Донецкий техникум промышленной автоматики

Artox Media Digital Group


Назва: Artox Media Digital Group

Дата заснування: 28.12.2007

Види діяльності: - SEO. Просування сайтів в пошукових системах
- Контекстна реклама
- Зарахування на рекламні системи
- Медійна реклама MassTarget
- Відеореклама в інтернеті
- SMM. Просування в соціальних мережах
- ORM. Управління репутацією в інтернеті

сайт: http://www.amdg.by

E-mail: [email protected]

Телефон: +375 (17) 336-62-00

Про компанію: Artox Media Digital Group - digital-агентство, яке надає повний комплекс послуг просування бізнесу в мережі Інтернет. Компанія AMDG є одним з найбільших білоруських агентств і має представництва в Росії, Казахстані та США. За десять років роботи, з 2007 року компанією було реалізовано понад 2000 проектів для більш ніж 600 клієнтів.
Білорусь, Мінськ, ст. м. Парк Челюскінців Бізнес-центр "Time" вул. Толбухіна, 2, пов.

4 балів

Відгуки:

Не рекомендую йти в артокс. Краще вибирайте інші, більш дрібні, початківці компанії. Артокс все вже заж..лісь, в тому числі і керівництво. Сподіваюся, що скоро вони дуже швидко впадуть. На роботу також не рекомендую йти туди. Хочеш стати рабом .... вперед))) будеш пахати .... на дядь))) Подивіться уважніше .... компанія у якій немає целі..как для співробітників так і для себе має тільки одну мету: зірвати бабки і багато ....))) Що до рядових співробітників, то керівництву ... все рівно.

завжди думала, що артокс це вершина бел.сео але мабуть помилялася ... враховуючи відгуки

Візьму випускника SEO курсів Артокс на постійну роботу +375 29 666 83 00

Я не закінчував в Артокс курсів SEO, але навчався на курсах "Спеціаліст по контекстній рекламі" в 2010 році. З часу навчання, на Яндес Директ залишилося кілька доларів (на акаунті який був зареєстрований компанією) і прийшов час їх використовувати. Кілька тижнів тому бюджет рекламної компанії підійшов до нуля і я подзвонив в Ароткс з проханням допомогти з оплатою компанії. Так як реклама вузьконаправлена ​​і геграфических таргеттінг встановлений тільки на Мінськ, бюджет відповідно маленький - 10 $. Спілкувався я з фахівцем по імені Катерина. Вона відразу мені сказала, що вони оплачують тільки від 100 $. Але яким було моє здивування коли кілька днів тому Катерина сказала мені, що Яндекс не приймає платежі вже менше ніж в 200 $. Я вирішив зареєструвати новий аккаут, зробити нову рекламну компанію і спробувати оплатити через WebMoney. Зробив - оплатив 10 $ БЕЗ ПРОБЛЕМ! Коротше БРЕШУТЬ і не червоніють.
Якщо вони обманюють в таких дрібницях, то як можна їм довіряти взагалі. Обов'язково розповім приятелеві, сайт якого вони просували, щоб шукав іншу компанію.

Запрошуємо випускника SEO курсів на роботу. Але розмова все одно буде :) я серйозно ... ABIATEC (017) 310-13-10

Ніяких висновків, тільки факти.
Не зміг вивести замовника в топ по тут.баю, змінили контент і після цього сайт впав і не вилазив. Ну що ж буває, клієнт захотів піти в артокс і попросив віддати їм посилання, ну я і погодився, все таки не виконав свої зобов'язання, треба по хорошому розходиться, віддав артоксам посилання з сейпа, вони спочатку попросили до понеділка почекати щось там у них не так було з аккаунтом, а потім взагалі попросили кинути на "лівий" аккаунт який тільки для перенесення був заведений пару баксів щоб посилання не були заморожені. Ось так ось нині співпрацюють seo фірми, і клієнтів віддають і посилання і КЕІ та навіть грошима один одному допомагають безоплатно.

Домен вже купили: aptox.by
А ось ще кілька вільних: aptoks.by, aptokc.by, aptocs.by, artoks.by, artokc.by, artocs.by
Знаючи наших користувачів, можу припустити, що так теж набирають. Цікаво з якого домену найбільше прямих заходів?

Молоді й активні хлопці. Працюють усередині, компанія велика, наслідок косяки. Але для Мінська вони молодці.
До речі прикольна тема:
Є такий вільний домен: aptox.by, якщо вони на слух бренд, то траф буде надходити, а якщо ще й дизайн буде схожий :)
Та й тематично Аптокс.
Ари не в образу сказано. Ну є ж абібос кеди, і купують їх. І через це Адідас крутіше Абібосов.
Рулите, шаманьте все буде гуд! У вас свій стиль.

Вважаю, що панове з артокса роблять все грамотно. Рідко зустрінеш фірму в РБ, яка грамотно займається своїм маркетингом не тільки в інтернеті, але і в офлайні або навпаки. Про половині фірмах з рейтингу, взагалі ні коли не чув. А ось навряд чи зустрінеш людину яка цікавиться seo і яка не чула про артокс. Закінчив seo курси в артокс, вважаю що дають мінімум корисної інформації, але для освіченої людини який хоче розібратися в питанні, цього базису цілком достатньо. Тим більше, що питання до викладачів ніхто не відміняв. А далі будь ласка, шукайте, вчіться, читайте, відвідуйте семінари, тренінги і більше практики. Те що вони вибрали стратегію агресивного маркетингу, ще не означає, що вони не профі. Незадоволені будуть ЗАВЖДИ. А ось писати про якості їх послуг і сурмити на всю спільноту, що їхні послуги відстій - мені здається абсолютно нетактовно. І тим більше говорити про те що вони валять ринок - це абсолютний БРЕД. Оскільки вони дуже активно його створюють. Те що косять бабки - створюючи собі ринок, це взагалі респектоз !!! Так що пани не задоволені сеошникі, не завадило б і Вам, навчиться на курсах основ маркетингу, pr, і брендингу. Або хоча б літературу відповідну почитати.

Проте теоретична частина програми навчання абсолютно не струтурірованна, і не має прив'язки до практичної частини. Вони існують як би паралельно, дивно тільки те - що знання будуть оцінюватися по практичних результатів, при такому підході.

У всіх курсантів вона різна. хтось хоче стати сеошник, а хтось просто хоче в майбутньому контролювати якість оптимізації. Це раз. По-друге за 2 місяці ніхто не обіцяє зробити з 0 - профі. На курсах дають структуризації знань, а тонкощі це вже справа практики

Насправді, курси це тільки інструмент отримання знань, ті хто насправді прийшли отримувати знання, вони їх обов'язково отримають, будуть чіплятися за кожне слово, ставити питання і врешті-решт будуть фахівцями, а ті хто прийшов отримати диплом і нічого більш. .. його отримають ... і будуть дипломованими Дубцов ... у всіх свої цілі, і в цьому курси не причому, як Артокс так і selena-info, Дубцов і там і там, так само як і нормальні фахівці.

Навколо Artox вже спостерігаю другу, настільки тривалу дискусію. І що характерно, за чистоту рядів SEO ринку нарікає один або пара людина. Причому досить активно шумлять на рахунок непорядності компанії.
Ось і почали долати сумніви - Bigsponsor, вони у Вас випадком, дівчину не відвели? Або по тихому клієнтів ваших переманюють? Ви вибачте, але ви самі так агресивно до них налаштовані, що напрошується питання, чи не ви той менеджер, який працюючи у них активно пропонував розмістити рекламу на dom.by?

А я ось на SEO курси в вересні, пішов сежу вчуся, а тут раптом на ваш форум потрапив ось так да, а я то дума що ARTOX media - АСС, а він У2-сс
:(
Все мені настрій тільки зіпсували (

не зовсім зрозуміле значення ваших слів товариш)

Все досить просто, є люди, які прийшли провести час і, може бути, дізнатися щось нове їх більшість, а є ті, хто вчаться і роблять багато, щоб вийти після курсів хоча б з мінімальною базою їх значно менше. Давно пора звикнути що ЗНАННЯ і скоринки це речі абсолютно різні.

Тільки повернувся з занять, досить сильно втомився, але приємно те, що люди дійсно зацікавлені і завали багато питань і не по темі моєї презентації. Це радує :)

Ну звичайно, ми ж на курси пішли за знаннями, а не через те, що робити нічого було.

Дякую за цілком осудні курси

Мені здається, що далеко не всі ті хто пішли отримувати знання на ці курси хочуть стати промоутери і це нормальна практика в РФ і СНД. У нас же вважається це дикістю коли маркетолог компанії і seo-фахівець спілкуються однією мовою.

Якість seo-курсів "Артокс" поки істотно вище ніж у Webcom. Розвивайтеся все і давайте жити дружно.

Всі ці курси повний розлучення студентів, не один студент нікуди не влаштується на роботу, неможливо навчитися просувати сайти за два місяці, та й кому потрібні зараз сеошникі? Приходило одне чудо з цих курсів, на роботу влаштовуватися, на питання що таке семантичне ядро, сказало: - Добре що конспект з курсів не викинув, зараз подивлюся.
Робіть висновки про ці курсах.
Найкращі курси, це навчання тет-а-тет з викладачем. Вони дорожчі, зате ефективніше. Тільки selena-info проводить подібні уроки.

Як можна судити про якість курсів по одному випускнику? На ці курси потрапляють різні люди, деякі прямо на заняттях сидять і сукні собі вибирають (дівчата звичайно). Просто компанія відправила свого співробітника і він там "відсиджує" належний час.
Ось якщо до вас людина 30 прийде і все не будуть знати що таке СЯ тоді можна буде сказати що курси це повний розлучення.

Фахівці з просування потрібні ринку. Нехай вони приходять в компанії хоч з якимись базовими знаннями, ніж невинно чистим аркушем. Надіслати молодого фахівця на курси - це заощадити і час і гроші компанії.

Прошу вибачення, але я так не вважаю :)
Дякую звичайно, але я точно і однозначно можу сказати, що рівень курсів що у Артокса, що у Вебкома ВЕСЬМА гідний і навіть якщо і були деякі огріхи, то зараз вони з лишком компенсуються і вигострюються. Думаю ці два центри навчання скоро буду залучати курсантів навіть з Москви ;-).
І Денис Буко і Царик Сергій дуже добре працюють в цьому плані, за що їм і респект. У мене ж все заточене під індивідуальну роботу - але це скоріше вже не формат курсів, а консультації. З приводу що - краще - нерозумно міркувати, тому що кожному краще своє.

Якщо про мене - щось не мої методи. Я троллінгом не займаюся, а якщо і пишу щось від себе.

Якщо судити про компанії Artox по випускникам їх курсів, то вона не щадить конкурентів і агресивно налаштована ...

"На закінчення хочу сказати що узагальнювати не треба - всюди працюють люди які хочуть отримувати гроші, компанії artox варто було б ретельніше контролювати деяких співробітників, так як є там і дуже хороші фахівці а є і аби що, ось через таких і кидається тінь на всю компанію "
>> не буває у хорошій компанії поганих співробітників! Вони зазвичай самі йдуть! Якщо всередині компанії здоровий дух, то і колектив здоровий!
А якщо компанія хворіє, то і співробітники хворіють! Як там кажуть? "Риба гниє з голови"
про wordstat.yandex.by
Не знаю як кому, а на мої сайти Google дає більш якісний трафік ніж Yandex і Tut.by (дивимося параметр показник відмов і інші в google analytics).
Графік трафіку приблизно такий:
Tut.by 23%
Yandex.by 34%
Google 35%
Та інше...%
Я так зрозумів Google в Білорусі користується більш просунута інтелектуально аудиторія!

Чому у вас така люта ненависть (заздрість) до артоксмедіанцам? Вони особисто вас якось образили в дитинстві? Наче від ваших гнівних криків що-небудь зміниться. Вас таких обурюються на форумах, блогах і коментарях знаєте скільки? Представники артокс правильно роблять, що не виправдовуються перед такими як ви.

Це у тебе значення показника відмов такі?

"Графік трафіку приблизно такий:"
>> містер уважно читайте російський текст! Це% -е співвідношення трафіку з пошукових машин!
Показники відмов на різних сайтах різні: є і 19% є і 35%!
Є ще параметр - "тупість користувача" або якось так! Тобто не завжди користувач може сформулювати правильний запит свого бажання для пошукової машини, але це вже інша окрема тема!
Тут тільки про Артокс! Щоб вони нарешті усвідомили якість своєї роботи і перестали паскудити на ринку SEO!

Зараз як раз відвідую seo курси artox media і можу сказати що враження двояке. З одного боку деякі заняття взагалі ні про що, передрук глав з Ашманова, а є заняття цілком хороші, особливо якщо закидати викладача потрібними питаннями.
З приводу їх послуг - бачив їх пропозицію з семантичним ядром. частина запитів дикі низкочастотники, за якими вордстат видає 1 або 0 запитів в місяць. Той кому пропонувалися послуги відзначив досить агресивне пропозицію про співпрацю, менеджер дзвонив кілька разів і наполегливо пропонував послуги, ще лякаючи що якщо не погодяться зараз то потім не візьмуть сайт на просування - мовляв чергу у них)
На закінчення хочу сказати що узагальнювати не треба - всюди працюють люди які хочуть отримувати гроші, компанії artox варто було б ретельніше контролювати деяких співробітників, так як є там і дуже хороші фахівці а є і аби що, ось через таких і кидається тінь на всю компанію

Справедливості заради варто відзначити, що вордстат - не панацея. Є сезонність, є статистика запитів в TUT.by, є пошукові підказки, є Google нарешті.

Там маленьке семантичне ядро ​​здатне приносити цільових відвідувачів, ось і розбавляли як могли, треба ж виправдовувати ціну за послуги.
До речі раз TUT.by використовує пошук від Яндекса, то чи буде враховуватися в вордстат статистика запитів по TUT.by як регіональний пошук Яндекса?

Гена, я враховував і сезонність і гугл і тут :)

Зараз як раз навчаю одну фірму - приклад ЯК НЕ ПОТРІБНО складати семантичне ядро ​​з цінником, якраз від Артокс. Спасибі їм за це ;-). +1 до Artur. Тематика -туризм.

Почекаємо випускників їх курсів, третій набір вже стартував. Оцінимо вчителя по учнях!

Имхо, перебір.

Відмінна компанія, а мінуси ставлять конкуренти!

Пані та панове! Прохання дотримуватися тематичної дискусії, а не переходити на особистості.

Шановний адмін. Невже ви хочете бачити тематику, а не те як все уаважаемое і не дуже сео-спільнота рве один-один на частини? ;)
Давайте або потирайте пости або не займайтеся самообманом. З'ясування відносин - показник успішності сайту. Радійте, що срут у вас;)

Ви знаєте, остання фраза як критерій успішності може бути застосовна тільки до закладів зовсім іншого штибу. Так що прохання бути спокійніше :)

Тобто Раскрутка.бай - зразок чистоти і порядності?

Ну в якій пост не зайди все чимось незадоволені, одні кричать що Гусаров несе маячню про англійське представництво, інші що Артокс поганий. Може ви хоча б станьте наполовину такими як Артокс і тоді я думаю можна було б хоч щось "провякать". А то марення несете повний. Так покажіть хоч одну компанію, від якої ні пішов жоден клієнт. Я на 100% впевнена, що у всіх є плинність по клієнтам. Хтось залишається і працює довго, хтось ні. Незадоволений клієнт був є і буде. Ну неможливо догодити всім. І взагалі мені соромно за наших білоруських сеошників, що не зайдеш сюди, вічно хтось когось обговорює. А головне все себе уявляють найрозумнішими, а решта значить так ... казявка якісь. І курси на Артокс досить хороші, до речі ... Покрайней міру люди, які їх закінчують, залишаються задоволеними.

Ви уважно читали моє повідомлення? Я навів конкретні доводи, де конкретно обман і яким чином ламається ринок! Ринок потрібно розвивати, а не ламати його! Що значить розвивати? Це означає, пропонувати більш якісний сервіс по вартості нижче ніж аналогічний на ринку!
Ви говорите про всі компанії погані відгуки!
Red Graphic
Astronim
PixelHead
Чому про них немає стільки негативу? Хоча компанії на ринку вже більше 10 років. Вони не кричать наліво і направо, які вони "охуенная", вони просто роблять якісно свої проекти!
blackcat87, ось ви наприклад купуєте щось в магазині! В якому випадку ви залишитеся незадоволені? Знаєте відповідь на це питання?
Про курси! Потрібен час! Нехай покажуть тих хто закінчив курси, де і ким вони працюють і скільки заробляють! Курсів же багато в Мінську, з перукарського справі, по манікюру і т.д. Що після курсів всі працюють за даним профілем? Хоча вони всі говорять на курсах було весело! Природно весело - знайомишся з новими людьми, спілкуєшся в чистому офісі, приємному! Тебе постійно чимось розважають! Це ж краще, сидіти вдома! :)))))
Я не зустрічав ще ARTOX серед конкурентів в топ10 ні в гуглі не в Яндексі по ключових: меблі, пластикові вікна, жалюзі, шафи-купе, кухні! Якщо вони такі круті, нехай покажуть хоч один сайт в московському регіоні в топ 10 по серйозним запитам, який вони просувають! Тоді я скажу, що вони щось можуть! А в Білорусі яке просування? Особливо в tut.by? :))) Google вередливими, а в tut.by купуй просто тупо посилання і все! :))))
Поки я бачу, що вони обманюють наших білоруських підприємців і мене це дратує!

Російськомовний Google вередливими Яндекса і інших тутбаев? ЛОЛШТО?

В Yandex сайт легше проштовхнути в топ 10 ніж в Google! У мене багато зворотних посилань на просувний сайт в Google відвалилося, а Yandex їх з'їв, тому роблю висновок, що алгоритм оцінки природності посилання в Яндексі гірше! Відстає Яндекс від Google по аналітиці!

А де ваші викриває стаття? Або тільки вміємо язиком молоти?

Ще один скривджений долею розводить соплі ...

Причому тут образа? І які соплі? Я цікавлюся як захистити ринок!
Якщо наприклад В Уруччя на ринку або в Жданіках, хтось починає торгувати "фігньою" і тим самим створювати проблеми іншим продавцям, то йому б'ють "face" для початку, потім джгут машину, якщо перший раз не зрозумів, ну і ... ..

а ринок хоч помітив, хто його захищає :)?

Ти бидло челі?

ти так говориш, ніби це щось погане!

Гаразд, Трололо - це ж окок. Ось якби не писали нічого, було б прикро.

Всі Працюють як вміють, навіщо писати якісь Гучні фрази або типо того? Зроби такий же каталог. Вклавші в seo, рекламу, найми манагеров и Ставай багатим. А чи не пиши пости на розкручуванні де їх все одне не прочітає ЦА.
Дом.бай поганий проект? Мені співробітник Молот.бай пропонував контекст за 100 доларів при тому, що на рахунок мене прийдуть тільки 30. Якісь ще розлучення потрібні?
Без питань! В офіс мінської компанії (сфера будівництво) увірвався чоловік і назвався представником компанії Яндекс. Сів і став впарювати контекстну рекламу. Як в результаті з'ясувалося ніякий він не Яндекс, а схема роботи така ж як у порталу Молот.бай.
Думаю, що приклад з "співробітником компанії Яндекс" цілком достатньо.

"Все працюють як вміють, навіщо писати якісь гучні фрази або типо того?" >> компанія працює непрофесійно в своїй сфері шкодить не тільки своєму іміджу, але резонансом і чіпляє суміжних колег! Я з цього і почав свій пост, що від них багато негативу на ринку!
"Вкладе в seo, рекламу ..." .... ахахаха .... Те що вони пхають свій дом.бай в кожну дірку по ключовому запиту пов'язаного тематично з будівництвом це якось зачіпає SEO?
Ось простий приклад:
набираємо слово "жалюзі" в пошуку tut.by >> дом.бай на 6-й позиції,
а ось в гуглі вони на 40-й позиції!
І ці люди ведуть курси про SEO? Я по-своєму досвіду знаю, що гугл капризніший до сайтів, в tut.by сайти можна тупо піднімати бекамі, а ось в гуглі такий номер не проходить!
"Дом.бай поганий проект?" >> цей проект не дороблений! Каталоги незаповнені до кінця, описи немає толкового, заповнювали каталоги не є фахівцями! Мої слова можуть підтвердити продавці на буд-ринку "Уруччя"!
Я не проти заробляння грошей, але не за рахунок нашої репутації, інших учасників ринку! Потрібно всім разом розвивати ринок, а не ламати його!
Про молот.бай не чув! У мене немає жодного замовника пов'язаного з молот.бай, тому не знаю скільки цей портал дає трафіку і наскільки він якісний!
"Все працюють як вміють" >> що значить працюють як вміють? Якщо не розбираєшся, навіщо тоді цим займатися?
"Вкладе в seo, рекламу, найми манагеров і ставай багатим." >> Ось відгук людини пропрацював в ARTOX: ".... були постійні затримки зп. І потрібно було 150 раз нагадати керівництву, що тобі" забули "заплатити. Та й не прикрашає директорів те, що обіцяли виплатити завтра, а завтра виявлялося, що "бухгалтер не встиг нарахувати", "банки були закриті" і тд. Я б там працювати не став. " http://dev.by/companies/artox

Так в чому проблема то? Люди купують послугу, і вони повинні слідкувати, що купують. Ви в магазині дивіться, що купуєте або вам продавці в кошик щось накладають?

проблема в тому, що в корзину ти складаєш конкретні товари! А просування, там є ризики! І ще складно контролювати це, тобто щоб перевірити потрібні знання? Я багатьом переробляв сайти, їх до мене просто тупо розвели на гроші і вони це розуміють!

Артокс працює по SEO ні чим не гірше ніж інші компанії, так що не треба
Всі хороші, виживають як можуть

Компанія яка так швидко злетіла і сподіваюся скоро так само швидко піде в незабутих!
Від своїх клієнтів чую що вони їм дзвонять майже кожен день і хочуть 'впарити' свої послуги! 3 моїх клієнта розмістилися у них на порталі dom.by 3 місяці минуло, а результат пшик!
dom.by / referral 23
тобто в місяць dom.by дав тільки 23 людини! З огляду на що 3 місяці розміщення там стоїть 442тис. з урахуванням ПДВ та іншої лабуди все 600 тис. (ось ще розлучення - все пишуть ціни вже з ПДВ, а вони без ПДВ) отримуємо що 1 користувач з dom.by варто 26тис. Б.Р. або 8,6 у.о.
Це дуже дорого! І сенсу немає викидати гроші на вітер! Краще замовте розкрутку шановні рекламодавці, ніж викидати гроші на вітер! Адже ви якщо не будете платити слід. місяці вас викинуть з порталу dom.by і ви залишитеся ні з чим!
На dom.by каталоги незаповнені, цін немає! Я не розумію людей, які там розміщуються! Ви що зовсім нічого не розумієте в маркетингу? Як вас красиво розводять на гроші? Знайдіть краще нормального SEO-шника і вкладіть гроші в просування і оптимізацію сайту!
Пошук tut.by yandex / organic 712, дав 712 осіб за основними ключовими запитами! Вкладення були 3 місяці по 150 у.о. кожен місяць! Разом 450 у.о., але сайт на високих позиціях і продовжує приносити клієнтів!
Якщо у когось виникнуть сумніви з цього приводу, готовий прикріпити скріншоти як доказ!
Про що я хочу сказати? ARTOX несе дуже сильний негатив на ринку SEO- послуг! Вони не відчувають за собою ніякої відповідальності, мені за ними 'говно' набридло вже прибирати і пояснювати людям по новому, що таке SEO?
Керівники компанії ARTOX поважайте працю колег по галузі! Якщо ви самі працює непрофесійно, то відвідайте курси в МОСКВІ, навчитеся! Не потрібно поганити ринок Білорусі! Ви тут не одні працюєте!
Продаєте рекламу Yandex (ще одне розлучення на гроші) так ось і продавайте її далі, отримуючи свої 15% від кожного продажу! А якщо в SEO нічого не тямите? так навіщо лізти на цей ринок і поганити його?
Знайду час, напишу статті про сайти ваших клієнтів, як ви їх оптимізуєте і просуваєте! І за що платить клієнт вам гроші? Готуйтеся ARTOX!

Чекаю з нетерпінням вашої викриває статті.
Про Dom.by (втім, як і про інші подібні сайти) - згоден. Найчастіше всі ці каталоги товарів і підприємств - чистий розлучення на бабки. Там менеджери вміють втюхати.

Відповіді в коментарях.

Хочете дізнатися ARTOX краще?
Заходьте сюди! https://www.raskrutka.by/article/7747/


Цікаво з якого домену найбільше прямих заходів?
Ось і почали долати сумніви - Bigsponsor, вони у Вас випадком, дівчину не відвели?
Або по тихому клієнтів ваших переманюють?
By?
Всі ці курси повний розлучення студентів, не один студент нікуди не влаштується на роботу, неможливо навчитися просувати сайти за два місяці, та й кому потрібні зараз сеошникі?
Як можна судити про якість курсів по одному випускнику?
Як там кажуть?
Чому у вас така люта ненависть (заздрість) до артоксмедіанцам?
Вони особисто вас якось образили в дитинстві?
Вас таких обурюються на форумах, блогах і коментарях знаєте скільки?