Донецкий техникум промышленной автоматики

Безкоштовні зворотні жирні посилання з блог-платформ і щоденників

 1. Навіщо отримувати посилання з мікро-блогів і щоденників.
 2. Посилання відкриті і закриті, редирект
 3. Джерела безкоштовних зворотних посилань - щоденники і блог-платформи
 4. Посилання з блог-платформ
 5. Посилання з онлайн щоденників

Привіт, шановні читачі блогу MonetaVInternete.ru ! У минулій статті з рубрики SEO - зовнішня оптимізація я описав способи отримання зворотних посилань на свій ресурс. Прийшов час розкрити один з тих способів, а саме - мікро-блоги і щоденники.

способи отримання зворотних посилань

У цьому матеріалі ми розглянемо самі мікро-блоги і щоденники, на яких можна проставляти посилання, відкриті для індексації, без будь-якої шкоди. Також на питання дня висунемо самі способи отримання посилань (де і як їх проставляти). Нагадую, спосіб безкоштовний, тому нічого, крім часу ви не втратите.

Навіщо отримувати посилання з мікро-блогів і щоденників.

У деяких з вас виникне цілком природне запитання - а навіщо це все робити? Адже можна спокійно обійтися посиланнями з профілів, підписів і т.д. Можна навіть заплатити за все вищеперелічене і отримати бажаний результат, але це не наш стиль. На користь посилань з мікро-блогів і щоденників можу навести два аргументи.

 • По-перше, це як ніяк додаткова посилальна маса, яка є безкоштовною. Мало того, більшість мікро-блогів є авторитетними в плані таких показників, як PageRank і Тиц Яндекса . Перший, може, ви і не підвищите, тому що PR присуджується окремо кожній сторінці, а щойно створена вами сторінка в щоденнику матиме ПР = 0. Другий же, Тиц, ви можете отримати завдяки схожості тематики. А це вже залежить від місця проставлення посилання.
 • По-друге, додатковий трафік. На щойно створену сторінку навряд чи хтось зайде, а ось через час ви зможете придбати популярність. З огляду на те, що в щоденниках зареєстровано досить багато людей і процитувати запис не складе труднощів, ви можете отримати деяку кількість відвідувачів.

Друге, до речі, є нічим іншим, як соціальної оптимізацією SMM (Точніше, соціальним маркетингом). Всі її дії спрямовані не на підвищення будь-яких показників, не на підвищення позицій сайту у видачі, а на залучення на сайт додаткового трафіку. Головна особливість і відмінність від СЕО - користувач зацікавлений у вашому сайті, в той час як перейшовши з пошукової системи людина може просто закрити ваш сайт, не знайшовши нічого цікавого і підвищивши відсоток відмов (Дізнатися його ви можете дізнатися в багатьох аналізатори та лічильники відвідуваності , Таких як Яндекс.Метрика).

Посилання відкриті і закриті, редирект

Тепер розглянемо самі джерела. Мікро-блоги це ресурси, на яких ви зможете завести свій блог абсолютно безкоштовно. Плюсом є те, що вам не потрібні будь-які знання мови HTML . Те ж стосується і щоденників. Але далеко не всі подібні ресурси відкривають посилання для індексації. Деякі навіть мають внутрішні сервіси для перетворення посилань. Наприклад, ось вихідний код посилання з профілю в твіттері:

<a title="http://monetavinternete.ru/" href="http://t.co/RLqz7dwg" target="_blank" rel="me nofollow"> monetavinternete.ru </a>

Ось так і відбувається заміна посилань. Існують спеціальні сервіси для цих цілей, наприклад - bit.ly. До речі, такі сервіси називаються укорачівателі посилань. Користь цих посилань очевидна: вага не передається конкретному сайту, а сама посилання стає набагато менше. Наприклад, в тому ж твіттері існує обмеження символів в повідомленні, а гіперпосилання вставляти не можна. Можна, звичайно, вставити посилання повністю, але по-перше це буде не красиво, а по-друге, якщо використовується опція ЧПУ (раджу використовувати цю опцію, тому що пошукові системи краще ставляться до сайтів з людино-зрозумілими урламі), то посилання буде довгою. До речі, ЧПУ краще включити при установці CMS - системи управління контентом - на хостинг. Також можна використовувати короткі посилання, вбудовані в CMS. Ось приклад з повною адресою:

monetavinternete.ru/raskrutka-sajta/seo-search-engine-optimization-poiskovaya-optimizaciya-opredelenie-i-vidy

А ось ту саму адресу, пропущений через сервіс bit.ly:

bit.ly/UTGRNU

І коротка посилання, отримана за допомогою блог-платформи WordPress :

monetavinternete.ru/?p=1009

Погодьтеся, короткий варіант виглядає компактніше. Але в самому блозі (сайті) краще використовувати безпосередньо ЧПУ через вищевказаної причини.

Джерела безкоштовних зворотних посилань - щоденники і блог-платформи

Повернемося до основної теми. Посилання не повинна перетворюватися і містити атрибут rel = "nofollow" (докладніше про атрибути і теги HTML ). Нижче я приведу список тих ресурсів, де ви зможете створити свій блог або щоденник і отримати відкриті для індексації посилання.

Між блог-платформами і щоденниками існує невелика різниця. Створивши свій блог на першому, ви отримаєте окремий домен 3-го рівня, нов надалі ви зможете здійснити прив'язку домена 2-ої рівня. Детальніше в статті про доменні імена і зони . У вас буде щось на зразок власного окремого проекту на певній блог-платформі, яку можна розкрутити і просунути в пошукових системах . Ось приклад такого адреси: monetavinternete.blogspot.com. Проблема в тому, що такий домен не має Тіц або PR, а отже, буде передавати дуже низька вага

На сервісах, що дозволяють вести щоденники, ви зможете створити свою сторіночку (як в соціальних мережах), де будете залишати записи про що завгодно, проте домен буде належати самому сервісу. Ось приклад такого адреси: www.liveinternet.ru/users/monetavinternete. Тобто сам домен належить Liveinternet, який має високі показники Тиц і PR. Інша справа в тому, що на даному сервісі використовується редирект, про який я писав вище.

Посилання з блог-платформ

А ось і сам список блог-платформ, тобто з присвоєнням домену третього рівня.

 • LiveJournal - платформа для створення щоденників, яка здобула світову популярність. Створити свою сторінку легше простого, заповнювати теж. Спершу використовуйте саме цей сервіс. Справа в тому, що це найпопулярніша блог-платформа, внаслідок чого ви зможете налаштувати автоматичну відправку матеріалів в інші ресурси.
 • Blogger - думаю, друга за популярністю платформа для створення блогів. Тільки на відміну від попереднього, ви зможете створити повноцінний ресурс і прив'язати до нього своє доменне ім'я. Величезна база шаблонів, тонка настройка «під себе» і стабільність - лише мала частина функцій Блогера.
 • Diary.ru - один з найпопулярніших ресурсів для створення свого щоденника в рунеті. Раніше, створивши щоденник на даному сервісі ви отримували адресу на кшталт diary.ru/monetavinternete.ru. Тепер же ви отримаєте домен третього рівня. Але тому що на головній сторінці diary є такий пункт, як все щоденники, а значить одна зовнішня посилання у вас вже буде.
 • Ya.ru - блоги Яндекса. Даний ресурс не можна назвати повноцінною платформою, швидше за міні-щоденником, але по реєстрації ви отримаєте домен третього рівня. Наприклад, monetavinternete.ya.ru. Веб-майстри використовують яндексовского блог лише для кросспостінг, про який я напишу пізніше.
 • WordPress - крім того, що це найпопулярніша система управління контентом , Вордпресс ще й ресурс для створення блогів. А сам адреса - WordPress.com. Можливості фактично ті ж, що і в CMS, але розташовується весь ваш проект не на обраному вами хостингу, а на хостингу WordPress. Ще одна відмінність - безкоштовний блог буде мати обмежений функціонал.
 • Tumblr - мікроблог-платформа, схожа на твіттер. Ось тільки тут ви можете обмінюватися всім, що душа забажає: відео, аудіо і т.д. Знову ж багато тем оформлення і інших налаштувань. На даний момент містить 90 мільйонів блогів. Більш сказати не можу, тому що не користуюся цим ресурсом.

На всіх вищенаведених сервісах ви зможете створити мікро-блог і навіть його розкручувати. Є можливість прив'язки домену другого рівня (в блогерів і вордпресс). Але, як я говорив раніше, ваги ці проекти не матимуть (якщо ви, звичайно, не почнете їх розкручувати).

Посилання з онлайн щоденників

Тепер перейдемо до списку щоденників.

 • LiveInternet - напевно, найпопулярніший сервіс ведення щоденників. Також ви напевно знаєте, що це ще й найпопулярніший сервіс, що надає лічильник відвідуваності . Сервіс простий в освоєнні, але в посиланнях присутній редирект. Останній буде скасований після того, як ваш блог (щоденник) набуде популярності і читачів. Після цього посилання будуть відкриті для індексації. До речі, є можливість прив'язки домену другого рівня. ТІЦ: 37000
 • Блоги @ mail (Мій світ) - відомий сервіс для ведення блогів. Щоб завести свій блог, потрібно зареєструвати поштову скриньку на мейлі, потім створити сам блог. Або ви можете створити сторінку в Моєму світі, але додавати посилання потрібно в окремому рядку Посилання буде виконана вигляді блоку з заголовком і описом сторінки (мета-теги title і description). Тиц: 12000
 • Sostav.ru - портал про рекламу і бізнесі. Для початку потрібно зареєструватися. Потім входимо в свій профіль, підписуємося на одну із запропонованих категорій і пишемо що-небудь в певній галузі. Редактора як такого тут немає, тому використовуємо посилання виду «a href». Також можна вставити просту посилання, внаслідок чого буде завантажено заголовок і опис сторінки. Але це буде посилання з трохи іншого ресурсу, який має Тіц 10. Щоб отримати жирну посилання, необхідно створити блог. Блог схвалять / відхилять протягом дня, після чого ви зможете додавати записи. Тут вже можна використовувати редактори і вставляти посилання. Тиц: 6400
 • Прівет.ру - скоріше соціальна мережа, ніж блог. Для початку потрібно зареєструватися в самій соціальній мережі, потім перейти в розділ блог. Присутній візуальний редактор з можливістю вставки посилання. Не забудьте додати протокол http: // перед адресою, інакше посилання буде некоректною. Тиц: 950

Це були найбільші ресурси для ведення щоденників. Можливо, інші сервіси пропустив. Але навіть цих вам вистачить цілком. Бажано якомога частіше додавати записи з зворотними посиланнями, щоб підвищити вагу сторінок і прискорити індексацію.

У наступних статтях цієї рубрики ми розглянемо отримання посилань з профілів трастових ресурсів і соціальних мереж. А на сьогодні все. До швидких зустрічей на сторінках блогу MonetaVInternete.ru!

У деяких з вас виникне цілком природне запитання - а навіщо це все робити?
Ru/?