Донецкий техникум промышленной автоматики

Безлімітний 4G інтернет - Тарифи на безлімітний інтернет 4G Київстар / Vodafone / Lifecell

 1. Дізнатися докладніше у фахівця-консультанта Залиште Ваш телефон, наш експерт зв'яжеться з Вами протягом...
 2. Vodafone
 3. Lifecell
 4. Підведемо підсумок
 5. UPD: январь 2019

Дізнатися докладніше у фахівця-консультанта

Залиште Ваш телефон, наш експерт зв'яжеться з Вами протягом 5 хвилин і відповість на всі питання!

Залиште Ваш телефон, наш експерт зв'яжеться з Вами протягом 5 хвилин і відповість на всі питання

З приходом в нашу країну мобільного інтернету LTE, тарифні плани з безлімітним трафіком набувають особливої ​​актуальності. Швидкість з'єднання в стандарті четвертого покоління має вражаюче перевага перед 3G.

Перші виміри вже показали близько 50 Мбіт / с, а якщо враховувати розширення і поліпшення інфраструктури, то можна чекати ще більш високих показників. А враховуючи ще й більш стабільне з'єднання (особливо для рухливих абонентів), необхідність мати безлімітний 4G інтернет, на своєму модемі або роутере , Збільшується.

Наш магазин спеціалізується на бездротовому устаткуванні для мобільних операторів, а також ми здійснюємо підключення та консультації за тарифними планами.

Щоб завжди отримати актуальну інформацію, заповніть форму підбору інтернету, або залиште свої контактні дані і ми вам передзвонимо і допоможемо з вибором.


Кожен з операторів буде аналізувати тенденції і розробляти свої тарифи, але вже зараз можна відзначити певні вектори розвитку.

Київстар

Компанія з найбільшою кількістю абонентів агресивніше всього повела себе в тендері на частоти LTE, забравши найбільше смуг на частоті 1800 МГц. З огляду на усталену тарифну політику, можна відзначити такі особливості безлімітного 4G інтернету від Київстар:

 • найменшу кількість обмежень (можливість скачування в день, використання на будь-яких девайсах і тп.)
 • виходячи з переваги вище, можливо сильне падіння швидкості в годину пік
 • ціна вище ніж у конкурентів, але не набагато. А з огляду на обмеження у конкурентів, то Київстар це оптимальний вибір, для нужденних у великій кількості трафіку.

Vodafone

Другий у рейтингу компаній України за кількістю абонентів, виявився другим і на розіграші частот. Досвід Безліміт 3G показав помилковість обраної стратегії, багато абонентів вибрали Київстар як основний для споживання трафіку. Виходячи з цього безлімітний тариф 4G від Водафон може піти таким шляхом:

 • зменшення обмежень (можливість завантажити з торрента, збільшення трафіку в добу, можливість роздачі мобільного трафіку і тп.)
 • абонентська плата наблизиться до конкурентам
 • можливе падіння швидкості, якщо повторять помилки Київстару
 • Перші тарифні плани показують, що компанія дотримується колишньої маркетингової політики.

Lifecell

Єдиний оператор з великої трійки GSM, який не надає своїм користувачам безлімітні плани. При цьому Лайфсел має найбільшу кількість тарифів, з гнучкою системою, в яких іноді важко розібратися.

Для більшості абонентів трафіку в пакетах з 3G було досить, але як йтимуть справи з 4G ще належить з'ясувати. У будь-якому випадку Лайфселл поки-що надає найшвидший мобільний інтернет в великих містах.

Підведемо підсумок

Після впровадження стандарту 4G постачальники мобільного інтернету не особливо змінили свої безлімітні тарифи, залишивши практично ті ж обмеження і незначно збільшивши ціну.

З огляду на низьку вартість послуг зв'язку немає сумнівів що незабаром ми побачимо по-справжньому безлим тарифи, які будуть дуже затребувані тими, хто не має можливості використовувати провідний інтернет і користується портативними модемами і роутерами.

UPD: январь 2019

На початок 2019 роки жоден з операторів не предоставялет повністю безлімітний тариф без обмежень. Київстар і Vodafone огранічічвают трафік до 3 Гб в день, що рівносильно маскимум 90 Гб в місяць (Київстар починав з обмеження 6 Гб / день).

При цьому різниця в ціні між тарифами не так велика, адже для використання інтернету Vodafone в модемі або роутере прийдеться додатково платити 50 грн, тому вигідніше використовувати Київстар, який предоставялет додаткову сімку і можливість провести безлімітний првоводной інтернет (якщо у вас немає необхідності, можна підключити знайомим ).

Lifecell з тарифом Лайфхак в тривалій перспективі виглядає більш вигідним тарифом, але він не зовсім однозначна, і при його підключенні варто терпіти мала кількість трафіку в перші місяці.