Донецкий техникум промышленной автоматики

Автовідповідач лайф або безкоштовна голосова пошта

  1. Опис послуги автовідповідач
  2. Можливості та коди управління голосовою поштою лайф
  3. Прослушка повідомлень голосової пошти лайф.

Продовжуємо розділ послуг Мобільного зв'язку України Продовжуємо розділ послуг Мобільного зв'язку України. Розглянемо послугу яку надає оператор Лайф за замовчуванням і безкоштовно - це послуга Автовідповідач. За допомогою неї ви зможете прослухати повідомлення залишені вашими знайомими коли ви були поза мережею або ваш телефонний апарат був відключений.

Опис послуги автовідповідач

у статті послуги є зв'язок, я на зв'язку ми розглядали варіанти отримання інформації про дзвінки які вам дзвонили, а в цей момент вас не було в мережі або навпаки. Так ось там ви зможете (посилання була приведена трохи вище) ознайомитися про те що це за послуги як їх включити і вимкнути. Але у оператора лайф будь включення або виключення послуг наведених вище залежить від активації або деактивації автовідповідача. Таким чином ви з активацією автовідповідача подклчаете ряд послуг, а й отримуєте свою голосову пошту і при цьому послуга БЕЗКОШТОВНА.

Можливості та коди управління голосовою поштою лайф

Послугу автовідповідач або голосову пошту можна включити не тільки в момент коли ваш телефон відключений, а й якщо ви не встигли підійти до телефону протягом 30 секунд (абонент зможе залишити вам повідомлення) або переадресувати всі виклики пост на Ваш номер (наприклад перебувають в допустимих межах ). Для управління послугою треба поставити переадресацію виклику на номер 5100, а в залежності на яку переадресацію то ви зможете управляти даною послугою. Більш точні дані по переадрезаціі дзвінків були представлені в статті - переадресація виклику .

Для активації послуги якщо ви в даний момент розмовляєте наберіть на телефоні
** 67 * 5100 #
Якщо ви не можете підійти до телефону, але телефон в даний момент включений (зручно ставити якщо ви перебуваєте на заняттях)
** 61 * 5100 #

Якщо ви поза зоною досяжності або телефон вимкнено.
** 62 * 5100 #
А якщо у вас робочий телефон і ви хочете не втратити клієнта то ставите переадресовувати всі дзвінки на номер 5100 запитом
** 21 * 5100 #

Прослушка повідомлень голосової пошти лайф.

Ось, послуга включена і вам прийшло повідомлення що вам було залишено голосове повідомлення. Так само в цьому СМС повідомленні буде зазначено що для прослуховування повідомлення вам необхідно зателефонувати на номер 5000 - так ви зможете прослухати повідомлення тільки зі свого номера. Якщо доступу до вашого телефону немає, то досить набрати номер телефону 3806350000111 користуючись голосовими підказками ви повинні будете ввести свій номер телефону і супер пароль. Як його отримати ми розповімо в наступній статті і поки можна почитати на сайті мобільного оператора лайф.

І наостанок хочеться розповісти один із способів украженія свого будинку це звичайно ж картини, а Багетна майстерня зможе зробити ваші картини і ваш будинок не забуваємо.