Донецкий техникум промышленной автоматики

Андрій Грізлі заспівав про свято для Сoca-Cola

Напередодні новорічних свят Coca-Cola традиційно випускає ролик з піснею «Свято до нас приходить». Щороку хіт отримує нове бачення завдяки різним виконавцям. Цього року його заспівав Андрій Грізлі, молодий композитор і призер міжнародного конкурсу «Нова хвиля».

Андрій Грізлі вважає, що для того, щоб бути почутим, не обов'язкові значні бюджети на розкрутку. Сьогодні, в часи інтернету, завдяки силі мікроблогів, соцмереж і місць для розміщення відеофайлів, молоді виконавці можуть досягти популярності без величезних розтрат. Пісні Андрія, наприклад, набирають мільйони переглядів онлайн. Саме тому Coca-Cola обрала Андрія для виконання хіта, повідомили в компанії.

У відеоролику новорічної кампанії відображений процес підготовки хіта в новому звучанні.

Coca-Cola розраховує, що нова версія пісні знайде нових шанувальників і приверне ще більше уваги до бренду. Хіт цього року відрізняється від попередніх тим, що до традиційної мелодії додався прогресивний sound і оригінальна манера виконання.

Це вже не перший раз, коли виконувати хіт «Свято до нас приходить» довірили російськомовному виконавцю: в 2011 і 2012 роках пісню виконували Корнелія Манго, Марк Тішман і Іван Дорн.

Coca-Cola понад сімдесят років використовує маркетингові інструменти, щоб пов'язати у свідомості споживачів Новий рік з власним брендом. По суті, компанії придумала сучасні новорічні та різдвяні свята, починаючи з образу головного персонажа - Санта-Клауса.

У 1993 році виробник газованої представив нову рекламну концепцію «Always Coca-Cola», в рамках якої і з'явився один з найбільш вдалих за всю історію бренду слоганів - «Holidays are coming» ( «Свято до нас приходить»).