Донецкий техникум промышленной автоматики

AvaTrade - Ваш брокер для кращої торгівлі на Forex

 1. Основні цінності
 2. переваги AvaTrade
 3. AvaTrade - провідний брокер в сфері онлайн-трейдингу
 4. Широкий вибір інструментів
 5. торгові платформи
 6. сервіс
 7. Служба підтримки
 8. навчання
 9. Безпека

Основні цінності  Брокер AvaTrade заснований в 2006 році

Основні цінності

Брокер AvaTrade заснований в 2006 році. Основна мета AvaTrade - дати можливість трейдерам торгувати з повною упевненістю. Наші цінності - інновації і бездоганна репутація. Клієнти для нас завжди знаходяться на першому місці. Ми робимо все можливе для того, щоб трейдери будь-якого рівня могли максимально розкрити свій потенціал. У нас трейдер завжди може бути впевнений в тому, що отримає максимально якісний сервіс, будь то в різноманітність інструментів, різноманітність платформ, в
відношенні служби підтримки, вибору активів або будь-якого іншого аспекту нашої діяльності.

переваги AvaTrade

За більш ніж 11 років брокер AvaTrade став однією з провідних майданчиків для онлайн-трейдингу, про це говорить все більше число позитивних відгуків наших клієнтів. Наше головне завдання полягає в тому, щоб надавати послуги найвищої якості всім трейдерам без винятку.

 • Більше 250 активів (валютні пари, криптовалюта, акції, індекси, сировинні товари)
 • Торгівля на комп'ютері, смартфоні і планшеті за допомогою платформ MetaTrader 4 і AvaTradeGO
 • різні автоматизовані торговельні платформи радники, сумісність з MQL5
 • низькі спреди
 • Безпека клієнтських коштів забезпечується їх зберіганням на сегрегованих рахунках
 • Акредитація на території ЄС, Австралії, Японії, ПАР і Британських Віргінських Островів

AvaTrade - провідний брокер в сфері онлайн-трейдингу

З моменту виникнення брокер AvaTrade займає місце серед провідних онлайн-брокерів, надаючи клієнтам надійні і зручні у використанні рішення і платформи, ліцензовані в різних країнах і регіонах світу.
Результати говорять самі за себе: в даний час на сайті AvaTrade зареєстровано 200 000 трейдерів, а щомісячне число угод перевищує 2 млн! Кожен клієнт AvaTrade може розраховувати на професійну підтримку і повну безпеку.

Відкрийте рахунок на AvaTrade вже сьогодні і отримаєте бонус у розмірі до 10 000 доларів. Ви також можете відкрити демо-рахунок, який буде діяти 21 день і допоможе вам у освоєнні наших торгових платформ без будь-якого ризику.

Широкий вибір інструментів

AvaTrade постійно розширює лінійку активів. У чесності, ми одні з перших почали надавати CFD на сировинні товари, індекси та акції . Також ми опинилися в перших рядах серед тих, хто став пропонувати звичайним трейдерам вигідні контракти на ринку криптовалюта, включаючи контракти на Bitcoin і Litecoin .

торгові платформи

Клієнти AvaTrade отримують можливість вибирати різні торгові платформи , Кожна з яких розроблена для відповідного методу трейдингу. За допомогою платформ MetaTrader 4 і AvaTradeGo і їх мобільних версій можна торгувати в ручному режимі, тоді як для любителів автотрейдінга є Zulu Trade та інші рішення.

сервіс

Клієнти AvaTrade займаються трейдингом - про все інше піклуємося ми. Наша служба підтримки працює цілодобово (крім вихідних) на 14 найпопулярніших мовами світу. Ми завжди готові допомогти з будь-яким питанням по трейдингу, який може у вас виникнути. Найвища якість сервісу укупі з нашими глибокими знаннями в області фінансового ринку забезпечують трейдерам повну впевненість. При поповненні рахунку від 1 000 доларів і вище вам будуть надані послуги персонального менеджера, який допоможе вам зробити перші кроки на фінансовому ринку, освоїти торгові платформи і залишатися в курсі всіх основних новин.

Служба підтримки

Зв'язатися з нашою професійною службою підтримки можна по телефону, по електронній пошті або в онлайн-чаті. Фахівці готові відповісти вам на вашій мові в будь-який час в період роботи фінансових ринків.

навчання

завдяки нашим ексклюзивним відеоуроку , Статей, книг і щоденним аналітичних матеріалів у вас є можливість постійно вдосконалювати навички та вивчати нові аспекти фінансового ринку. Також ми проводимо вебінари на різних мовах як для початківців, так і для досвідчених трейдерів.

Безпека

Забезпечення безпеки є ключовим аспектом досягнення успіху на фінансових ринках. Клієнти AvaTrade можуть цілком розраховувати на повну безпеку даних і грошових коштів.
Брокер AvaTrade акредитований на території ЄС, Австралії, Південної Африки, Японії, ПАР і Британських Віргінських Островів та підпорядковується строгим нормам і стандартам щодо роботи з клієнтськими засобами, безпеки та фінансову звітність.
Детальніше про акредитацію та ліцензії можна прочитати тут .

Докладні відомості про те, як забезпечується безпека клієнтських коштів, містяться тут .
Увійдіть на AvaTrade прямо зараз, і бонус для нових клієнтів до $ 10 000 доларів стане вашим!