Донецкий техникум промышленной автоматики

Безлімітні тарифи для телефонів

  1. безлімітні тарифи Людство протягом багатьох років відчувала потребу в комунікації. Тому не дивно,...

безлімітні тарифи

Людство протягом багатьох років відчувала потребу в комунікації. Тому не дивно, чому телефонний зв'язок і інтернет настільки популярний не тільки в Росії, але і по всьому світу. Щоб максимально задовольнити потреби абонентів, оператори надають різноманітні безлімітний тарифи на телефон, які не обмежують в розмовах і при цьому радують своєю ціновою політикою.

Для жителів великих міст, що користуються постійно мобільним зв'язком, безлімітний тарифний план істотно заощаджує кошти. Гостру потребу в тарифах з безлімітним інтернетом і дзвінками відчувають ділові люди, яким необхідно постійно вести телефонні розмови з клієнтами і партнерами з інших міст, а іноді навіть країн. Підключення вигідного безлімітного тарифу оператора дозволяє заощадити бізнесменам до 80%.

Варто відзначити, що безлімітний пакет послуг надає не тільки безмежну кількість дзвінків і смс на номери всередині мережі та інших операторів, а й також швидкісний безлімітний інтернет для телефону, який не обмежується кількістю трафіку.

Для того, щоб правильно підібрати для себе безлімітний тариф в Санкт-Петербурзі, слід звернутися в сервіс одного з операторів мобільного інтернету і зв'язку або ж скористатися послугами офіційних дилерів. Слід уточнити, що офіційні представники наділені такою ж компетенцією, як і компанія-оператор (так як безпосередньо взаємодіють один з одним), але при цьому обслуговування може здійснюватися в будь-який час доби і день тижня. Крім цього, деякі представники зможуть вам оформити заявку віддалено, і при необхідності доставлять тарифний пакет до вас додому. Такий підхід економить цінний час і нерви.

Хочете прямо зараз проконсультуватися з приводу недорогого безлімітного тарифу спб, рекомендуємо відвідати інтернет-магазин вигідних тарифів мобільного зв'язку Смарт Кард. Ми є офіційним дилером операторів МТС, Мегафон, Білайн і Теле2 в місті Санкт-Петербург. Онлайн-оператори допоможуть вам з вибором і підключенням безлімітного тарифу мегафон або будь-якого іншого оператора моб. зв'язку.

Як правильно підібрати безлімітний тариф

Як правильно підібрати безлімітний тариф

Перш за все, необхідно визначитися з тим, які завдання ви хочете вирішити за допомогою безлімітки і яку суму грошей ви готові витратити на дану послугу. Не секрет, що ціна і умови дії будь-якого безлімітного тарифу в Петербурзі залежать від ряду можливостей: кількість безкоштовних хвилин на дзвінки, смс, кількість інтернет-трафіку, можливість виходу на міжнародну мережу за низькою тарифікації і т.д.

Наприклад, якщо ви збираєтеся n-кількість часу проводити в інтернеті, найкраще підключити безлімітний інтернет Мегафон або МТС, де щомісяця буде надаватися до 300 Гб трафіку. У тому випадку, коли необхідно лише зробити багато дзвінків на різні оператори, тариф «Розумний Безліміт L» - кращий варіант безлімітки МТС з можливістю також користуватися інтернетом (10 Гб / міс.).

Безлімітні тарифи Мегафон

«Безліміт Північно-Захід» - безлімітний тариф Мегафон для дзвінків і інтернету, в абон. плату якого входять безлімітні дзвінки всередині мережі в усі регіони РФ, 7000 хвилин на інших операторів в Північно-Заході, 3000 смс і ммс, і 300 Гб безлімітного мобільного інтернету. Все це ви отримуєте за 33 руб. в день.

Тариф «S 500» за 450 руб / міс. надається безліміт на дзвінки в мережі Мегафон домашнього регіону. На міські номери домашнього регіону і номера «Мегафон Росія» - 500 хвилин.

Вигідний «безлімітний тариф Мегафон» спб для дзвінків всередині мережі по всій Росії за 200 рублів на місяць.

Безлімітні тарифи МТС

Компанія МТС пропонує своїм клієнтам безлімітні тарифні пакети на вигідних умовах, де ви платите менше, а отримуєте більше. Тариф «Розумний безліміт М» - абонентська плата в місяць становить 500 руб., При цьому в пакет входять: безлімітні дзвінки всередині мережі, 900 хв. на дзвінки інших операторів Спб і ЛО, а також тисячі смс і 4 Гб інтернету.

«Безліміт М» подвоює можливості - за 900 руб. надається безлим всередині мережі, 2000. хв. на інші оператори Спб і ЛО, 2000. смс і 10 Гб трафіку.

Тариф «Безліміт XL»: абонентська плата 1600 руб / міс., Безлим на мтс дзвінки, 6000 хв. на ін. оператори в Спб і ЛО, 3000 смс і 15 Гб трафіку.

Незважаючи на те, що мобільний оператор не обрадував своїх користувачів безлімітним інтернетом МТС, умови тарифних планів «Розумний безлим» дозволяють насолодитися мобільним зв'язком сповна.

Тих, хто шукає зручний і недорогий тариф суто для дзвінків, рекомендуємо звернути увагу на «Безліміт по Росії». За 94 руб. на добу вам нараховуються 10 000 хв. на будь-які дзвінки по Росії (навіть в роумінгу).

Безлімітні тарифи Білайн

Даний оператор за 3000 руб. або 1500 руб. (В залежності від тарифного пакету) в місяць надасть можливість користуватися всіма перевагами і видами зв'язку безлімітного тарифу Білайн «Вся Росія». Крім безлімітного зв'язку всередині мережі, абоненти мають 6000/3000 хв. на міжміські та місцеві дзвінки ін. операторів. Тим, хто любить подорожувати, з тарифом «Вся Росія» тепер не потрібно переживати за вхідні дзвінки в роумінгу популярних країн, адже тарифікація - 0 руб. Опція «безлімітний інтернет Білайн» дозволяє ділитися трафіком з іншими пристроями. Детальна інформація на сайті компанії або ж в нашому інтернет-магазині smcard.ru.

Безлимитку Білайн також надають такі тарифи як «Лідер спілкування Platinum» і «Лідер спілкування VIP».

До сих пір перебуваєте в омані і не знаєте, який тариф краще вибрати? Пропонуємо вам безкоштовну онлайн-консультацію за вигідними безлімітним тарифами Мегафон, Теле2, МТС, і Білайн. З нами ви заощадите до 80%. Заявки приймаються цілодобово!

До сих пір перебуваєте в омані і не знаєте, який тариф краще вибрати?