Донецкий техникум промышленной автоматики

Аксесуари для стільникових телефонів на аукціоні eBay.

 1. Пояснення до даного лістингу
 2. Каталог аксесуарів до стільникових телефононам
 3. Купуючи аксесуари до мобільних телефонів на аукціоні eBay

На цій сторінці ви можете ознайомитися з real-time лістингом пропозицій аксесуарів до стільникових (мобільних) телефонів на онлайновому інтернет аукціоні eBay (США)

На цій сторінці ви можете ознайомитися з real-time лістингом пропозицій аксесуарів до стільникових (мобільних) телефонів на онлайновому інтернет аукціоні eBay (США). Акумулятори для стільникових (мобільних) телефонів, зарядні пристрої, чохли, ланцюжки, bluetooth, камери, інструкції до телефонів, обладнання для ремонту, комплектуючі та ін. Оптом і в роздріб. Повторимося, всі пропозиції - це реальні лоти, в real-time режимі (режим реального часу), торги на яких ще не завершилися. Пояснення до лістингу читайте нижче.

Читайте також:
Ціни на аукціоні eBay. Real-Time листинги .
Алгоритм покупки на аукціоні eBay .
Аукціон eBay - історії успіху

Пропонований вам лістинг цін з аукціону eBay на аксесуари до мобільних телефонів містить пропозиції (лоти), стартова ціна, яких коливається від 0 до 200 доларів США. Тільки найвідоміші бренди: Nokia, Siemens, Samsung, Sony Ericsson, Motorola та ін. Оптом і в роздріб. Якщо вас зацікавив будь-який товар в лістингу - просто клікніть на картинку з зображенням товару або на опис. Ви побачите детальний опис товару, рейтинг Продавця, число надійшли на даний момент ставок, прийнятні методи оплати, доставки і т.д. Не забувайте, що попит на товари даної категорії на аукціоні eBay дуже великий (більшість товарів продаються протягом 5-10 годин) і лістинг постійно динамічно змінюється. До речі, 99% пропонованих аксесуарів «білої» збірки, тобто зібрані в країнах Західної Європи (Німеччина, Франція, Австрія і т.д.), США, Канаді, Південній Кореї, Японії.

Не забувайте, що для того, щоб брати участь в торгах на аукціоні eBay, робити ставки, листуватися з Продавцями щодо товарів і т.д. - необхідна реєстрація на сайті аукціону, яка проста, безкоштовна, але має свої нюанси. Радимо вам перед тим, як почати вивчати листинги, стати повноправним членом аукціону eBay (членство, як і реєстрація безкоштовні) вивчивши розділ « Реєстрація " на нашому сайті.

Пояснення до даного лістингу

Лістинг містить пропозиції аксесуарів до таких всесвітньо відомих марок стільникових (мобільних) телефонів, як Samsung, Sony Ericsson, Nokia, Siemens, LG, Panasonic, Motorola.

Лістинг включає пропозиції аксесуарів оптом і в роздріб.

Каталог аксесуарів до стільникових телефононам

Ви можете шукати конкретний товар на eBay по одному конкретному найменуванню. Просто виберіть потрібну позицію зі списку і отримаєте список поточних пропозицій.

Купуючи аксесуари до мобільних телефонів на аукціоні eBay

Тут викладені найбільш важливі правила, які, потрібно враховувати при покупці на інтернет аукціоні eBay аксесуарів до стільникових телефонів:

 • Якщо у Вас виникли питання щодо будь-якого товару, - попередньо зв'яжіться з Продавцем через спеціальну форму (Ask a question) на сайті eBay, посилання на яку є на сторінці з описом будь-якого лота і обов'язково уточніть всі деталі. Щоб задати питання Продавцю вам доведеться зареєструватися на аукціоні і авторизуватися (ввести свої логін і пароль).
 • Не бійтеся робити ставки на аукціоні eBay - будь-яку ставку, можна відкликати. А якщо будете зволікати, то зацікавив вас товар можуть купити.
 • Завжди дуже уважно читайте опис товару.
 • Не забувайте, що аукціон eBay - це не звичайний магазин і покупка товарів на ньому має свої особливості. Читайте нашу статтю: Алгоритм покупки на аукціоні eBay .
 • Практично всі продовця приймають оплату за допомогою платіжної системи Paypal. Дізнатися докладніше про її роботі, особливості, отримати відповіді на найбільш поширені запитання Ви зможете прочитавши наше керівництво: « Працюємо з платіжною системою Paypal ».
 • Комунікатори Apple iPhone Ви можете купувати на аукціоні eBay (США), як самостійно, так і за допомогою посередницьких компаній які візьмуть на себе всі питання пов'язані з оплатою товару, його доставкою, страховкою і т.д.
 • Стати повноцінним користувачем найбільшої торгової площадки в світі під назвою: онлайновий інтернет аукціон eBay, вам допоможе наша електронна книга: « Аукціон eBay. Повний російське опис ».
 • Цікавлячись різними товарами пам'ятайте, що є не тільки американська філія аукціону eBay. eBay-Канада і eBay-Німеччина також представляють для жителів СНД великий інтерес.
 • Не забувайте, що аукціон eBay - це не звичайний магазин і покупка товарів на ньому має свої особливості. Читайте нашу статтю: Алгоритм покупки на аукціоні eBay .