Донецкий техникум промышленной автоматики

Антивірус Microsoft для Windows 7 - не найгірша захист?

Згідно з останнім тестування незалежної німецької лабораторії AV-Test, Microsoft Security Essentials більше не є гіршим рішенням для захисту Windows 7

Результати тестування AV-Test

Антивірус Microsoft для Windows 7 здобув маленьку перемогу (якщо так можна висловитися), по результатами тестування випередивши Comodo Internet Security Premium . Однак, якщо ви шукаєте дійсно високоефективний захист, то AV-Test рекомендує три рішення, які відзначилися ідеальними результатами - це комплексні антивіруси: Bitdefender , Kaspersky і Trend Micro .

Однак, якщо ви шукаєте дійсно високоефективний захист, то AV-Test рекомендує три рішення, які відзначилися ідеальними результатами - це комплексні антивіруси:   Bitdefender   ,   Kaspersky   і   Trend Micro

Німецька лабораторія AV-Test періодично оцінює ефективність антивірусних продуктів для домашніх і корпоративних користувачів для платформ Windows , Mac OS X і Android . У серпні 2016 року організація оцінила антивірусні продукти для Windows 7 , Вдруге в цьому році після лютого.

Як завжди, AV-Test оцінювала кожну програму за трьома критеріями: Захист, Продуктивності і Зручність використання (Юзабіліті). У кожній категорії учасник тестування може отримати до 6 балів, а значить підсумкової "ідеальний результат" дорівнює 18 балам (насправді немає такого поняття, як ідеальний продукт, а рішення, які отримали максимальний бал просто дуже близькі до ідеалу). Найнижчий результат за підсумками серпневого тестування дорівнює 12,5 балів - не найкращий показник, але все-таки вище 10-бального порогового значення.

Три продукту заробили максимальні 18 балів: Bitdefender Internet Security 2016 , Kaspersky Internet Security 2017 і Trend Micro Internet Security 2016 . Згідно AV-Test, ці продукти не тільки забезпечують надійний захист від загроз, але і не знижують швидкодію системи.

Згідно AV-Test, ці продукти не тільки забезпечують надійний захист від загроз, але і не знижують швидкодію системи

В середині фінальної таблиці розташувалися Norton Security 2016, Avira Antivirus Pro 2016, Quick Heal Total Security 17.0, Qihoo 360 Antivirus 5.0, BullGuard Internet Security 16.0, AVG Internet Security 2016, McAfee Internet Security 2016, F-Secure Safe 2016, Check Point ZoneAlarm Extreme Security 14.2, MicroWorld eScan Internet Security, G Data InternetSecurity 2016, ESET Smart Security 9.0 і Emsisoft Anti-Malware 11.9. Ці продукти отримали від 15,5 до 17 балів, хоча варто згадати, що F-Secure отримав ідеальні 6 балів за захист.

Антивірусні компанія самостійно вибирають, який продукт надати для тестування. Більшість вендорів вибрали рішення середньої цінової категорії, але всі продукти однієї компанії як правило мають ідентичну антивірусний захист.

У нижній частині таблиці розмістилися ThreatTrack VIPRE Internet Security 2016, Avast Free Antivirus 2016, K7 Computing Total Security 15.1, AhnLab V3 Internet Security 9.0, Panda Security Free Antivirus 16.1, Microsoft Security Essentials 4.9 і Comodo Internet Security Premium 8.4. Ці антивіруси отримали від 12,5 до 15,5 балів. Їх не варто розглядати в якості основного вибору для захисту, але принаймні деякі з них є безкоштовними рішеннями.

Microsoft інтегрувала Захисник Windows, наступник Microsoft Security Essentials, безпосередньо в операційні системи Windows 8 / 8.1 і 10, тому комп'ютер ніколи не залишиться без захисту. Однак, користувача Windows 7 і Windows Vista потрібно вручну встановлювати Microsoft Security Essentials з серверів Microsoft.

Жодна з антивірусних програм не може гарантувати 100-відсотковий рівень безпеки. Проте, замість того, щоб взагалі залишатися без захисту, краще використовувати продукт хоча б з низьким рейтингом. Найголовніша стратегія захисту від шкідливих програм - дотримуватися правил безпечного серфінгу і уникати підозрілі посилання і електронні листи.

Результати тестування AV-Test

за матеріалами Tom's Guide

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter