Донецкий техникум промышленной автоматики

«Ammyy» випустила Ammyy Admin v.3.2 з додатковими настройками безпеки

програма Ammyy Admin призначена для миттєвого доступу і повного управління віддаленими комп'ютерами. Серед переваг Ammyy Admin можна виділити простоту використання і наявність зручних для роботи інструментів. На відміну від інших програм віддаленого управління, Ammyy Admin потрібно всього кілька секунд, щоб встановити віддалене з'єднання. Програма також пропонує можливість віддаленого доступу до комп'ютерів, що працюють в різних локальних мережах за NAT. Ammyy Admin не вимагає реальних IP-адрес, проброса портів та інших налаштувань.

Продукт Ammyy Admin прозорий для мережевих екранів і не вимагає установки і прав адміністратора. Програма використовує потужний алгоритм гібридного шифрування, заснований на стандартах AES і RSA. Ammyy Admin так само використовує унікальний ідентифікатор обладнання віддаленого комп'ютера для установки з'єднання, що значно підвищує безпеку обміну даними і усуває загрози несанкціонованого доступу до віддаленого комп'ютера.

Тепер особистий кабінет користувачів Ammyy Admin (у яких є платна ліцензія) працює через протокол HTTPS (цей протокол забезпечує безпечну передачу даних в мережі Інтернет).

Крім цього особистий кабінет дозволяє:

 • Прив'язувати комп'ютери до ліцензії on-line.
 • Переглядати в режимі on-line і експортувати в CSV файл статистику сесій:
 • В особистому кабінеті користувач може отримати інформацію про сесії: дату, час, тривалість, ім'я, ID і IP клієнта, ім'я, ID і IP оператора, обсяг переданого й отриманого трафіка.
 • Крім цього сесії можна фільтрувати за датою, ID клієнта і ID оператора.
 • З метою аудиту інформаційної безпеки статистика показує так само сесії, які не пройшли авторизацію.

Нещодавно «Ammyy» оголосили про випуск версії 3.2 своєї програми віддаленого робочого столу Ammyy Admin. Список поліпшень в Ammyy Admin 3.2:

 • Додана опція Ammyy -> Налаштування -> Клієнт -> Права Доступу -> "Автоматично блокувати цей комп'ютер після завершення всіх сесій". Якщо вона включена, Ammyy Admin автоматично блокує Windows при відключенні останнього оператора. Рекомендується її встановлювати на несупроводжувані комп'ютери, так як вона:
  • забезпечує безпеку в разі фізичного доступу зловмисників до комп'ютера. Навіть якщо несподівано відключити інтернет (під час роботи оператора), Ammyy Admin відразу ж заблокує комп'ютер.
  • підсилює аутентифікацію, так як після проходження Ammyy Admin аутентифікації необхідно пройти Windows аутентифікацію (так як комп'ютер буде перебувати в заблокованому стані після останнього відключення).
 • Для оператора додана команда "Lock Computer" для блокування Windows на віддаленому комп'ютері.
 • Для оператора додана опція "Send System Keyboard shortcuts". Якщо вона включена системні комбінації клавіш (такі як Alt + Tab ALt + F4 WinKey + L) передаються на віддалений комп'ютер. Якщо виключена - то виконуються на локальному комп'ютері оператора.

Ammyy Admin є безкоштовним тільки для некомерційного використання.