Донецкий техникум промышленной автоматики

autorun.exe - Що це таке?

 1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з autorun.exe
 2. Інформація про фото autorun.exe
 3. коментар користувача
 4. Кращі практики для виправлення проблем з autorun
 5. autorun сканер

Справжній файл autorun.exe є одним з компонентів програмного забезпечення Microsoft Windows, розробленого Microsoft.

Autorun.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є autorun.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з autorun.exe

 1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
 2. Оновлення програму AutoPlay Application. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
 3. У наступних пунктах надано опис роботи autorun.exe.

Інформація про фото autorun.exe

процес AutoPlay Application або Autorun Application або Donate або Game Menu або EVGA Graphics Card Drivers або XTREME GAMING ENGINE або ams60_runtime належить програмі AutoPlay Media Studio Runtime або Autorun Application або Command Modern Air Naval Operations або EVGA GTX (Версія 590) або Microsoft Runtime від Firaxis Games або Microsoft (Www.microsoft.com) або GIGA-BYTE TECHNOLOGY CO., LTD (Www.gigabyte.com) або Matrix Publishing або EVGA (Www.evga.com).

Опис: autorun.exe не є важливим для Windows і часто викликає проблеми. Autorun.exe знаходиться в підпапках Windows для зберігання тимчасових файлів. Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 2,829,312 байт (50% всіх випадків), 6,882,816 байт або 2,396,160 байт. Опис: autorun
Це не файл Windows. Немає опису файлу. Autorun.exe здатний записувати введення даних і моніторити додатки. Тому технічний рейтинг надійності 40% небезпеки.

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з autorun.exe

 • Якщо autorun.exe знаходиться в підпапках "C: \ Program Files", тоді рейтинг надійності 18% небезпеки. Розмір файлу 172,176 байт (50% всіх випадків) або 6,795,608 байт. Сертифіковане надійною компанією. Це не системний процес Windows. Autorun.exe здатний записувати введення даних і моніторити додатки.
  У разі, якщо ви відчуваєте проблеми з використанням autorun.exe, Ви можете шукати допомоги на сайті Gigabyte , Або видалити програму (Пуск> Панель управління> Установка і видалення програм > XTREME GAMING ENGINE або Command: Northern Inferno).
 • Якщо autorun.exe знаходиться на диску C: \, тоді рейтинг надійності 1% небезпеки. Розмір файлу 2,415,152 байт (50% всіх випадків) або 263,744 байт. У процесу є видиме вікно. Це файл, підписаний Verisign. У файлу поставлена ​​цифровий підпис. Це не файл Windows. Autorun.exe здатний записувати введення даних і моніторити додатки.

Важливо: Деякі шкідливі програми маскують себе як autorun.exe. Таким чином, ви повинні перевірити файл autorun.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

Багато разів доводилося стикатися з подібною проблемою нанівець буках, з причини відсутності CD / DVDпрівода основний метод копіювання інформації Flash-накопичувачі, які з якоїсь причини перестають правильно функціонувати і це безпосередньо пов'язано з фаилов autorun.Есть спосіб уникнути дану проблему.Надо створити папку з відповідним ім'ям (autorun), потім помістити туди текстовий документ в якому написати текст абсолютно будь-якого змісту .Потім дану папку скопіювати на Flash-накопітель.По ідеї проблема отпадёт.Само собою попередньо прове рів на наявність вірусів, як саму систему, так і накопичувач.
Серф Він створює ярлики папок на флешці роблячи невидимими справжні папки. Через ярлик зайти в цю папку немає можливості, в настройках вінди зникає пункт включення / відключення прихованих папок. Але ці папки видно деякими програмами (наприклад KillKopy (інтегрована в вінду програма для копіювання та перенесення файлів). Якщо комп вже заражений, то лікується або знесенням вінди, або чищенням жорсткого через чистий комп. При знаходженні нової флешки миттєво заражає і її. На момент появи було видно тільки нодом.
EddiTalerance

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото autorun.exe: - на основі 3 голосів з 2 відгуками.

40 користувачів запитували про цей файл. 2 користувачів не поставили рейтинг ( "я не знаю"). Один користувач оцінив, як здається небезпечним. 2 користувачів дали, як небезпечний.

Кращі практики для виправлення проблем з autorun

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з autorun. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу autorun.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

autorun сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.