Донецкий техникум промышленной автоматики

Автозапуск змінних носіїв

Після підключення flash-диска або вставки CD / DVD в привід буде автоматично проаналізовано його вміст, після чого з'явиться вікно автозапуску, в якому користувач може вибрати одне із запропонованих дій. Наприклад, для дисків з програмами або іграми вікно автозапуску матиме вигляд, показаний на рис. 4.34. Ви можете запустити програму установки або відкрити вміст диска в Провіднику. Якщо ж встановити прапорець Завжди виконувати для програм та ігор, вказане вікно більше не стане

з'являтися при виявленні дисків даного типу, а буде відразу виконуватися вибране вами дію.

Рис. 4.34. Вибір дії при вставці компакт-диска в привід Windows 7 підтримує автоматичну обробку змінних носіїв з файлами наступних типів: зображення, аудіо та відео різних форматів, а також чистих дисків і дисків зі змішаним вмістом. Ви можете налаштувати поведінку системи при вставці компакт-диска в такий спосіб.

1. У меню Пуск виберіть пункт Програми за замовчуванням, а потім клацніть на посиланні Налаштування параметрів автозапуску.

2. У вікні ви можете задати необхідну дію для носіїв з різним вмістом, вибравши його із списку (рис. 4.35).

Рис. 4.35. Налаштування параметрів автозапуску

3 . У деяких випадках може знадобитися відключити функцію автозапуску. Для цього досить зняти прапорець Використовувати автозапуск для всіх носіїв і пристроїв. Ви також можете відключити автозапуск для певних типів носіїв, вибравши із списку варіант Не виконувати жодних дій.

Також може бути корисним:

  1. Використання змінних носіїв
  2. Відключення автозапуску компакт-дисків
  3. Скасування автозапуску у пристрої (DVD диска, Flash диска і т. Д.)
  4. Запис на оптичні диски
  5. Робота з переносними пристроями на основі flash-пам'яті

Інші новини: