Донецкий техникум промышленной автоматики

Автошоу в Детройті 2013: BMW 4-Series дебютував

Автошоу в Детройті 2013 стало свідком того, як на небосхилі BMW запалилася нова зірка

Автошоу в Детройті 2013 стало свідком того, як на небосхилі BMW запалилася нова зірка. В рамках виставки пройшла прем'єра нового концептуального купе BMW 4-Series, яке в недалекому майбутньому дасть життя однойменної серійної моделі. Дана модель послужить заміною 3-Series і родоначальницею нового сімейства в лінійці BMW.

Новинка налічує 4641 мм в довжину, 1826 мм в ширину і 1 326 мм у висоту, а довжина її колісної бази становить 2810 мм. Таким чином, концептуальне купе на 17 мм довшим, на 15 мм ширше і на 67 мм нижче, ніж седан 3-Series. Очікується, що після перетворення BMW 4-Series в серійну модель його розміри, так само як і внещность, не зазнають істотних змін.

«Четвірка означає не просто новий цикл, вона знаменує початок життя нової моделі з власною індивідуальністю і неповторним дизайном», - запевняє німецький автовиробник, а наскільки вдалим є рішення BMW виділити купе 3-Series в самостійну модель, покаже лише час.

Фото: Autocar

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Ярослав золотник

Онлайн-редактор сайту «Автоцентр» Любов до письменництва виявилася для мене визначальним фактором при виборі професії журналіста. По правді кажучи, мій прихід в автожурналістіку був скоріше випадковістю, ніж свідомим кроком, але я ніколи не шкодував про те, що мій шлях привів мене саме до неї. Автомобільний світ сповнений джерел натхнення, черпати з яких завжди цікаво. Можливо, хтось вважає за краще, щоб його хобі переростало в роботу, мені ж більше до душі, коли робота стає хобі. Google+

Інші матеріали автора: