Донецкий техникум промышленной автоматики

Автовідповідач Київстар - користування в стандартному і преміум режимі

 1. Автовідповідач Київстар - загальний опис послуги
 2. Як користуватися голосовою поштою Kyivstar?
 3. Преміум голосова пошта
 4. Як відключити автовідповідач
 5. Підведення підсумків

Автовідповідач Київстар - це послуга, яка допоможе не пропускати важливі дзвінки. З нею можна залишатися на зв'язку, навіть коли мобільний телефон недоступний. Умови роботи голосовою поштою Київстар є дуже вигідними. Цим сервісом можна користуватися як безкоштовно в стандартному режимі, і за невелику абонплату - в преміум версії.

Автовідповідач Київстар - загальний опис послуги

Перше, що варто знати, підключення голосового автовідповідача є безкоштовним. Його дія поширюється у випадках, коли абонент зайнятий, телефон знаходиться поза мережею, якщо не надійшла відповідь на виклик. Причому, можна як активувати всі ці умови одночасно, так і залишити одне з них, або відключити всі.
Перше, що варто знати, підключення голосового автовідповідача є безкоштовним
Управління номером голосової пошти Київстар здійснюється через меню всередині телефону «Переадресація». Після правильного налаштування, при першому ж залишеному повідомленні, починає діяти СМС інформування абонента. Також, крім СМС, можлива доставка голосового повідомлення у вигляді ММС. В такому випадку, до повідомлення прикріплюється аудіозапис в форматі AMR.

Для прослуховування залишеного повідомлення потрібно зателефонувати на 775. Зверніть увагу, що в базовій версії запис зберігається 24 години, а в преміум - 30 днів. Процедуру переходу з одного типу обслуговування на інший читайте нижче.

Як користуватися голосовою поштою Kyivstar?

Встановіть в телефоні переадресацію за таким напрямком: +380672222771. Відразу після цього, пошта почне діяти. Залишиться лише налаштувати його на розсуд клієнта.

Встановлення перенаправлення в меню телефону - це один із способів управління послугою Встановлення перенаправлення в меню телефону - це один із способів управління послугою. Також можна виконати ті ж дії, за коштами спеціальних USSD запитів:

 • ** 67 * + 380672222771 # - включити, коли абонент зайнятий;
 • ** 61 * + 380672222771 ** 30 # - якщо не надійшла відповідь через 5, 10, або 30 секунд (за особистим вибором);
 • ** 62 * + 380672222771 # - коли пристрій вимкнений, або знаходиться за зоною покриття;
 • ** 21 * + 380672222771 # - переадресація на всі дзвінки;
 • ## 002 # - скасування всіх типів переадресації.

Для включення сповіщень за допомогою мультимедійних повідомлень (ММС), потрібно зателефонувати за номером 477 * 33, і вибрати відповідний пункт у голосовому меню (зробіть автовідповідач зручніше). Дзвінок для абонентів Kyivstar за вищевказаною телефону є безкоштовним. Переконайтеся, що модель телефону підтримує функцію відправки / прийому ММС. Вартість користування інформування через ММС - 10 копійок на добу. Відключення відбувається тим же способом, на розсуд клієнта.

Преміум голосова пошта

Даний формат використання послуги передбачає внесення щоденної абонентської плати в розмірі 30 копійок. Це не так багато за можливість зберігання голосових повідомлень на сервері протягом 30 днів, їх прослуховування зі стаціонарного телефону і з інших операторів, а також перебуваючи в роумінгу. Ось чим відрізняється преміум версія від базової.

Змінити тип обслуговування на преміум можна безкоштовно, зателефонувавши за номером 477 * 33 Змінити тип обслуговування на преміум можна безкоштовно, зателефонувавши за номером 477 * 33. Для прослуховування залишених повідомлень, також можна скористатися номером 775. Але це тільки для абонентів Kyivstar.

Процедура входу з номерів фіксованого зв'язку, для інших мереж, а також з роумінгу:

 1. Зателефонуйте на +380672222775;
 2. Введіть свій номер в форматі 67ХХХХХХХ, або 067ХХХХХХХ;
 3. Вкажіть пароль і натисніть кнопку «#».

Плануючи поїздку за кордон, не забудьте вчасно потурбуватися про вигідні тарифи на послуги міжнародного зв'язку. Наприклад, Вільний роумінг Київстар, допоможе домогтися цих цілей.

За бажанням абонент може навіть встановити власне привітання перед записом повідомлення.

Як відключити автовідповідач

Є кілька варіантів:

 1. зателефонувати 466 і за підказками автоінформатора подати заявку.
 2. Набрати комбінацію * 100 * 04 * 3 # і клавішу виклику.
 3. Смс на номер 100 з текстом 04 * 3.
 4. Через систему мій київстар .

Через систему мій київстар

Підведення підсумків

Отже, резюмуємо:

 • Як встановити автовідповідач, в тому числі і на айфоне? - Або в меню «Переадресація», або через зазначені вище USSD запити.
 • Як прослухати автовідповідач Київстар? - Зателефонувавши на 775, або замовивши ММС з голосовим повідомленням.
 • Як відключити автовідповідач? - USSD команда ## 002 #.

Для тих, хто не знає, абоненти Kyivstar мають можливість приховувати мобільний номер. Для цих цілей скористайтеся послугою Антивизначник номера.

Як користуватися голосовою поштою Kyivstar?
Як прослухати автовідповідач Київстар?
Як відключити автовідповідач?