Донецкий техникум промышленной автоматики

Який вибрати хостинг для сайту?

 1. Що таке хостинг
 2. Критерії вибору хостингу
 3. Хостинг WebHost 1-один з кращих і надійних російських хостингів

Отже, ви все-таки зважилися створити свій власний сайт або блог, портал або ж інтернет-магазин, і тепер, в першу чергу, потрібно вибрати хороший хостинг Отже, ви все-таки зважилися створити свій власний сайт або блог, портал або ж інтернет-магазин, і тепер, в першу чергу, потрібно вибрати хороший хостинг.

Якщо ви абсолютний новачок в інтернет-просторі, то поясню «на пальцях», що таке хостинг. Якщо порівняти інтернет з нашого всесвіту, то хостинги це як би галактики, а сайти на хостинг-серверах можна порівняти із зірками в галактиках. Тобто хостинг надає місце для зберігання інформації вашого сайту, а так само ряд заходів по його обслуговуванню, за що ви і платите йому гроші.

Що таке хостинг

Хостинг-це послуга, яка надається інтернет-провайдером, з надання місця (сервера) для розміщення, зберігання і обробки інформації сайту.

Зазвичай, в мінімальний пакет, який чинить хостингом, входить послуга з розміщення файлів різних сайтів на сервері, на якому встановлено програмне забезпечення для обробки запитів до цих файлів. А так само надається місце для зберігання бази даних, пошти, DNS (система доменних імен) і сюди ж входить технічна підтримка.

До вибору хостингу потрібно поставитися серйозно, так як від цього буде залежати функціонування вашого майбутнього сайту, і в тому випадку, якщо вас з якихось причин обраний хостинг не влаштує, то потрібно буде «переїжджати» на інший сервер, а це клопітка справа, тому краще відразу не помилитися в цьому питанні.

Критерії вибору хостингу

Напевно, одним з кращих критеріїв вибору хостингу є позитивні відгуки користувачів, які на «власній шкурі» випробували той чи інший хостинг-сервер. Та й взагалі, перш ніж зв'язатися з чимось невідомим в інтернеті, і тим більше вкласти в це гроші, спочатку почитайте неупереджені відгуки з декількох джерел, що б зробити відповідні висновки.

Купити домен і хостинг на сайті parkovka.ua

Розглянемо технічні особливості хостингу, на які потрібно звернути свою увагу при його виборі:

 • Дисковий простір (і кількість збережених файлів), іноді називають дискової квотою і вимірюється в Mb.
 • Трафік максимальне кількість користувачів на сайті (навантаження на сервер), яку може витримати хостинг, що є не мало важливим показником, на який варто звернути увагу. (Mb)
 • Кількість сайтів на акаунті
 • Бази Даних MySQL (можете детально ознайомитися на https://ru.wikipedia.org/wiki/MySQL )
 • FTP аккаунт-«File Transfer Protocol» або протокол передачі файлів (необхідний для закачування файлів на сервер)
 • PHP доступність Hypertext Preprocessorілі препроцесор гіпертексту (скриптова мова програмування для створення веб-сторінок)
 • Управління DNS (Domain Name System)-система управління доменами
 • Кількість Email -ящики
 • Аптайм- час безперервної роботи сервера (вимірюється у відсотках, наприклад 99,99% аптайма говорить про те, що за рік сервер не буде функціонувати 0.01% часу, це дорівнює 50 хвилинам)

Звичайно ж, при виборі хостингу має значення і його вартість, тобто ціна послуг, що надаються. Вона може варіюватися від 50 до 500 руб. в місяць на початковому етапі. Як показує практика, не завжди дорогий хостинг є якісним, тому при виборі між тим чи іншим хостингом, не потрібно покладатися тільки на високу вартість як гарант якості.

«Серйозна помилка новачків полягає в тому, що більшість вибирають безкоштовний хостинг, свідомо не підозрюючи, які він накладає обмеження на розвиток і монетизацію свого сайту».

Тому, повірте мені, як людині, яка має певний досвід роботи в інтернеті, в тому числі і з сайтом на безкоштовному хостингу, що краще відразу зупинити свій погляд на платному варіанті, ніж потім шкодувати про те, що ви елементарно не можете встановити собі на сайт хорошу рекламу для заробітку на ній.

Хотілося б торкнутися ще один дуже важливий, як мені здається, момент. Сьогоднішня політична обстановка в світі дуже нестійка, тому що Росія знаходиться під впливом різного роду санкцій, тому я не рекомендував би вам купувати закордонний хостинг. Справа в тому, що обмеження можуть торкнутися і інтернету. А в один «прекрасний» момент ви просто не зможете зайти до себе на сайт, так як в результаті нових санкцій, обслуговування російськомовних ресурсів, розташованих на певних іноземних хостингах, може бути призупинено на невизначений час. І ніхто вас про це заздалегідь не повідомить. Так що краще себе відразу убезпечити і вибрати російський хостинг-сервер.

Хостинг WebHost 1-один з кращих і надійних російських хостингів

Що б скоротити ваш час на пошуки і вибір відповідного хостингу, який задовольняв би всім перерахованим вище вимогам, я хотів би порекомендувати вам хостинг WebHost1. Це російський варіант сервера, який зарекомендував себе з дуже хорошого боку.

Я вже досить давно працюю з цим хостингом, і за весь час у мене не було ніяких нарікань.

Переваги WebHost1:

 • Ціни не високі (від 100 руб. На місяць)
 • Пробний період на 7 днів
 • Високий Аптайм (99,86%)
 • Підтримка MySQL, PHP, FTP, управління DNS, не обмежений трафік, необмежену кількість поштових скриньок
 • Гарна служба підтримки
 • Вбудована CMS (що дуже зручно)

Перейти на WebHost 1