Донецкий техникум промышленной автоматики

Amazon назвав найпопулярніші подарунки в різдвяному сезоні 2014

Онлайн-рітейлер Amazon поділився підсумками чергового різдвяного сезону на сайті.

поділився

У документі трохи інформації про прибуток компанії. В огляді ритейлер, зазвичай, розповідає про те, скільки всього товарів було продано і доставлено. Крім того, Amazon надає інформацію про найпопулярніші товари в різдвяних списках покупок його користувачів.

Цього року серед святкових бестселерів Amazon.com значаться:

  • Іграшки: принцеса Ельза з фільму «Холодне серце».
  • Камери: носяться відеокамери Go Pro Inc.
  • Інша електроніка: 32-дюймові LED-телевізори Samsung і Chromebook.
  • DVD-фільми: «Вартові Галактики» і «Малефісент».
  • Відеоігри: «Call of Duty: Advanced Warfare» і товари інших категорій.

Amazon також надав деякі дані, що свідчать про зростання компанії:

  • Продажі мобільних додатків в цьому році подвоїлися в той час, як майже 60% користувачів Amazon.com виробляють покупки за допомогою мобільного пристрою.
  • «Кіберпонеділок» залишається найактивнішим торговим днем ​​в році для мобільного шопінгу. У цей день покупці замовляли 18 іграшок в секунду.
  • Більше 10 тис. Нових користувачів Amazon скористалися сервісом Prime, який пропонує безкоштовну дводенну доставку. У той же час кількість доставок в той же день зросла в 10 разів в 2014 році.
  • У цьому святковому сезоні Amazon відправив товари в 185 країн, при тому що дослідники налічують всього 196 країн в світі.

як відзначає Челсі Дулані (Chelsey Dulaney), оглядач видання The Wall Street Journal, аналітики галузі очікують, що святковий сезон 2014 року продемонструє найбільш високі показники продажів в секторі роздрібної торгівлі за останні три роки в США.

Нагадуємо, що в кінці вересня Amazon представив хештег #AmazonWishList, який дає можливість користувачам додавати товари в художній альбом прямо з Twitter'a. Тепер, якщо користувач бачить твіт з посиланням на товар в Amazon'e, він може додати хештег у відповідь, і товар буде автоматично внесений в його художній альбом.

У цьому місяці інтернет-рітейлер оголосив про запуск нової опції «Make an offer». Нововведення дозволить покупцям торгуватися з продавцями, пропонуючи більш низьку ціну, ніж та, що вказана на сайті.