Донецкий техникум промышленной автоматики

архівація даних

Забезпечення збереження призначених для користувача даних є невід'ємною частиною функціоналу EssentialPIM Pro. Для цього, крім регулярного автосохранения даних, в програмі передбачена система архівації (резервного копіювання) даних. Це практично повністю виключає втрату даних в будь-яких обставинах. За замовчуванням, EssentialPIM створює резервні копії файлу даних в тій же папці де розташований сам * .epim файл. Це параметр, як і ряд інших, можна змінити в настройках через меню Сервіс -> Настройки -> Архіви.

Це параметр, як і ряд інших, можна змінити в настройках через меню Сервіс -> Настройки -> Архіви

Включити архівацію - включає / відключає створення резервних копій. Ми настійно не рекомендуємо відключати цей параметр, інакше в разі будь-якого збою відновлення даних може бути дуже ускладнене.

Створити архів - негайно створює резервну копію, незалежно від встановленого розкладу.

Папка для архівів - цей блок дозволяє вказати куди зберігати резервні копії. Можна зберігати в папку де знаходиться база даних (за замовчуванням), в стандартну папку для тимчасових файлів Windows, або вказати будь-яку зручну папку на жорсткому диску, для цього натисніть кнопку Огляд і вкажіть необхідну папку.

Інтервал архівації - дозволяє встановити частоту архівації в годиннику.

Число збережених архівних копій - дозволяє встановити число збережених архівів перш ніж вони будуть перезаписані новішими.

Число збережених архівних копій - дозволяє встановити число збережених архівів перш ніж вони будуть перезаписані новішими

При вказівці папки для створення резервних копій слід вказувати папку на локальному диску. EssentialPIM не може зберігати файли на мережевих дисках, або мережевих сховищах (NAS).

Типи архівів і файлів, що створюються EssentialPIM

my_database.epim - стандартний файл даних EssentialPIM, створений користувачем (новий файл завжди можна створити через меню Файл -> Новий -> Файл даних EPIM). Шлях до відкритого в даний момент файлу можна знайти в заголовку вікна програми, або через меню Файл -> Управління базою даних.

my_matabase.backup_20130118_1401.epim - стандартна резервна копія створена відповідно до параметрів архівації. Числа в назві позначають дату (у форматі РРРРММДД) і час (в 24-х годинному форматі) створення архіву. Для економії місця на жорсткому диску, архіви створюються в стислому вигляді, тому вони можуть бути істотно менше основного файлу даних. Щоб відновити дані з архіву потрібно просто відкрити архів у програмі як звичайний файл через меню Файл -> Відкрити.

Під час передавання даних на інший ПК, достатньо скопіювати основний файл даних і відкрити його в EssentialPIM. Необов'язково здійснювати перенесення даних через резервну копію.

restored.my_database.epim - файл відновлений з архіву. Ми рекомендуємо перейменовувати (досить видалити слово "restored." З імені) файл після відновлення, щоб уникнути можливої ​​плутанини в іменах майбутніх архівів.

backup_convert_200130118_1521.epim.bak - даний тип файлів створюється при переході на нову версію програми. EssentiaPIM створює резервну копію бази даних перед тим як конвертувати її в новий формат для нової версії. У разі якщо щось піде не так в процесі оновлення, завжди можна повернутися до попередньої версії файлу. Можна спробувати відкрити його знову, або відкрити в попередній версії програми. Щоб відкрити файл даного типу, треба спочатку видалити розширення ".bak", а потім відкрити як стандартний файл через меню Файл -> Відкрити. Попередні версії EssentialPIM'a можна скачати звідси .