Донецкий техникум промышленной автоматики

Алсу Міфтахутдінова Незалежний Національний Директор з продажу

Незалежний Національний Директор з продажу

До знайомства з косметикою «Мері Кей» я працювала в державній організації і однієї приватній фірмі. Диплом історика-викладача дозволяв знайти роботу, пов'язану з красою, творчістю, передачею знань і емоцій іншим людям, - для мене це важливо. Але в державній організації були фіксовані заробітна плата і графік роботи. А в приватній фірмі - ризикують люди. Дуже багато чому я навчилася саме тоді.

Вперше почувши про компанію «Мері Кей», я зрозуміла, що вона мені дуже підходить. По-перше, потрібно, проявивши творчість, створити свій майстер-клас по красі, а по-друге, організація діяльності, кількість майстер-класів та фінансовий результат залежать від мене самої!

Зробити свій вибір на користь компанії «Мері Кей» мене надихнули дві успішні та впевнені в собі жінки. Так в 1994 рік я стала Консультантом з краси, а вже через півтора року я не тільки підвищила свій статус, але і стала отримувати гроші, які мене задовольняли. Завдяки цьому я завжди могла купити собі квіти, а час, що відводиться бізнесу, можна було планувати самостійно і бути з сім'єю стільки часу, скільки хочеш. Істотними виявилися зміни - велика впевненість в собі, задоволення від результату, багато спілкування і краси. Тому мені було легко шукати тих, хто хоче зі мною працювати і розділяти пристрасть до продукції і можливостям, запропонованим Компанією.

Я постійно шукала приводи для гордості своїм бізнесом і підтвердження правильності вибору, міркувала про те, що «Мері Кей» може додати в моє життя. Так народжувалися нові ідеї, теми, навчальні заняття, відбувалися Дебют дочірніх Лідерів, купувався досвід.

Мій чоловік Рінат сказав: «Раз ти звернула увагу на цей бізнес, значить, в ньому щось є». Пізніше, розмірковуючи про своїх колег, я дошкуляла йому питанням: «Але чому ж ти відразу побачив можливості Компанії, а вони не розуміють?» - «Я бачив не можливості Компанії, а твою силу. Цей бізнес - твоє ». Рінат пережив все те ж, що відчувають чоловіки Консультантів: возив мене на майстер-класи, носив спершу коробки, потім - доставляв повні машини квітів на бали, терпів, бурчав, не вірив, переконувався, був присутній на корпоративних заходах. Зараз він стежить за нашим автомобілем, краще мене пакує багаж, відмінно готує на кухні, бурчить, якщо на місці немає звичної косметики, і цікавиться Консультантами, що підвищують статус. Мій брат Динар високо цінує сферу прямих продажів, він завжди надихав мене і давав цінні поради. Його дружина Діляра була Консультантом ще тоді, коли я виконувала Лідерську програму. А зараз вона користується величезною кількістю коштів «Мері Кей». У мене три племінника, і я прагну бути супер-тітонькою.

Мій статус допомагав розвиватися і мені, і всій моїй родині: моя дочка Каміля грала з флаконами Парфумерної води, зав'язувала стрічки на сумочках, готувала сюрпризи, навіть несвідомо вивчала світ за листівками, які я отримувала від моїх наставників, хто бачив і вірив в мої перспективи часом більше, ніж я. Десятирічна Каміля рада, що її мама вибрала бізнес, який дозволяє нам більше часу проводити вдома, разом. Цього вже достатньо, щоб моя мрія про ідеальну роботу здійснилася. Скільки подарунків за ці роки оформила моя дочка, скільки «Новин» прив'язано, складено і доставлено моїм адміністратором Юлією і її дочкою Риммою, скільки цінних ідей подаровано її чоловіком Олегом, дизайнером!

Компанія «Мері Кей» навчила мене ділити все на три: час, гроші, сили. Дуже часто в роботі все буває поверхнево - замовник, виконавець, шаблон. Труднощі і задоволення нашого бізнесу в тому, що ми шукаємо тих людей, співпраця з якими буде тривати довго. У нашому бізнесі відносини створюються ретельно і щодня. Піднімаючись все вище, я була вимоглива до себе, усвідомлюючи непорушну істину: щоб повірили тобі, потрібно вірити самій. Я набувала м'якість, жіночність, радість, гнучкість, повагу своїх бажань і цікавість до бажань інших. До сих пір вчуся захищати себе від тих, хто може підвести, хто не може зробити щось для себе.

Мої цінності - це любов, люди і саме життя. Мета життя - любити, вміти бачити любов і в навколишньому пейзажі, і в шепочуть вітрі, і в коробці з продукцією, і в подзвонили Консультанті, і в погляді Лідера, який розуміє тебе. Люди можуть давати іншим щось більше, ніж звикли до сих пір, - себе, свої таланти як джерело розквіту життя. У нас є рецепт, за яким «неможливе можливо» - це наша кар'єра. Переконана, що найголовніше - бачити життя, дарувати бажання, тепло, погляд, посмішку. І вірити. З цим почуттям мені легко йти і на майстер-клас по красі, і на будь-яку зустріч.

І знову я на початку шляху. І знову я на старті, але вже не одна, а з енергійними однодумцями. У мене попереду безліч справ, і я з величезним задоволенням дякую всім тим, хто причетний до мого шляху, і особливо Мері Кей Еш, яка подарувала мені шлях служіння і розквіту.

Алсу Міфтахутдінова, успішна бізнес-леді говорить про можливості, які відкриває для неї Mary Kay:
Алсу Міфтахутдінова, успішна бізнес-леді говорить про можливості, які відкриває для неї Mary Kay:

Пізніше, розмірковуючи про своїх колег, я дошкуляла йому питанням: «Але чому ж ти відразу побачив можливості Компанії, а вони не розуміють?