Донецкий техникум промышленной автоматики

Безлімітний інтернет Білайн - як підключити

 1. Тарифи для мобільних
 2. «Анлім»
 3. інші тарифи
 4. Опції продовження
 5. Домашній інтернет
 6. Домашній інтернет + з ТВ
 7. Все в одному
 8. Для USB-модемів
 9. як підключитися

В цілому всі оператори зв'язку дотримуються єдиної політики в плані надання доступу в мережу з мобільного телефону і комп'ютера, але у кожного з них, звичайно ж, є відмінності в умовах. Безлімітний інтернет Білайн можна підключити в будь-який момент, як це зробити? Розповімо в статті наявні варіанти.

Тарифи для мобільних

Сьогодні оператори намагаються запропонувати як можна більш широкий вибір тарифів своїм абонентам. Однак сучасного користувача складно зацікавити безкоштовними хвилинами і смс, адже за допомогою безлімітного інтернету можна здійснювати дзвінки і писати необмежену кількість повідомлень в соц. мережах, що не витрачаючи коштів.

«Анлім»

Безлімітний інтернет від Білайн для мобільного телефону тепер і абонентів смугастого оператора! Вітаємо тариф анлім. Це єдина пропозиція від Білайн, які пропонує безлімітний Інтернет на телефон.

У пакет входить тільки все найнеобхідніше - 500 хвилин на дзвінки і необмежений трафік інтернету. Для користувачів популярних месенджерів це справжній порятунок, так як звичайними смс сьогодні користуються небагато. До того ж за пару термінових повідомлень краще просто доплатити 2 рубля, ніж купити за повну вартість тариф і не витратити і половини доступних смс. Так що ми можемо сміливо стверджувати, що «анлім» - справжній порятунок для активних користувачів мережі.

Поговоримо про особливості тарифу:

 • безлімітний трафік інтернету;
 • щоденне списання в розмірі 20 рублів (600 руб. / міс.);
 • діє по всій Росії;
 • максимальна швидкість передачі даних і можливість перегляду відео в HD;
 • вихід в мережу буде обмежений, якщо на рахунку не виявиться достатньо коштів;
 • невикористані хвилини згорають в наступний місяць використання (пакет оновлюється);
  • до 28 лютого 2019 року перший годину роздачі інтернету в добу абсолютно безкоштовний.

інші тарифи

Щоб отримати безлімітний інтернет для Білайн для смартфона, можна використовувати підключення тарифу, що входить в лінійку "Усе!" (Подробиці за посиланням). Представлено п'ять різних модифікацій тарифу. Дивіться на ГБ, які в них входять і вибирайте будь-який. Щоб отримати безлімітний інтернет для Білайн для смартфона, можна використовувати підключення тарифу, що входить в лінійку  Усе

Використання дозволяє подвоювати доступний трафік за умови внесення абонентської плати за місяць вперед єдиним платежем. Додаткові Гб нараховуються протягом 24 годин після поповнення рахунку. Також підключено автоматичне продовження швидкості.

Змінити тариф можна в особистому кабінеті або за допомогою дзвінка на номер 0850. А можете вас цікаво, як продовжити швидкість 1Гб ?

Також доступний в Білайн інший тариф з умовно безлімітним інтернетом - «Зовсім ВСЁМое» 30 гб. Підійде він не кожному, так як склад його входять великі обсяги:

 • 5000 хв-. на будь-які номери;
 • 300 смс на російські номери і з будь-якої точки нашої країни.
 • 30 Гб мобільного трафіку.
 • 83,33 р. вартість на добу.

Зверніть увагу: Тариф «Можна все» від Білайн з безлімітним інтернетом на даний момент не доступний до підключення. Це була тимчасова акція, що проводиться ще в 2016 році (з 29 серпня по 25 вересня).

Наведені вище плани хоч і вимагають внесення абонентської плати, проте доступ в мережу (крім іншого) на них не відключається після вичерпання пакетів, включених у вартість. Абонент просто отримує остаточний рахунок в кінці розрахункового періоду - в нього входять обсяги, витрачені понад включені в план. Тому ці продукти можна використовувати як альтернативу справжньому безлімітів.

Опції продовження

Щоб у вас працював інтернет Білайн без обмежень з мобільного телефону, необхідно знати, якими послугами можна скористатися якщо не вистачає основного трафіку.

Автоподовження швидкості:

Опція доступна в декількох видах:

 • На 100 Мб;
 • На 5 Гб.

Послуга автоматично буде нараховувати на ваш баланс додаткові Мб або Гб по закінченню основного пакету доступу в мережу, дозволяючи не знижувати швидкість передачі даних. Детальніше про послугу тут .Щоб підключити безлімітний інтернет для телефону на Білайн, скористайтеся такими способами:

 • Введіть USSD-код * 115 * 23 #;
 • Наберіть номер 067471778.

корисно: як перевірити скільки залишилося трафіку ?

Продовж швидкість:

Опція дозволяє додати швидкість в тому випадку, якщо доступ в мережу був вичерпаний до закінчення розрахункового періоду. Застосовується тільки для продовження швидкості на тарифах лінійки «Все!» і опції «Хайвей» .

Розрізняються два види послуги з різними командами підключення:

 • Пакет 1 Гб - * 115 * 121 #;
 • Пакет 4Гб - * 115 * 122 #.

Оператором розроблені спеціальні пропозиції, які допомагають отримати дешевий безлімітний інтернет для телефону від Beeline Оператором розроблені спеціальні пропозиції, які допомагають отримати дешевий безлімітний інтернет для телефону від Beeline.

 1. Необмежений доступ під час роумінгу. Ви платите тільки за ті дні, коли користуєтеся мережею - 350 рублів на добу. Підключити можна за допомогою запиту: * 110 * 20171 #.
 2. Опція # Можновсё - це можливість користуватися безмежним доступом до соцмереж, а також прослуховувати музику через офіційні додатки навіть після закінчення пакета. Вартість використання - 4 руб. / Добу (0 руб. На тарифах «Все!»).
 3. Послуга «Хайвей», що дозволяє отримати додаткові Гб. Залежно від розміру пакета - 6, 12, 18, 30 Гб, відрізняється вартість і команда отримання опції.
 4. Безмежний інтернет. Доступно за допомогою відправки СМС зі словом «ТАК» на номер 0343. Включає в себе пакет 30 Гб на 30 календарних днів. Можливо вам буде цікава інструкція « Як збільшити швидкість модему «.

Зверніть увагу, що команди і ціни наведені для Москви. У регіонах дані можуть відрізнятися, уточніть подробиці у оператора.

Відгуки абонентів, що включають додаткові послуги, можна назвати позитивними, всі вони підкреслюють, що існує маса можливостей створення безмежного доступу в мережу.

«Безлімітні карти». Доступ до Яндекс-картах, Яндекс-навігатора, Яндекс-транспорту, 2ГІС і Google Maps без обмеження трафіку за 3 р. / Добу. Додатки в обов'язковому порядку повинні бути офіційними (від постачальника послуги).
«Безлімітні карти»

 • «Безлімітний інтернет в роумінгу». Необмежений трафік більш ніж в ста країнах світу за 350 руб. на добу. Максимальна швидкість - перші 100 Мбайт на добу, після вичерпання цього обсягу швидкість до 128 Кбіт / с.

Максимальна швидкість - перші 100 Мбайт на добу, після вичерпання цього обсягу швидкість до 128 Кбіт / с

Домашній інтернет

Білайн, як ви вже знаєте, поставляє не тільки послуги мобільного зв'язку - у цього оператора можна підключити і провідний вихід в мережу. Причому в Beeline безлімітний інтернет для комп'ютера по-справжньому безлімітний: тарифи розрізняються тільки швидкістю з'єднання і додаткової «начинкою». Далі ми дамо на них опис. Ціни і обсяги на місяць наводимо для Москви і МО, для інших регіонів краще уточнити на сайті оператора.

Уже підключив? Читай 12 способів, як оплатити інтернет Білайн .

Домашній інтернет + з ТВ

У цій лінійці два напрямки. Перше - тільки безлімітний домашній трафік, без доп. опцій і обладнання (крім однієї позиції) для них, але з можливістю все це додати до замовлення тут же, або замовити потім. Тут і далі вартість вказуємо за місяць. Домашній інтернет Білайн, вигідні варіанти:

 • За 450 р. - до 30 Мбіт / с.
 • За 480 р. - до 60 Мбіт / с.
 • За 580 р. - до 70 Мбіт / с.
 • З роутером за 600 р. - до 100 Мбіт / с.

- до 100 Мбіт / с

Домашній інтернет і ТВ від Білайн:

 • Стартовий - до 30 Мбіт / с., 82 каналу, 550 р.
 • Лайт - до 60 Мбіт / с., 132 каналу, 600 р.
 • Лайт - до 70 Мбіт / с., 137 каналів, 630 р.
 • З роутером Базовий - до 100 Мбіт / с., 145 каналів, 650 р.

, 145 каналів, 650 р

Зверніть увагу: у оператора є ще два тарифи - «бомбічний», з високою (до 100 Мбіт / с.) Швидкістю, але без Wi-Fi роутера в комплекті і «бомбічний +», з тією ж швидкістю, але з ТВ-приставками і 132 ТВ каналами. Скільки коштують: 480 і 600 р. / Міс. відповідно. І на них не можна перейти - пропозиція можна тільки купити для нового підключення.

І на них не можна перейти - пропозиція можна тільки купити для нового підключення

Все в одному

Тарифи цієї лінійки включають в себе пакети для мобільного зв'язку, безлімітний інтернет Білайн без обмеження трафіку, ТВ-приставку і пакет ТВ-каналів. У деяких - розстрочка на Wi-Fi роутер (на рік). Безліміт тільки для проводового виходу в мережу, для мобільного - фіксовані пакети. При бажанні можна додати додаткову (за доплату) сім-карту для одного з членів сім'ї.

 • Все в одному 2. Мобільний зв'язок - 500 хв., 300 смс і 15 Гб. Домашній інтернет - до 50 Мбіт / с. Телебачення - 30 каналів. 600 р.
 • Все в одному 3. Мобільний зв'язок - 1200 хв., 300 смс, 22 Гб., 1 сім-карта за доплату. Будинок. інт. - до 100 Мбіт / с. Телебачення - 70 каналів. 900 р.
 • Все в одному 4. Мобільний зв'язок - 2000 хв., 300 смс, 30 Гб., 3 сім-карти за доплату. Будинок. інт. - до 100 Мбіт / с + Wi-Fi роутер. Телебачення - 100 каналів. 1500 р.
 • Все в одному 5. Мобільний зв'язок - 5000 хв., 300 смс, 30 Гб. Будинок. інт. - до 100 Мбіт / с + Wi-Fi роутер. Телебачення - 150 каналів. 2500 р.

2500 р

Ознайомитися з усіма тарифами у подробицях ви можете в окремій нашій статті про інтернет для комп'ютера Білайн .

Для USB-модемів

На даний момент (початок 2019 р.) Існує безлімітний план анлім Білайн для таких модемів. Опис є окремо нагорі. Але ще для них є пропозиція: «Всёмоё 3 для комп'ютера». Умови на ньому такі:

 • Включений пакет трафіку - 30 Гб.
 • Абонентська плата - 900 р. / Міс.
 • Додатково - підключена послуга «автоподовження швидкості 5 Гб». Кожен активоване пакет в 5 Гб обійдеться в 150 р.

Кожен активоване пакет в 5 Гб обійдеться в 150 р

Детальніше про Безлімітний інтернет Білайн для usb-модема ви можете прочитати в іншій нашій статті. А зараз ми можемо тільки додати, що це непоганий варіант, наприклад, для дачі. Особливо якщо ви помірно витрачаєте трафік - 30 Гб це хороший обсяг, а «автоподовження» дозволяє не турбуватися про те, що ви несподівано опинитеся без доступу в мережу. Можна вважати цей продукт від Білайн умовно безлімітним.

як підключитися

Тут є два способи, як підключити безлімітний провідний інтернет на Білайн. Перший - оформити заявку, не виходячи з дому. Для цього:

 • Відкрити оф. сайт Білайн, на головній сторінці навести курсор на напис «Тарифи» і вибрати розділ «Домашній інтернет і ТВ».

сайт Білайн, на головній сторінці навести курсор на напис «Тарифи» і вибрати розділ «Домашній інтернет і ТВ»

 • Далі вибираємо потрібну пропозицію, тиснемо кнопку «Підключити» поруч з ним і заповнюємо заявку на підключення. Відправляємо.

Відправляємо

 • Чекаємо дзвінка оператора, а потім, в обумовлений час, і монтажника.

Чекаємо дзвінка оператора, а потім, в обумовлений час, і монтажника

Другий шлях - беремо паспорт і йдемо в салон зв'язку Білайн. Консультант допоможе вам вибрати відповідний тариф і написати заяву на підключення, а також договір на обслуговування. Потім залишається тільки дочекатися монтажника.

Як бачите, питання «чи є безлімітний інтернет на Білайні» не варто. Він є, але в чистому вигляді тільки для проводового виходу в мережу. А для мобільного - тільки альтернативні варіанти.

І додаткова стаття по темі - як підключити безліміт в 4G .

Безлімітний інтернет Білайн можна підключити в будь-який момент, як це зробити?
Уже підключив?