Донецкий техникум промышленной автоматики

Банер в WordPress

 1. зовнішні системи
 2. Код банера в шаблон теми wordpress
 3. Плагін для банерів WordPress

Днями мені треба було встановити банери на сайт, що не ну а че, треба ж на блозі заробляти. Виникло питання - як їх поставити і за допомогою чого? Варіантів кілька:

 • через зовнішні системи типу Ротабан або інших
 • вставити код банера в шаблон
 • за допомогою плагінів для WordPress

через зовнішні системи типу  Ротабан  або інших  вставити код банера в шаблон  за допомогою плагінів для WordPress

зовнішні системи

Перевагою роботи через Ротабан є те, що вам потрібно тільки розмістити код в те місце де банер буде показуватися, а все інше: продаж, ротація, статистика і тд система бере на себе

+ Ваш сайт потрапляє в каталог і є ймовірність, що у вас куплять банери саме через каталог, а не за допомогою прямих продажів як в моєму випадку

Які мінуси установки банерів через Ротабан:

 • приймають тільки вебмані
 • утримують 20% від вашого доходу
 • рекламодавцю потрібно реєструватися на сайті

За допомогою ротобана я вже заробив 850 рублів, але далі продовжувати з ним працювати не хочу, тому що комісії і вебмані. Для мене це незручно.

Код банера в шаблон теми wordpress

Перевага цього варіанту в тому, що не потрібно нічого встановлювати, оскільки буде потрібно вставити лише код банера в сам шаблон теми. Це може бути клікабелье картинка, гифка, флешбаннер, код Adsense.

Мінус цього варіанту в тому, що ви не зможете показувати кілька банерів в одному місці, тобто проводити ротацію банерів, у вас не буде ніякої статистики по оголошеннях, ви не зможете налаштувати час показів банерів.

Цей варіант можна розглядати на початковому етапі розвитку блога, а після рекомендую встановити плагін для банерів

Плагін для банерів WordPress

Подібних плагінів дуже багато. Найбільш популярним і простим є плагін Adrotate (Більше 800 000 завантажень). Цей плагін і стоїть у мене на блозі.

Чому я вибрав його:

 • простота установки
 • можливість створення окремих блоків (наприклад: в шапці сайту, під статтею, в сайдбарі)
 • є статистика по показам і кліках
 • є настройка часу показів

простота установки  можливість створення окремих блоків (наприклад: в шапці сайту, під статтею, в сайдбарі)  є статистика по показам і кліках  є настройка часу показів

Зараз у мене на сайті створено два блоки (в шапці і після статті) і два оголошення. У шапці у мене зараз показується реклама Adsense, але найближчим часом туди буде доданий банер в ротацію (так як їх буде два). Знайшовся прямий рекламодавець, який переведе мені 1000 рублів на ЯД і нікому не доведеться платити комісій і реєструватися на різних сайтах за винятком платіжної системи.

Виникло питання - як їх поставити і за допомогою чого?