Донецкий техникум промышленной автоматики

Amazon.com - найбільший торговельний онлайн-платформа світу

  1. Робота в Amazon
  2. ЧОМУ Amazon

12 січня 1964 року - народження Джеффрі, майбутнього творця Amazon - збіглося з часом, коли мільйони американців в благополучній, здавалося б, Америці, нудилися від незадоволеності і апатії. Доказ є: в 1965 році лідером у всіх світових хіт-парадах стало знамените творіння Міка Джаггера під назвою "I can not get no satisfaction". Під цей гімн "незадоволеного покоління" Джефф дорослішав, навчався, працював, поки в 1994 році зрозумів, що слова пісні - це все про нього. У цей самий момент він усвідомив, що варто кидати пост віце-президента на Уолл-стріт і рухатися в напрямку продажів через інтернет.

У цей самий момент він усвідомив, що варто кидати пост віце-президента на Уолл-стріт і рухатися в напрямку продажів через інтернет

Безос відкрив свій магазин, який спеціалізувався на продажу книг. Зараз тут можна купити побутову техніку, гаджети, софт, ігри, господарські товари, спорттовари, запчастини до автомобілів, косметику, одяг та взуття ... і список можна продовжувати довго. Всього тут представлено понад 30 категорій товарів з відповідними їм підкатегоріями. За масштабами і обороту гідним конкурентом може бути лише eBay.

За структурою Amazon трохи відрізняється від традиційних інтернет-магазинів, оскільки на ньому представлена не тільки власна продукція магазину, а й інших продавців, які користуються сайтом для реалізації своїх товарів. До речі, за таким же принципом працює і Aliexpress, в своєму роді китайський аналог Amazon.

Основний підрозділ компанії розташовано в США, а ось філії компанії знаходяться в Китаї, Японії, Франції, Канаді, Італії, Іспанії, Німеччини і Великобританії. До речі, потрібно відзначити, що кожен з філій має свої умови доставки товарів, і набагато вигідніше користуватися європейськими версіями сайту (серед країн СНД особливою популярністю користуються німецька та англійська версії сайту).

Одна з рис сайту інтернет-магазину - то, що покупці можуть залишати відгуки про куплені товари і оцінювати їх. Це допомагає вибрати потрібну річ гарної якості.

Робота в Amazon

Amazon славиться своїми жорсткими умовами роботи. Компанія використовує систему метрик, змагання між співробітниками і негативний відбір, що дозволяє співробітникам або «виходити за межі своїх можливостей», або вигоряти на роботі. На самому початку існування компанії співробітники працювали мінімум 60 годин в тиждень, що, на думку засновника Amazon дозволяло відбирати кращих з кращих.

ЧОМУ Amazon

Чим же так привабливий Amazon для покупок? Відповідь проста: найширший асортимент + низькі ціни. Amazon поки орієнтований на торгівлю тільки через інтернет, тому за рахунок економії на оренді і персоналі цінники тримаються на досить низькому рівні. До того ж, тут запросто можна знайти товари, які в Україні, Росії, Білорусі та інших країн просто не представлені. Навіть якщо врахувати вартість доставки (а вона на Amazon не маленька), все одно набагато вигідніше буде купити на Amazon, ніж переплачувати вітчизняним підприємцям, які точно так само користуються цим глобальним ресурсом.

Справжнім хітом магазину є електронні книги Kindle , Які складно вже назвати книгами, адже це повноцінний планшет на Android. Мультифункціональний пристрій досить бюджетне в порівнянні з флагманськими смартфонами, ідеально підходить для дітей.

Мультифункціональний пристрій досить бюджетне в порівнянні з флагманськими смартфонами, ідеально підходить для дітей