім-карту. Фокус не вдасться, інтернет працювати не буде. В умовах голосових тарифних планів нічого не сказано про телефон, що використовується в якості точки доступу WI-FI. Практика показує, що інтернет працює. Немає інформації про обмеження і в тарифах для планшета. Тому, якщо модем вами використовується мало або нерегулярно, то можна застосувати і не призначені спеціально для комп'ютера тарифи.

Зараз про те, що підключено за замовчуванням:

 • «Пакети інтернету». Суть опції в тому, що якщо не рахунку менше 900 рублів, необхідних для активації тарифного плану на місяць, вам підключиться один гігабайт за 100 рублів. З одного боку, послуга не настільки погана для тих, кому 30 Гб не треба, наприклад, модем ви берете тільки на дачу у вихідні. В цьому випадку кладіть 100 рублів на рахунок щомісяця і будьте на зв'язку. З іншого боку, можна потрапити в неприємну ситуацію. Наприклад, ви, знаючи, що на рахунку є 100 рублів, але, не здогадуючись про послугу, додали ще 800 і пішли в глобальну павутину дивитися фільми. Що сталося? Активувався пакет 1 Гб, потім ще один, ще і ще, поки не закінчилися гроші. У підсумку замість 30 Гб ви отримали всього 9 Гб і невдоволення оператором. Рука тягнеться відключити опцію, але не можна. Як стверджує Білайн, вона базова. У зв'язку з цим дотримуйтеся наступних правил:
 • Чи не користуєтеся сім-картою - ставте блокування;
 • Своєчасно поповнюйте баланс;
 • Краще класти на рахунок суму, необхідну для оплати одного місяця, не більше.

Враховуйте і ще таку особливість - пакет 1 Гб обнуляється під час підключення основного обсягу, а не підсумовується.

 • Автоподовження швидкості. Про це ми вже говорили і не раз і кожен раз радимо її відключати. Тут же можна подумати, оскільки автоматично буде активуватися пакет 5 Гб за 150 рублів. Якщо ж ви бажаєте самі керувати послугами, не довіряючи автоматиці, то відключайте за номером 0674717780;
 • Безлімітний інтернет в міжнародному роумінгу. Плата становить 350 р на добу і списується тільки в дні виходу в інтернет за межами країни. Інтернет дійсно безлімітний, порогу відключення немає, але радіти рано. На максимальних швидкостях надається тільки перші 100 Мб трафіку, потім швидкість уріже до 128 Кб / сек.
 • За замовчуванням не підключена, але можлива для активації опція «# можноВСЁ». Користуйтеся сервісами Вконтакте, Однокласники, Facebook, Facebook.Messenger, Instagram і Twitter і слухайте музику в Вконтакте, Яндекс.Музика, і Zvooq без обмежень, які не витрачаючи основний трафік. Абонентської плати немає. Підключайте комбінацією цифр * 115 * 85 # виклик.

Це все, що ми хотіли розповісти про тарифи для інтернету.

Ru/customers/beeline-on-map/?
Що сталося?