Донецкий техникум промышленной автоматики

Безлімітний інтернет Білайн для модему

 1. Чи існують подібні тарифи
 2. Підключення спеціального тарифу
 3. Додаткові можливості

Пристрої для підключення до мережі через ноутбук знайшли широку популярність - адже це можливість бути мобільним і при цьому завжди залишатися на зв'язку. Чи існує безлімітний інтернет для модему Білайн і яким чином можна підключити послугу по безмежному доступу в мережу - про це ми детально поговоримо в рамках даної статті.

Чи існує безлімітний інтернет для модему Білайн і яким чином можна підключити послугу по безмежному доступу в мережу - про це ми детально поговоримо в рамках даної статті

Чи існують подібні тарифи

На жаль, в лінійці оператора відсутній повний безліміт для модему за фіксовану плату. Певний час тому були скасовані можливості безмежного доступу в мережу, тепер пакети обмежені кількістю Гб.

Але не поспішайте засмучуватися, адже Beeline розробив спеціальні опції для отримання практично необмеженого доступу - головне зуміти розібратися в різноманітті додаткових послуг.

Підключення спеціального тарифу

Пропозиція для користувачів пристроїв - тариф «Інтернет для комп'ютера». Підключення дозволяє отримати практично безлімітний інтернет для USB модему Білайн.

Особливості послуги наведено в таблиці - в місяць ви отримуєте нараховані 25 Гб трафіку, але вже з другого місяця використання тарифу ваш ліміт розширюється до 30 Гб в місяць, при цьому ціна залишається незмінною.

 • Вартість переходу на тариф - 0 рублів,
 • Абонентська плата становить 1200 руб. / Місяць.

На всякий випадок: продовжити трафік на 1 ГБ .

Зверніть увагу, що всі наведені в статті ціни і команди доступні для Москви. Щоб уточнити дані для свого регіону, зверніться до сайту оператора.

Щоб уточнити дані для свого регіону, зверніться до сайту оператора

Щоб підключити безлімітний інтернет для модему Beeline за допомогою цього тарифу, скористайтеся такими способами (якщо вже є абонентом оператора):

 • Введення USSD-коду * 110 * 2048 #;
 • Набір на клавіатурі номера 0674102048.

Якщо вам потрібна безлимитка на модем від Білайн, але ви ще не підключені до оператора, зверніться в будь-який салон зв'язку. Не забудьте взяти з собою паспорт!

Особливості тарифного плану

Доступ в мережу має певні особливості, які необхідно вивчити перед підключенням. На тарифному плані недоступні такі додаткові опції:

 • «Продовж швидкість»;
 • «Хайвей»;
 • Інші можливості отримання знижок на доступ в мережу.

Доступно використання послуг: Доступно використання послуг:

 • #Можна все;
 • «Безлімітні карти» - для необмеженого користування картами і навігатором.

На тарифному плані підключено:

 • Послуга автоматичного продовження швидкості після закінчення трафіку;
 • Можливість отримання доступу в інтернет на максимальній швидкості в випадках, коли на балансі недостатньо коштів для списання абонентської плати. За 100 гривень ви отримуєте 1 Гб трафіку (кількість необмежена). Списання відбувається до тих пір, поки на рахунку не з'являться гроші для списання плати за тариф.

Як бачите, особливості тарифу створюють можливість отримати практично безлімітний інтернет на юсбі модем Білайн. Що можна зробити для того, щоб посилити сигнал на Beeline модемі ?

Додаткові можливості

Створити безлімітний інтернет Білайн через ЮСБ модем можна за допомогою додаткових опцій. Великі пакети Гб можна підключити опцією «Хайвей», яка дає можливість значно розширити пакет даних. Представлені кілька різних видів опції, що відрізняються кількістю Гб та іншими особливостями.

Зверніть увагу, що особливості надання послуги в різних містах відрізняються - достовірну інформацію потрібно отримувати тільки на офіційному сайті оператора.

Сподіваємося, що дана стаття допомогла зрозуміти, як підключити безлімітний інтернет на модем Білайн і буде корисна в майбутньому. Прочитайте, про те, як продовжити послугу швидкості Інтернету Beeline .

У відео ви можете подивитися, як налаштувати модем на комп'ютері: