Донецкий техникум промышленной автоматики

Банківські програми: що пропонує Дельта Банк

розглянувши мобільні банківські програми з підтримкою фінансових операцій, переходимо до інформаційних. І спершу поглянемо на однойменне додаток Дельта Банку.

Незважаючи на те, що у самого установи система інтернет-банкінгу є (називається вона myDELTA ), Причому досить продумана і зручна, додаток виконує тільки інформаційні функції. Проте, багатьом клієнтам воно може бути корисно і в такій формі.

Інтерфейс і функціональність

Працювати з цим додатком вельми зручно. У ньому на головній сторінці знаходиться карта, конвертер валют, інформаційна стрічка і опис послуг. Останні два пункти оформлені у вигляді коротких повідомлень, клікнувши на які можна перейти до більш докладним даними. Це ж можна зробити завдяки пунктам меню, які розташовані у верхній частині екрану.

Правда, на смартфонах з маленькою діагоналлю екрана таке нагромадження деталей призводить до перевантаженості інтерфейсу Правда, на смартфонах з маленькою діагоналлю екрана таке нагромадження деталей призводить до перевантаженості інтерфейсу. Щоб уникнути цього, можна користуватися окремими розділами для кожного елемента.

Кнопки, що відповідають за перехід до конкретних розділів, знаходяться у верхній частині вікна. Там є пункти «Повідомлення», «Курси валют», «Послуги» «Відділення» і «Інфо». Найбільш корисними з них є «Відділення» і «Курси валют». У «Повідомленнях» просто дається стрічка новин банку (яка до того ж давно не оновлювалася), а в інформаційному розділі єдина цінність - номер гарячої лінії, на яку можна зателефонувати в разі втрати картки та інших позаштатних ситуацій.

Розділ «Послуги» повідомляє про банківські продукти, включаючи платіжні картки, кредити, депозити та операції з цінними паперами Розділ «Послуги» повідомляє про банківські продукти, включаючи платіжні картки, кредити, депозити та операції з цінними паперами. Причому для депозитів тут же є спеціальний калькулятор, за допомогою якого можна розрахувати, який тип вкладу буде вигідніше відкривати, виходячи з потреб клієнта.

«Курс валют» дозволяє проводити конвертацію за трьома основними іноземних валют (долар, євро, рубль) і гривні «Курс валют» дозволяє проводити конвертацію за трьома основними іноземних валют (долар, євро, рубль) і гривні. Проводити її можна не тільки по відношенню до національної грошової одиниці, а й між собою. Тобто визначити, наприклад, скільки євро ви отримаєте при прямому обміні тисячі доларів, труднощів не складе. Ще одна корисна функція валютного калькулятора - можливість завантаження минулих курсів. Так можна дізнатися свій прибуток або, навпаки, втрати на коливаннях курсу.

банківська картографія банківська картографія

Але головна фішка додатки, за рахунок якого, в основному, у нього великий контингент користувачів - це карта банкоматів і відділень. Знаходиться вона в розділі «Відділення» і дозволяє дізнаватися місце розташування не тільки «рідних» банкоматів, а й банків-партнерів, мереж «Атмосфера» та «Євронет».

За замовчуванням на карті відображаються тільки об'єкти Дельта Банку За замовчуванням на карті відображаються тільки об'єкти Дельта Банку. Щоб включити додаткові, потрібно в верхньому правому куті клікнути на кнопку меню, яка знаходиться поруч з кнопкою визначення місця розташування. А в списку - вибрати пункт «Категорії». Там же можна знайти найближчі до заданої адреси банкомати і відділення і дізнатися їх графік роботи, номер телефону та іншу інформацію (якщо почати забивати назва вулиці, програму зі списку буде виводити адреси об'єктів).

Післямова Післямова

Чи потрібні банківські мобільні додатки, в яких немає управління фінансами? Питання дискусійне. Нам здається, що потрібні, і приклад тому - додаток Дельта Банку. З його допомогою можна поповнити рахунок мобільного телефону або зробити покупку, зате можна знайти найближчий банкомат або відділення і дізнатися поточний курс валют, що теж буває дуже до речі.

Працює програма на Android і iOS .