Донецкий техникум промышленной автоматики

Якщо Україна покаже 7% -ний економічне зростання, дефолту не буде - Аслунд - Новини України - ЄБРР, Європейський інвестиційний банк, Міжнародна фінансова корпорація і Світовий банк могли б щорічно надавати Україні по мільярду доларів

  1. АВТОР:
  2. Орфографічна помилка в тексті:

15 червня 2017, 15:28 Переглядів: 15 червня 2017, 15:28 Переглядів:   Андерс Аслунд

Андерс Аслунд. Фото: mediaport.ua.

Для залучення в Україну іноземних інвестицій, потрібно побороти рейдерство, а також провести судову реформу, щоб інвестори відчували себе захищеними. Про це "Сегодня" на конференції "Економіка України: виклики та перспективи" сказав шведський економіст , Старший науковий співробітник Atlantic Council Андерс Аслунд.

Крім того, за його словами, Україні в першу чергу потрібно провести судову і земельну реформи, а також, нарешті, почати приватизацію.

Відповідаючи на питання "Сегодня" про те, чи загрожує Україні дефолт в 2019 році, так як саме на цей період припадає левова частка виплат за зовнішніми боргами, старший науковий співробітник Atlantic Council Андерс Аслунд відповів: "Потрібно розвивати економіку. Я не дуже про це турбуюся. Якщо буде 7% економічного зростання, тоді це не буде проблемою ".

Також, за словами Аслунда, Захід повинен збільшити фінансову допомогу Україні. "Є чотири міжнародних фінансових організації, які можуть це робити: ЄБРР, Європейський інвестиційний банк, Міжнародна фінансова корпорація (International Finance Corporation), і Світовий банк. Кожен може надавати Україні близько мільярда доларів щорічно протягом п'яти років. Для них це нормальна діяльність. ще можуть бути різні двосторонні джерела, різні країни можуть дати ще мільярд. наприклад, експортні кредити і т.д. і звичайно ж є приватні інвестиції , Які до війни в Україні становили 4% ВВП ", - підсумував Аслунд.

Раніше в своєму блозі шведський економіст, старший науковий співробітник Atlantic Council Андерс Аслунд писав, що було багато розмов про фінансову допомогу Україні, але на ділі її обсяги виявилися мізерно малі. За його словами, за останні три роки держборг України скоротився з $ 73 до $ 71 млрд, що говорить про відсутність міжнародних вливань.

"Всесвітній банк повинен організувати одну зі своїх звичайних інвестиційних конференцій, де б великі міжнародні донори і кредитори змогли дати свої гарантії Україні. Світовий банк, Міжнародна фінансова корпорація, ЄБРР і Європейський інвестиційний банк могли б вкладати по $ 1 млрд на рік, щоб в сумі вийшло $ 4 млрд. До того ж, ЄС, США , Японія, Німеччина та інші донори на двосторонній основі можуть також прогарантувати до $ 1-2 млрд на рік ", - пише Андрес Аслунд в своєму блозі.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Якщо Україна покаже 7% -ний економічне зростання, дефолту не буде - Аслунд". інші Останні новини України дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Зеленюк Христина

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ