Донецкий техникум промышленной автоматики

Банер - Документація CityadsUserdocs 0.1

 1. різноманітність банерів
 2. Банер від оффера
 3. Де знайти банер
 4. Сторінка ротатора банерів
 5. Новий ротатор банерів

Для того щоб монетизувати трафік, веб-майстер перенаправляє його на пропозиції рекламодавців. Чим ефективніше він це робить, тим вище конверсія і його заробіток. Тобто, чим активніше відвідувачі переходять по партнерських посиланнях, тим краще всім. У порівнянні зі звичайним текстом, з якому зашита партнерська посилання, картинка з посиланням набагато ефективніше - вона красива, її не треба читати і вона велика - потрапити по ній простіше.

Порада

Ви можете створювати свої власні банери самостійно або за допомогою конструкторів банерів.

Банер Графічне зображення рекламного характеру.

З точки зору вебмастера, банер - це картинка, після кліка на цю картинку відвідувач сайту перейде по партнерському посиланню .

різноманітність банерів

Де б ви не зібралися публікувати банер, вам потрібно знати два параметри:

 1. Його розмір. Мабуть, це найперше про що ви подумаєте, адже якщо «навмання» вставити банер на сторінку, він зламає верстку і доставить багато зайвого клопоту. Так що заздалегідь визначитеся з розміром.

 2. Його тип - формат зображення. У нашій системі ми пропонуємо на вибір два варіанти банерів:

  1. Зображення, тобто спрощений варіант. Такі банери в основі своїй містять статичну картинку або спрощену анімацію у форматі GIF (це кілька зображень, який змінює один одного, як слайд-шоу). Оскільки варіант простий, він працює в 100% випадків, адже складно уявити собі браузер, який не покаже картинки відвідувачеві.

   Див. також

   • Детальніше про технологію Flash .
   • Про Rich Media докладніше тут .
  2. Flash (анімаційний), як ви здогадалися, працює на технології Flash і приносить з собою все плюшки цієї технології: банери повністю анімовані, відвідувач може з ними взаємодіяти. Такі банери підвищують конверсію до небес, але варто враховувати, що браузери деяких користувачів не підтримують технологію Flash.

Банер від оффера

У нашій системі рекламодавці разом з рекламними пропозиціями часто пропонують своїм партнерам і банери. Тобто у оффера можуть бути свої банери, вже готові для вставки на сайти. Це якісні матеріали, іноді Rich Media . Ці банери зберігаються в нашій системі і, за запитом, завантажуються з наших серверів на сторінки веб-майстра.

Де знайти банер

Щоб переглянути, які банери рекламодавець надав разом з офферу:

 1. Зайдіть в офферу, виберіть Вас оффер, клікніть на його ID.

 2. У картці оффера, перейдіть на вкладку Інструменти.

 3. У групі Банерна реклама перераховані всі банери, які є в системі з цього офферу.

 4. Ви можете відфільтрувати банери за розміром, типом і пропорції.

 5. У колонці Дії:

  1. Щоб подивитися, як виглядає банер, натисніть на кнопку Для того щоб монетизувати трафік, веб-майстер перенаправляє його на пропозиції рекламодавців .
  2. Щоб отримати код для вставки банера на свій сайт, натисніть на кнопку .

Так часто трапляється, що люди не помічають рекламу, яку вже бачили раніше. У відвідувачів просто виробився захисний рефлекс, який в мережі називають «банерна сліпота». Одним із способів боротьби, який ми пропонуємо нашим партнерам, є постійне оновлення банерів на сторінках, які переглядає користувач. Чим рідше відвідувач буде бачити один і той же банер, тим менше у нього «очей замилиться».

Ротатор банерів Інструмент, який при оновленні сторінки видає новий банер.

Сторінка ротатора банерів

У розділі можна:

 1. Дізнатися узагальнені цифри по налаштованим ротаторами банерів за обраний період в Зведених показниках.
 2. Ознайомитися з поточною статистикою по тим офферу, по якими ви налаштували Ротатори банерів. Основні принципи роботи зі статистикою цього інструменту такі ж, як і в загальній Статистикою.
 3. Переглянути список ротаторів, які ви налаштовували раніше. З цією таблицею можна працювати, як з усіма таблицями в інтерфейсі.
 4. Створити нові ротатори банерів.
 5. Редагувати вже існуючі ротатори. Зайшовши на сторінку параметрів ротатора, натисніть на кнопку Змінити.
 6. Якщо проставити галочку у одного з ротаторів в таблиці, то можна переглянути його окрему статистику, натиснувши кнопку На діаграмі, або Видалити цей інструмент.

Новий ротатор банерів

Логіка роботи інструменту така: кожен раз, коли відвідувач оновлює сторінку, він [ротатор] йде на сервер нашої системи і запитує банер, який підходить за умовами. Ці умови вебмастер встановлює самостійно, коли створює новий інструмент.

Щоб створити новий ротатор, зайдіть в і натисніть кнопку Створити над таблицею. У наступному вікні Додавання ротатора обов'язкове тільки одне поле - Назва. Всі інші поля служать тому, щоб обмежити різноманітність банерів, які будуть випадати в ротаторі. Якщо ви просто вкажіть тільки Назва для ротатора, то при кожному оновленні сторінки користувачеві будуть випадати по черзі всі банери, які є в системі без обмежень по тематиці або розмірами.

Якщо в вирішите накласти умови на використовувані банери, то вам доступні наступні фільтри:

 1. Вид промо. Тут ви можете вибрати, які банери будуть у вашому ротаторі - прості зображення або анімаційні.
 2. Розміри це дуже важлива настройка, вибирайте такі розміри, що не зламають верстку вашого сайту. Ви можете перерахувати відразу кілька різних розмірів.
 3. Параметр з поля Суббаккаунт буде вписаний в вашу партнерську посилання (для кліка по банеру) і буде доступний в змінної sa.
 4. Якщо ви виберете умова Додавати нові оффер, то банери по офферу, які будуть додані в систему пізніше того, як ви створили ротатор, теж будуть в вибірці цього інструменту.
 5. Якщо ви виберете налаштування Увімкнути оптимізацію, то система оптимізує банери: частіше показуються ті банери, за якими було більше конверсій за попередній місяць.
 6. Коли ви натиснете на кнопку Зберегти, вас перекине у вікно попереднього перегляду ротатора. Тут ви можете отримати Код для вставки ротатора на ваш ресурс.