Донецкий техникум промышленной автоматики

Банерна реклама в інтернеті

 1. Переваги банерної реклами в Інтернеті
 2. Недоліки інтернет-банерів
 3. Як створити банер реклами для сайту
 4. Розміщення банерної реклами
 5. Що таке безкоштовна банерна реклама?
 6. Коментарі

Банерна реклама - це поєднання текстової та графічної інформації, мета якої - привернути увагу користувача, зацікавити пропозицією (товаром, послугою) і залучити на сайт рекламодавця.

Банери можуть бути статичними (звичайна картинка) або динамічними (міні-мультфільми у форматі gif або flash). Вибір залежить від фантазії творців банера і вимог власників рекламних площ.

Переваги банерної реклами в Інтернеті

Зміст статті

Розміщення банерної реклами дозволяє вирішити такі завдання:

 • Залучення додаткової уваги користувачів за рахунок використання графіки. У порівнянні з текстовими рекламними блоками графічна реклама помітніше.
 • Додаткова аудиторія. При розміщенні на тематичних сайтах з'являється можливість «зачепити» користувачів, що не перетинаються з аудиторією з пошукових систем.
 • Підвищення впізнаваності бренду. При створенні графічного банера застосовують кольору, логотип бренду, інші важливі елементи, які сприяють запам'ятовуванню і впізнаваності.

Головне - правильно підібрати цільову аудиторію . Банерна реклама на сайті повинна бути схожою з тематики з контентом, але не конкурувати з ним, а доповнювати його. Наприклад, на сайті до статей про ремонт квартири прекрасно будуть працювати банери, що пропонують купити шпалери, ламінат, сантехніку і т. П. А для продажу дитячого одягу або іграшок краще пошукати портал для молодих мам.

Недоліки інтернет-банерів

Головним мінусом цього виду рекламних кампаній вважається ціна Головним мінусом цього виду рекламних кампаній вважається ціна. Безкоштовно розмістити банерну рекламу практично неможливо, за винятком окремих випадків, наприклад, пов'язаних з благодійністю. А вартість показів графічних матеріалів завжди вище текстових оголошень. Крім того, кошти будуть потрібні також на створення самого банера. Оплата за розміщення банера можлива або фіксована (за договором з власником сайту), або стягуються за покази в рекламних мережах. Нагадаємо, що при текстових контекстних оголошеннях ви оплачуєте тільки переходи на сайт, що вигідніше.

Як створити банер реклами для сайту

Перше, що необхідно для отримання банера, - чітке розуміння, що ви будете рекламувати і які переваги хочете підкреслити. Далі можна звернутися до професіоналів, які на основі ваших вимог і побажань придумають і реалізують для вас красиву рекламу .

Але можна створити банер і самостійно в графічних редакторах або на сайтах-конструкторах. В останньому випадку особливо важливо пам'ятати, що для розміщення можуть знадобитися картинки різних розмірів, так як довжина і ширина картинки повинні вписуватися в виділене місце для реклами на сайті. Найпопулярніші з форматів мають розміри 468х60, 100х100 або 120х60 пікселів.

Розміщення банерної реклами

Після того, як у вас з'явилися графічні матеріали, прийшов час розмістити банерну рекламу в інтернеті. Для цього ви можете звернутися до адміністратора зацікавив вас сайту або порталу безпосередньо. Але цей шлях - довгий, згода на розміщення дають далеко не всі і не завжди. А тому зазвичай замовники звертаються до спеціальні сервіси - рекламні мережі.

На цих майданчиках реєструються власники ресурсів, які пропонують розміщення реклами інтернет банерів на своїх сторінках. Вони виділяють певні площі на своїх проектах для показів, розміщують там партнерський код і отримують партнерську прибуток. Чим популярніший сайт, тим дорожче буде коштувати розміщення на ньому. Найвідоміші з таких сервісів в Рунеті належать пошуковим системам Яндекс і Google.

Рекламодавець визначає, де розмістити банерну рекламу за певними параметрами:

Залежно від обраної рекламної мережі можуть додаватися й інші параметри. наприклад, пошукові системи в роботі з рекламою активно використовують cookie користувачів (інформацію про те, які сайти відвідувалися раніше), що дозволяє застосовувати рекламні нагадування про посещенном інтернет-магазині (переглянуті товари), пропозиції про покупку товарів і послуг, якими ви недавно цікавилися і т. д. всі ми регулярно стикаємося з подібними оголошеннями, в тому числі, графічними.

Пропонують банерну рекламу майданчика самих різних типів. Крім пошукових систем, також існують мережі:

 • Тематичні. Приймаючі ресурси і рекламодавців тільки з певних сегментів.
 • Спеціалізовані на якомусь одному виді банерної реклами, наприклад, тизерну мережі.
 • Що пропонують розміщення банерної реклами на сайтах певного типу, наприклад, тільки в соціальних мережах.

Вартість показів в тематичних і спеціалізованих мережах нижче, ніж в рекламній мережі Яндекса або Гугла . Часто можна вибрати не просто тематику, але певні проекти і навіть сторінки для рекламних показів, а вартість може бути фіксованою (без аукціону), що зручніше для розрахунку бюджету. Але за кількістю майданчиків-партнерів пошуковики лідирують, і з помітним відривом.

Що таке безкоштовна банерна реклама?

Швидше за все, в процесі пошуку, де розмістити банерну рекламу в інтернеті, ви бачили посилання і пропозиції безкоштовного розміщення Швидше за все, в процесі пошуку, де розмістити банерну рекламу в інтернеті, ви бачили посилання і пропозиції безкоштовного розміщення. Можливо, ви навіть намагалися розібратися, що там до чого, адже солодке слово «безкоштовно» вабить кожного.

Насправді все дуже просто: «Безкоштовно» означає, що ви у відповідь розміщуєте у себе чужу рекламну продукцію. В обмін на це «сміттєвий» сайт з банерами та рекламою розмістить в числі інших і ваш банер. Подумайте, чи багато людей побачить таку рекламу? А як ваші відвідувачі поставляться до того, що ви стаєте майданчиком для розміщення банерів, ще й провідних на проекти сумнівної якості?

Варто згадати про те, де буває «безкоштовний сир» і займатися вивченням майданчиків, здатних привернути до вас реальних цільових відвідувачів. Самі банери для реклами в інтернеті також варто замовляти у людей, здатних створити якісний продукт. Від якості картинки і її привабливості багато в чому залежить, яке відношення до вашого проекту або бренду буде формуватися у користувачів. І, звичайно, для оптимізації рекламних витрат і отримання максимальної результативності розміщення й роботу з рекламною кампанією також найкраще довірити фахівцям.

Коментарі

Вибачте, на даний момент немає коментарів!

Що таке безкоштовна банерна реклама?
Подумайте, чи багато людей побачить таку рекламу?
А як ваші відвідувачі поставляться до того, що ви стаєте майданчиком для розміщення банерів, ще й провідних на проекти сумнівної якості?