Донецкий техникум промышленной автоматики

Антивірус ESET NOD32 8 (російська версія) доступний для скачування

  1. Нове в ESET NOD32 Smart Security 8

Компанія ESET представила російські версії своїх оновлених антивірусних рішень ESET NOD32 Smart Security 8 і ESET NOD32 Антивірус 8, які вже доступні для скачування

ESET NOD32 Smart Security і ESET NOD32 Антивірус версії 8 включають в себе невеликі удосконалення, покликані поліпшити захист від невідомих погроз, ботнетів і вразливостей.

Розглянемо основні поліпшення і зміни в оновлених версіях.

Нове в ESET NOD32 Smart Security 8

• Нове: інтелектуальний режим "Smart mode" для HIPS - він розташовується між автоматичним і інтерактивним режимами. Здатний виявляти підозрілу активність і шкідливі процеси в системі.

• Нове: Захист від ботнетів (Botnet Protection) - захищає ваш комп'ютер від використання в контрольованих мережах для нелегальної або неодобряемого діяльності в Інтернеті. Допомагає виявляти шкідливі програми за допомогою аналізу їх схеми обміну даними і протоколів.

• Покращено: Блокування експлойтів (Exploit Blocker) - тепер підтримує Java і допомагає поліпшити виявлення та захист від такого роду вразливостей.

• Покращено: Додатковий модуль сканування пам'яті - працює в поєднанні з блокувальників експлойтів, щоб зміцнити захист від шкідливих програм, розроблені для обходу виявлення антивірусних продуктів за рахунок використання обфускаціі і / або шифрування.

• Покращено: ESET SysRescue Live: Нове покоління утиліти ESET SysRescue, яка дозволяє створювати завантажувальний диск у вигляді USB флеш-носія або CD / DVD-диска з можливістю сканувати і очищати систему від загроз, навіть якщо Windows не може завантажитися.

Завантажити російські версії антивірусних рішень ESET NOD32 Smart Security 8 і ESET NOD32 Антивірус 8 можна на нашому сайті.

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter

Знайшли друкарську помилку?