Донецкий техникум промышленной автоматики

Які продукти вбивають потенцію

Чоловікам деякі страви краще не їсти.

Фото: pixabay

Якщо у вас романтичні плани на довгі вихідні, деякі продукти варто прибрати з меню. Вони знижують рівень тестостерону, а разом з ним знижується і лібідо.

Енергію ми отримуємо з продуктів харчування в процесі обміну речовин, тому те, що ми їмо, безпосередньо впливає на наше "сексуальне" настрій і можливості. Однак не всі знають про те, що є ряд продуктів, які можуть знизити сексуальне бажання. Важливим фактом є гормон тестостерон. Якщо його рівень високий, то і інстинкт продовження роду буде вище. Отже, розглянемо основні продукти, які негативно впливають на рівень тестостерону.

Чим більше продукт містить в собі сої, тим швидше знижується кількість тестостерону. Це пояснюється містяться в ній фитоестрогенами, які є аналогами жіночого гормону - естрогену.

У великій кількості вони будуть абсолютно рівні сої, так як містять в собі фітоестрогени.

Продукти з високим вмістом цукру. Пам'ятайте, що тут все залежить саме від дози цукру, так як вона викличе стрибок інсуліну в крові, який в свою чергу знижує вироблення тестостерону.

  • Солоні або копчені продукти, особливо з високим вмістом жиру

Вони впливають на серцево-судинну систему, а натрій з солі знижує вироблення тестостерону. Але пам'ятайте: відмовлятися зовсім від солі не слід, це так само тягне зворотну реакцію, 3-5 грам солі в день дозволено.

  • Кофеїн як чистий, так і в енергетичних напоях

Велика кількість чистого кофеїну в крові притупляє, знижує вільний тестостерон.

  • Продукти, в яких присутні харчові дріжджі

Відмовтеся від випічки, пива, квасу. Дріжджі так само містять фітоестрагени, а вони знижують вироблення тестостерону.

Більше двох келихів - і ваші статеві органи менш інтенсивно забезпечуються кров'ю, а центральна нервова система дає організму сигнал про те, що пора спати. Однак один келих сухого червоного або білого вина навпаки може сприяти підвищенню лібідо.

Нагадаємо, як зберегти чоловіче здоров'я: не варто зловживати парилками і навантаженнями .

Крім цього, ми писали, яка їжа значно підвищує потенцію і зміцнює чоловіче здоров'я .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: goodhouse.ru