Донецкий техникум промышленной автоматики

Beeline пропонує рік безлімітного мобільного інтернету

Beeline Казахстан повідомляє про запуск послуги «Безкоштовний інтернет на рік» для користувачів USB модемів, планшетів і телефонів Beeline Казахстан повідомляє про запуск послуги «Безкоштовний інтернет на рік» для користувачів USB модемів, планшетів і телефонів. Активувавши послугу, клієнти Beeline Казахстан зможуть протягом року безкоштовно користуватися безлімітним мобільним інтернетом.

Для USB модемів:

При активації послуги, користувачам пропонується 10 Gb трафіку в місяць, на які не діють обмеження швидкості. Після вичерпання передбаченого обсягу, швидкість до кінця місяця знижується до 64 кб / сек. Підключення послуги складе 9000 тг.

Для тих, хто не може дозволити собі придбання послуги «Безкоштовний інтернет на рік», передбачено систему розстрочки. За користування послугою можна буде оплачувати перші 5 місяців: 1 міс. - 4000 тг., 2 міс. - 4000 тг., 3 міс. - 3000 тг., 4 міс. - 2000 тг і 5 міс. - 1000 тг. При цьому, наступні 7 місяців клієнт зможе абсолютно безкоштовно користуватися мобільним інтернетом.

Для телефонів і планшетів:

При підключенні послуги на планшеті, клієнтам щомісячно надається по 10 Gb трафіку на максимальній швидкості. Для користувачів телефонів - 1 Gb. Далі, швидкість знижується до 64 кб / сек. Активація послуги для власників планшетів складе 9000 тг. і 6000 тг. для користувачів телефонів.

«Ми завжди прагнемо давати більше можливостей за доступну ціну. Безкоштовний інтернет на рік - це відмінна можливість для наших клієнтів істотно заощадити свої витрати на мобільний інтернет. Підключивши одну з послуг, наші клієнти на 365 днів можуть забути про будь-які витрати на мобільний інтернет »- коментує Олександр Комаров, комерційний директор Beeline Казахстан.

Детальніше: http://beeline.kz

***

Телекомунікаційний оператор Beeline Казахстан - єдиний в країні універсальний оператор зв'язку, який пропонує послуги мобільного та фіксованого телефонії, міжнародного і міжміського зв'язку, передачі даних, доступу в інтернет на базі технологій оптоволоконного доступу, Wi-Fi і мережі третього покоління 3G.

Послугами Beeline за підсумками I половині 2013 року користуються понад 8,8 мільйонів користувачів в країні. У групі компаній Beeline Казахстан - ТОО «Кар-Тел» (бренд Beeline і Beeline Business в Казахстані), ТОВ «2DayTelecom» і ТОВ «TNSPlus».

Оператор є частиною міжнародного телекомунікаційного холдингу «VimpelCom Ltd» »зі штаб-квартирою в м.Амстердам (Нідерланди). Сьогодні VimpelCom Ltd. - п'ятий у світі за кількістю абонентів мобільний оператор, по Станом на 30 червня 2013 року компанія обслуговує 215 млн. Абонентів.