Донецкий техникум промышленной автоматики

Безкоштовний плагін для вставки реклами в WordPress

 1. Як працювати з плагіном Quick Adsense для вставки реклами в WordPress Вставляти рекламу на сайт можна...
 2. Принципи роботи Quick Adsense
 3. Автоматичний показ оголошень в певних місцях сайту
 4. Вибір сторінок WordPress, де показувати чи не показувати рекламу
 5. Швидкі теги
 6. Вставка оголошень в бічну панель
 7. Вставка коду в шапку, підвал сайту
 8. висновок

Як працювати з плагіном Quick Adsense для вставки реклами в WordPress

Вставляти рекламу на сайт можна різними способами. Наприклад, можна редагувати HTML-код. Я хочу розповісти про набагато більш простому варіанті, при цьому вельми гнучкому.

Плагінів для вставки реклами в WordPress існує багато. В тому числі, є різні платні. Я користуюся безкоштовним плагіном, який вміє все, що потрібно більшості веб-майстрів. Я працюю з цим плагіном з 2014 року, тобто на момент написання це вже четвертий рік. Хоча саме для Google AdSense цей плагін я став використовувати з 2015 (коли мене нарешті прийняли в цю партнерську програму). За цей час плагін показав свою надійність.

Цей плагін називається Quick Adsense. Нехай вас не бентежить слово AdSense в назві - ви можете розміщувати рекламу будь-яких мереж. Наприклад, крім AdSense я використовую цей же плагін для РСЯ. Раніше я з його допомогою вставляв свої власні оголошення, банери інших партнерських мереж, просто оповіщення для користувачів.

Установка Quick Adsense

Quick Adsense присутній в офіційному репозиторії плагінів WordPress, тому встановлюється прямо з панелі управління WordPress.

Під час установки плагіна, не переплутайте його з аналогічними. Особливо з Quick Adsense Mobile - цей плагін мімікрують під Quick Adsense, в тому числі повторюючи його дизайн. Будьте обережні - Quick Adsense Mobile з'явився порівняно недавно, і крім того, що він «косить» під Quick Adsense і вже давно не оновлювався, сказати про нього особливо нічого.

Принципи роботи Quick Adsense

Даний плагін має 20 слотів: 10 слотів для вставки оголошень в текст (Ads on Post Body), а також 10 слотів для вставки оголошень в віджети (Sidebar Widget).

Слоти виглядають як віконця для введення коду рекламних мереж:

Слоти виглядають як віконця для введення коду рекламних мереж:

Якщо натиснути на кнопку Show All, то можна побачити їх все:

Якщо натиснути на кнопку Show All, то можна побачити їх все:

У ці слоти вставте код рекламних блоків, які ви хочете показувати на своєму сайті. Не забувайте натискати кнопку Save Changes, щоб зберігати зроблені змін.

Хоча AdSense дозволяє використовувати один і той же рекламний код кілька разів на одній сторінці (показувати один і той же рекламний блок кілька разів), для цього плагіна потрібно, щоб кожне оголошення було унікальним: оголошення з повторюваним кодом може викликати проблеми в правильності відображення реклами; одне і теж оголошення ніколи не показується на сторінці більш ніж один раз.

Вгорі сторінки налаштувань Quick Adsense розміщуються елементи управління - саме тут ви задаєте, в яких місцях сторінки будуть розміщені рекламні блоки:

Вгорі сторінки налаштувань Quick Adsense розміщуються елементи управління - саме тут ви задаєте, в яких місцях сторінки будуть розміщені рекламні блоки:

Напис Reset to Default Settings означає скидання вихідні установки - акуратніше з цим! Напис Reset to Default Settings означає скидання вихідні установки - акуратніше з цим

Далі йде Place up to ЧИСЛО Ads on a page. Це означає кількість оголошень, яке можна використовувати. Ця установка відноситься до тих часів, коли можна було використовувати не більше трьох рекламних блоків на сторінці. Просто поставте максимальне число (10) незалежно від того, скільки блоків ви будете використовувати: 1, 2, 5 або всі 10.

Автоматичний показ оголошень в певних місцях сайту

Переходимо до найцікавішого - Assign position - призначенням позиції рекламним блокам.

Beginning of Post - означає початок статті, тобто після заголовка, але перед текстом. Якщо ви хочете використовувати це розташування, то поставте галочку. За замовчуванням, буде використовуватися випадковий слот (Random Ads), щоб це змінити, виберіть конкретне оголошення, яке повинно бути вставлено в початок статті, наприклад, Ads1 - це означає, що в початок статті буде вставлений рекламний код з першого слота.

Middle of Post - середина статті. Якщо хочете використовувати, поставте галочку і виберіть оголошення, яке потрібно показувати в середині. Середина вважається за кількістю абзаців, тобто береться загальна кількість абзаців і ділиться навпіл.

End of Post - кінець статті. Зверніть увагу, що кінцем статті вважається останній абзац. Різні плагіни можуть виводити соціальні кнопки, схожі статті та інше - швидше за все, рекламний блок виявиться перед ними.

right after the <! - more -> tag - відразу після тега <! - more ->. Тег <! - more -> відокремлює в статті початок тексту, яке показується, наприклад, на головній сторінці як початок статті, для продовження якої потрібно натиснути кнопку «Читати далі». На мій погляд, цей блок занадто близько до блоку на початку статті і мені він не підходить. Якщо ж ви, наприклад, навпаки не використовуєте блок на початку статті, то цей варіант може виявитися вам відповідним.

right before the last Paragraph - перед самим останнім параграфом. Цей блок виходить дуже близько до блоку в кінці статті. На мій погляд, краще використовувати тільки один з цих блоків - або перед останнім параграфом, або в кінці статті.

Далі йдуть три однакових пункту:

after Paragraph ЧИСЛО repeat чекбокси to End of Post if fewer paragraphs are found - вставка блоку після зазначеного параграфа, якщо даного параграфа немає (стаття коротше) і поставлена галочка в чекбоксі, то цей блок виводитися в кінці статті.

Як ви бачите на моєму скріншоті, я активно використовую вставку рекламних блоків до статті. Все залежить від конкретного сайту і умов, але я намагаюся робити так, щоб між рекламної було 10-20 параграфів тексту.

Вибір сторінок WordPress, де показувати чи не показувати рекламу

Далі йде блок Appearance:

Тут ви вказуєте, на яких саме сторінках показувати рекламу:

Поставте галочку на тих видах сторінок, де ви хочете показувати рекламу:

 • Posts - Записи
 • Pages - Сторінки
 • Homepage - Домашня сторінка
 • Categories - Категорії
 • Archives - Архіви
 • Tags - Теги
 • Place all possible Ads on these pages - Розмістити всі можливі оголошення на цих сторінках
 • Disable AdsWidget on Homepage - Відключити AdsWidget на домашній сторінці
 • Hide Ads when user is logged in to WordPress - Чи не показувати оголошення, коли користувач виконав вхід в WordPress (тобто не показувати рекламу зареєстрованим користувачам).

Будьте уважні з Головною сторінкою - зазвичай там показуються Оголошення в ФІДЕ , Або налаштовується особливу прихильність рекламних блоків, тому що зовнішній вигляд цієї сторінки відрізняється від сторінок Записів, а сама сторінка є «обличчям» сайту.

Чи не показувати рекламу зареєстрованим користувачам - теж цілком розумне рішення, тобто постійні відвідувачі перестають помічати рекламні банери. Якщо один і той же користувач регулярно клацає по рекламі на одному сайті - то ці кліки, швидше за все, не зараховуватимуться (будуть списуватися).

Швидкі теги

Швидкі теги

Якщо ви налаштували автоматичну розстановку рекламних блоків (на початку статті, після десятого параграфа, в кінці статті і т.п.), то вам не потрібно вручну прописувати теги, куди ви хочете додати рекламу.

Тим не менш, це може бути корисним для настройки реклами на сторінках, де автоматичний висновок блоків працює недостатньо добре. Наприклад, ви можете повністю відключити рекламу для певної сторінки; або ви можете відключити автоматично виводиться рекламу і вказати свої місця покази рекламних блоків.

Ви можете виводити кнопки вставки рекламних блоків поруч з редактором, для цього є наступні опції:

Show Quicktag Buttons on the HTML Edit Post SubPanel - Показувати кнопку Швидких тегів (Quicktag) в панелі HTML редагування статей.

Hide <! - RndAds -> from Quicktag Buttons - Ховати тег <! - RndAds -> з набору кнопок Quicktag.

Hide <! - NoAds ->, <! - OffDef ->, <! - OffWidget -> from Quicktag Buttons - Сховати теги <! - NoAds ->, <! - OffDef -> , <! - OffWidget -> з набору кнопок Quicktag

Hide <! - OffBegin ->, <! - OffMiddle ->, <! - OffEnd ->, <! - OffAfMore ->, <! - OffBfLastPara -> from Quicktag Buttons - Сховати теги <! - OffBegin ->, <! - OffMiddle ->, <! - OffEnd ->, <! - OffAfMore ->, <! - OffBfLastPara -> з набору кнопок Quicktag.

Пункт Insert Ads into a post, on-the-fly означає вставку рекламних блоків на льоту. Він містить інформацію про імена тегів, які ви можете використовувати для вставки рекламних блоків в довільне місце під час редагування HTML коду:

 1. Вставте <! - Ads1 ->, <! - Ads2 -> і т.д .. до статті для показу певного оголошення в вказане місце.
 2. Вставте <! - RndAds -> (один або більше разів) до статті для показу випадкового оголошення в вказане місце.

Розділ Disable Ads in a post, on-the-fly означає відключення реклами в стаття на льоту. Як вже було сказано, це корисно якщо ви хочете, щоб на якийсь сторінці не відображалася автоматично вставляється реклама - наприклад, через те, що стаття занадто маленька, або це спонсорський матеріал, або це важлива інформація і реклама не повинна відволікати від змісту. Приклади тегів, для управління рекламою:

 1. Вставте <! - NoAds -> для відключення всіх оголошень на сторінці (не впливає на оголошення в сайдбарі).
 2. Вставте <! - OffDef -> для відключення автоматичних вставлених оголошень, використовуйте <! - Ads1 ->, <! - Ads2 ->, для вставки оголошень (не робить ефект на бічну панель).
 3. Вставте <! - OffWidget -> для відключення всіх оголошень в сайтбаре.
 4. Вставте <! - OffBegin ->, <! - OffMiddle ->, <! - OffEnd -> для відключення оголошень на початку, середині або наприкінці поста.
 5. Вставте <! - OffAfMore ->, <! - OffBfLastPara -> для відключення оголошень відразу після тега <! - more -> або перед останнім параграфом.

Теги можна вставити через додаткові кнопки Quicktag при редагуванні HTML. Якщо ви використовуєте альтернативний редактор тексту, то перейдіть на HTML код і вставте ці теги вручну.

Вставка оголошень в бічну панель

Quick Adsense, як ми пам'ятаємо, має 10 слотів для вставки оголошень в бічну панель.

Якщо ви зберегли код оголошення в цих слотах, то з'являється відповідний віджет:

Якщо ви зберегли код оголошення в цих слотах, то з'являється відповідний віджет:

Вставка коду в шапку, підвал сайту

Quick Adsense дозволяє вставляти код в шапку (хедер) та земельна ділянка (футер) сайту. Для цього перейдіть у вкладку Header / Footer Codes:

Для впровадження коду в шапку, скопіюйте його в поле Header Embed Code. Прикладом коду для розміщення в шапці може бути код Автоматизованих оголошень AdSense.

Для вставки коду в футер, скопіюйте його в поле Footer Embed Code. Наприклад, в футере я іноді розміщую коди лічильників - тут, як і в будь-яких слотах Quick Adsense, що розміщується код не обов'язково повинен бути кодом оголошень.

висновок

Quick Adsense - це безкоштовний плагін WordPress, який дозволяє виконати практично всі базові маніпуляції з рекламою, які потрібні більшості веб-майстрів.

Як вставляється коду, можна використовувати не тільки код оголошень, але будь-який HTML і JavaScript код, а також шорт-коди WordPress і плагінів.

Пов'язані статті: