Донецкий техникум промышленной автоматики

Американець виграв конкурс двійників Хемінгуея з 12 спроби

Переможцем конкурсу двійників Хемінгуея став інженер. фото AFP

Американець виграв конкурс двійників Хемінгуея з 12 спроби https://cdn.segodnya.ua/img/article/2583/54_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/2583/54_tn.jpg 2011-07- 25T10: 46: 13 + 03: 00 Світ У Ки-Уесті (США) пройшов традиційний конкурс двійників письменника Ернеста Хемінгуея.

Переможцем конкурсу став 64-річний біомедичний інженер з Флориди Метт Джінео.

Джінео брав участь в конкурсі в дванадцятий раз. Журі, яке складалося з переможців аналогічних змагань минулих років, вибрало його з більш ніж 120 інших претендентів. Церемонія проходила в барі Слоппі Джо (Sloppy Joe's Bar), який в роки свого життя неодноразово відвідував Хемінгуей.

Змагання двійників Хемінгуея проходило в рамках щорічних днів письменника, приурочених до дати його народження. Крім конкурсу двійників, фестиваль, що тривав з 19 по 24 липня, включав в себе конкурс коротких оповідань, ловлю марлинов і "забіг биків", який імітував дію з роману "Фієста".

Змагання двійників Хемінгуея проводяться в Кі-Весті з 1981 року.

Ернест Хемінгуей жив на острові Кі-Уест у Флориді в 1930-х роках. У цей період свого життя письменник, зокрема, працював над романом "Мати чи не мати".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку