Донецкий техникум промышленной автоматики

Анна Плетньова: «Мені довелося пережити важке розлучення»

Анна Плетньова

«Я переглядала контакти в телефоні цієї дівчини - з екрану дивилися мої друзі, рідні та навіть мої діти. У папці «Фото» були мої фотографії. Було відчуття, що я зійшла з розуму ... »- розповідає співачка і продюсер групи« Вінтаж » Анна Плетньова .

- Анна, кілька місяців тому ви заінтригували нас, сказавши, що з вами сталася страшна історія, але ви поки не готові про неї розповісти. А зараз вже можна говорити про те, що з вами сталося?

- Так, минув час, і тепер ця таємниця нікому не зашкодить. Коли я все це згадую, у мене мурашки по шкірі від жаху! Почалося з того, що до мене звернулася дівчина, представилася початківцям письменником і запропонувала написати про мене книгу. Сказала, що стежить за моєю творчістю, що моя історія їй близька і цікава. Це повинен був бути роман про підлітка - хуліганку в школі, бунтарку в «Ліцеї» і про «погану дівчинку» в групі «Вінтаж». Природно, в книзі передбачалося розповісти і про моє особисте життя: про сім'ю, про любов, про дітей. Я почитала якісь готові роботи Олени, так звали цю дівчину. Мені дуже все сподобалося, і я загорілася ідеєю книги.

Лена попередила, що тепер нам доведеться проводити багато часу разом, практично жити під одним дахом, адже не можна упустити жодного факту з моєї біографії. Природно, що через деякий час ми сильно зблизилися і навіть подружилися. Я нічого не приховувала від моєї нової подруги, в нашому будинку вона стала своєю людиною, діти її просто обожнювали. Правда, у чоловіка наша тісна дружба викликала багато запитань, але Лена швидко вивчила його графік і намагалася рідше потрапляти йому на очі.

За два місяці Лена дізналася про мене більше, ніж люди, які перебували зі мною поруч все життя. Іноді мене це навіть смішило. Я питала: «Ну навіщо тобі знати, який зубною пастою я чищу зуби і яким кремом для обличчя користуюся?» Вона досить переконливо аргументувала: «Ти не розумієш, зараз я - це ти. Мені треба вжитися в образ, стати тобою, щоб читачі повірили в те, що я напишу ». Тому мене не здивувало, що ми робилися все більше і більше схожі один на одного. Тобто в момент знайомства мені здавалося, що у нас просто один типаж. Але незабаром Олена повністю скопіювала мою зачіску, стиль в одязі, макіяж, навіть міміку і жестикуляцію. «Нічого дивного, адже, якщо багато часу проводиш з людиною, то мимоволі переймаєш його звички», - думала я.

А зараз вже можна говорити про те, що з вами сталося?
Я питала: «Ну навіщо тобі знати, який зубною пастою я чищу зуби і яким кремом для обличчя користуюся?