Донецкий техникум промышленной автоматики

Amazon платить сотням співробітників за позитивні відгуки

The article has been automatically translated into English by Google Translate from Russian and has not been edited.

Amazon найняв цілий загін співробітників, які повинні писати позитивні відгуки в Твіттері, схоже, нажив собі серйозну проблему з репутацією. Пов'язано рішення з тим, що імідж компанії в Інтернеті останнім часом був дискредитований - мабуть, таким способом керівництво вирішило боротися з негативом в Мережі.

Пов'язано рішення з тим, що імідж компанії в Інтернеті останнім часом був дискредитований - мабуть, таким способом керівництво вирішило боротися з негативом в Мережі

Фото: Depositphotos

Зараз в Amazon працює невелика армія так званих «FC Ambassadors»: вони висловлюються про компанію в позитивному ключі і втягують в діалоги звичайних користувачів Твіттера, пише Business Insider . Це співробітники, найняті на повний день, за словами прес-секретаря Amazon, і їх робота полягає в тому, щоб ділитися своїм досвідом, працюючи в центрі виконання замовлень компанії.

Швидкий пошук в Твіттері відразу виявив 13 акаунтів таких співробітників, і вони здаються дуже схожими як в своєму онлайн-присутності, так і в темах для розмови. Вони регулярно взаємодіють з твітами низькопрофільних користувачів, які обговорюють теми, що зображують Amazon в негативному світлі: оплата за складські роботи, регламентовані «туалетні» перерви співробітників (#IgowhenIneedto, хештег, придуманий користувачем @AmazonFCCarol) і температура в приміщеннях складів. «Амбасадор» підтримують один одного, якщо стикаються з критикою або звинуваченнями в тому, що вони є роботами.

«Амбасадор» підтримують один одного, якщо стикаються з критикою або звинуваченнями в тому, що вони є роботами

Фото: Twitter

Фото: Twitter

Фото: Twitter

У заяві для Business Insider представники Amazon сказали, що «FC Ambassadors» - це виключно співробітники, які працювали на складах.

«Вони пробули тут досить довго, щоб чесно ділитися фактами, заснованими на особистому досвіді, - сказав представник Amazon. - Важливо, щоб ми розповідали людям про реальну ситуацію в наших центрах виконання замовлень, і програма «FC Ambassadors» - серйозна частина цього завдання, також як і тури в центри, які ми пропонуємо ».

Всі вони, схоже, одно- або дворічні «ветерани» праці в компанії, хоча їх повсякденні завдання і змінилися з моменту вступу в нову програму. Прес-секретар стверджує, що вони продовжують отримувати зарплату так само, як якщо б вони були звичайними працівниками складу.

Фото: Twitter

Такий скоординований процес, націлений на роботу з конкретними критичними зауваженнями, наочно демонструє, як Amazon робить кроки для підвищення своєї репутації.

Раніше компанія не раз потрапляла під удар критики лівих, включаючи такі великі постаті, як сенатор Берні Сандерс, який вважає, що зростання Amazon - це зловживання капіталізмом. Твіти Сандерса систематично зображували Amazon як найбільшого «лиходія» капіталізму. Він нерідко згадував засновника і генерального директора Джеффа Безоса, який, будучи найбагатшою людиною в світі, піддавався критиці за те, що мало віддає на благодійність. Часта тема повідомлень Сандерса - виняткове багатство Безоса в порівнянні зі скромними доходами самих «простих» працівників Amazon.

Часта тема повідомлень Сандерса - виняткове багатство Безоса в порівнянні зі скромними доходами самих «простих» працівників Amazon

Фото: Twitter

«У той час як багатство Джеффа Безоса збільшувалася на 260 мільйонів доларів кожен день в цьому році, він як і раніше платить багатьом співробітникам Amazon так мало, що для виживання вони змушені залежати від програм, що фінансуються платниками податків, таких як продовольчі талони, Medicaid і суспільне житло », - написав Сандерс в Твіттері в п'ятницю.

Нові «Амбасадор» Amazon часто вступають в листування з користувачами в коментарях у Сандерса, більшість авторів яких згодні з настроями сенатора.

Нові «Амбасадор» Amazon часто вступають в листування з користувачами в коментарях у Сандерса, більшість авторів яких згодні з настроями сенатора

Фото: Twitter

Багато користувачів Твіттера говорили, що будуть бойкотувати покупки в Prime Day Amazon в липні через повідомлення про погані умови роботи на складах Amazon і одночасної страйку працівників в Іспанії. Amazon виступив на захист своїх умов.

Фото: Twitter

«Amazon пишається тим, що за останній рік створено понад 130 000 нових робочих місць. Це хороші робочі місця з високою конкурентоспроможної оплатою і повним соцпакетом. Одна з причин, по якій ми змогли залучити стільки людей, - наш перший пріоритет, забезпечення позитивної і безпечної робочого середовища », - йдеться в заяві Amazon, випущеному в липні.

Amazon також критикували за спроби отримати податкові пільги для свого другого проекту штаб-квартири (HQ2) і за погіршення бізнес-умов для дрібних рітейлерів.

Читайте також на ForumDaily:

На зміну Apple приходить компанія, про яку ви ніколи не чули

Які бізнес-невдачі пережив найбагатша людина на планеті

Український програміст розповів про роботу в Google і життя в США

Робот Amazon прийняв 28 конгресменів США за злочинців

Як пристрій 'розумного будинку' перетворило життя сім'ї в домашній фільм жахів

Хочете більше важливих і цікавих новин про життя в США і імміграції в Америку? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook. Вибирайте опцію «Пріоритет в показі» - і читайте нас першими. І не забудьте підписатися на ForumDaily Woman - там вас чекає маса позитивної інформації.