Донецкий техникум промышленной автоматики

Андрій Малахов вперше відверто розповів, чому пішов з Першого каналу

Телеведучий Андрій Малахов написав відкритого листа Костянтину Ернсту і всім співробітникам «Первого канала», в якому попрощався з колегами, з якими пропрацював довгих 25 років.

«У нашу digital-епоху до епістолярного жанру звертаються вкрай рідко, але я прийшов на« Перший канал »в минулому столітті, коли люди ще писали один одному листи, а не есемес. Тому вибачте за настільки довге послання. Cмею сподіватися, ви знаєте справжні причини мого несподіваного трансферу на «Росію 1», де я буду вести нову програму «Андрій Малахов. Прямий ефір », займатися суботнім шоу та іншими проектами», - наводить текст листа сайт Starhit .

Ведучий «Пусть говорят» подякував колегам за добре ставлення і підтримку, поіменно згадав тих, хто ставився до нього краще за інших, відзначивши професіоналізм команди каналу, і побажав успіхів своєму наступнику - Дмитру Борисову.

«Діма, на тебе вся надія! Днями бачив фрагменти «Пусть говорят» з твоєю участю. Упевнений, у тебе все вийде! », - написав Малахов.

», - написав Малахов

Дмитро Борисов та Андрій Малахов

Відповів він і на жартівливе звернення Максима Галкіна :

«Я не став коментувати твоє недавнє відео на фоні замку, тому що, якби на першому місці в цій історії стояли гроші, мій трансфер, як ти здогадуєшся, трапився б ще дев'ять років тому», - зокрема, зазначив Малахов.

Галкін Малахову: Задолбал ти своїм переходом!

А в інтерв'ю сайту своєї дружини Наталії wday.ru він відверто розповів, чому пішов з Першого каналу. Андрій Малахов зізнався: після того, як йому виповнилося 45, зрозумів, що «пора виходити з тісних рамок».

«Я завжди був у підпорядкуванні. Людина-солдат, виконуючий накази. А захотілося самостійності », - сказав« король рейтингів ».

Додатковим «ударом», зізнався ведучий, став переїзд програми «Пусть говорят» з «Останкіно», де Малахов і його команда провели чверть століття, в іншу студію.

Тому погодився, коли йому подзвонили з «Росії 1» і запропонували стати продюсером власної програми, щоб «самому вирішувати, що робити і які теми висвітлювати».

Крім того, ведучий анонсував назву своєї нової передачі: "Андрій Малахов. Прямий ефір".

МІЖ ІНШИМ

Борис Корчевников: В якомусь сенсі у нас з Андрієм Малаховим спільне життя

«Головною інтриги літа» більше немає: в ток-шоу «Прямий ефір» на каналі «Росія 1» дійсно відбулася заміна. Ведучий Борис Корчевников, отримавши підвищення по керівної лінії, передав свій пост Андрію Малахову, який заради цього звільнився з Першого каналу. Зйомки почнуться вже на цьому тижні (Подробиці)

Андрій Малахов стане ведучим «Нової хвилі 2017»

Пристрасті навколо Андрія Малахова не вщухають. Тільки відрадили на тему «Пусть говорят» і скандального переходу Андрія на канал «Росія», тільки пораділи, що Малахов і його дружина Наталя стануть батьками. Аж раптом - нова історія. Як нам розповіли організатори конкурсу, Андрій стане ведучим одного з концертів, який пройде в рамках «Нової хвилі» ( подробиці ).

ДО РЕЧІ

«Пусть говорят» з новим ведучим: Проводжали Малахова - порвали два баяни

Сергій ЄФИМОВ

У першому випуску програми «Пусть говорят» з новим ведучим рішуче порвали з темним минулим ( подробиці ).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Шепелев відправив Малахову іронічний «привіт»

«Малаховгейт» виходить на все нові орбіти, розцвічуючи сумовитий телевізійний ландшафт серпня. Нагадаємо, ведучий шоу Першого каналу «Пусть говорят» Андрій Малахов зі скандалом залишає Перший канал. Офіційно сторони, як відомо, мовчать. Зате неофіційно граються на повну, відточуючи дотепність. ( подробиці ).

Стало відомо, чому Малахов пішов з Першого Каналу: Шоумена не відпустили в декретну відпустку

Догляд Андрій Малахова з "першої кнопки" став головною новиною минулого тижня. Схоже, що і на цьому тижні все обговорюватимуть тільки Малахова. Адже король телерейтингів поки так і не прокоментував свій можливий трансфер на канал "Росія 1" (Подробиці) .

Андрій Малахов: «Так, ми з Наташею чекаємо первістка!»

45-річний телеведучий Андрій Малахов цієї осені вперше стане батьком. Всі шість років його шлюбу з видавцем глянсових журналів Наталією Шкулевою народ гадав: чому у пари немає дітей. І ось сталося. Вперше Андрій Малахов порушив мовчанку і підтвердив чутки про поповнення в своєму сімействі. ( подробиці ).