Донецкий техникум промышленной автоматики

Які напої допоможуть схуднути без зайвих зусиль

  1. Ці безалкогольні напої допоможуть вам схуднути під час сну Які напої допомагають схуднути Фото:...
  2. Виноградний сік
  3. Соєвий протеїновий коктейль

Ці безалкогольні напої допоможуть вам схуднути під час сну

Які напої допомагають схуднути

Фото: wavebreakmedia / Freepik

Сон є одним з найбільш важливих факторів, що відповідають за здоров'я і щастя людини. Неспокійна ніч, безсоння не тільки мучать вас і виснажують організм, - недолік сну пов'язаний також і з збільшенням ваги . Це відбувається тому, що, коли ви втомлюєтеся, процес метаболізму сповільнюється, тому організм споживає менше енергії. Дефіцит сну також впливає на рівень цукру в крові і різко піднімає рівень інсуліну, примушуючи вас відчувати себе голодним, і зменшує швидкість, при якій спалюються калорії.

Сон і відпочинок мають життєво важливе значення, коли ви намагаєтеся скинути вагу , І вживаючи кофеїн або цукор занадто пізно перед сном, ви можете спровокувати безсоння. Є кілька напоїв, випиваючи які ввечері, ви можете скинути зайву вагу, а також вони гарантують, що у вас буде хороший нічний сон. Ось п'ять кращих напоїв, які варто випити перед тим, як лягти спати.

Фото: pixabay.com

Кожен чув вираз "спати, як немовля" - новонароджені сплять так добре, тому що п'ють тепле молоко перед тим як йти спати. Стакан молока (температура за бажанням) може допомогти вам спокійно спати всю ніч, тому що воно багате кальцієм і триптофан. Хороший восьмигодинний сон дійсно зменшить ваш апетит на наступний день. Крім того, якщо ви займаєтеся спортом, молоко насичене казеином, який є будівельним матеріалом для м'язів.

Ромашковий чай

Фото: pixabay.com

Випивши цей чай без кофеїну, ви будете почувати себе дуже спокійно, так як він славиться своїми заспокійливими властивостями. Кружка ромашкового чаю підвищить рівень гліцину в вашому організмі, нейромедіатора, який не тільки діє як м'яке седативний засіб, але також і розслабляє. Це також пов'язано з поліпшенням контролю рівня глюкози, що сприяє зниженню ваги. Тримайтеся подалі від будь-яких детокс-чаїв і краще випийте чашку ромашкового чаю замість цього.

Виноградний сік

Фото: pixabay.com

Невеликий стакан 100% виноградного соку перед сном може допомогти вам спалювати жир, як ви і мріяли. Дослідження показують, споживання простих вуглеводів, які є у виноградному соку, викликає секрецію інсуліну в нічний час. Вона в свою чергу регулює циркадні ритми організму. Плюс виноград насичений антиоксидантами, які перетворюють калорії, що містять білу жирову тканину, в калорії, що спалюють бурий жир.

Соєвий протеїновий коктейль

Фото: pixabay.com

Більшість людей думають, що білкові коктейлі - це для важкоатлетів в тренажерному залі, але насправді соя в молоці або у формі енергетичного протеїну насичена амінокислотою, яка називається триптофан. Триптофан знижує рівень кортизолу, що допомагає боротися з жиром. Незважаючи на те, що метаболізм сповільнюється, коли ви спите, цей процес як і раніше триває, і ваш протеїновий коктейль буде благополучно перетравлюватися і засвоюватися. Він допоможе вам заснути, тому що він схожий своїми властивостями на мелатонін, що викликає сонливість.

Фото: pixabay.com

Кефір багатий пробіотиками. Він вкрай корисний для кишечника, так як збільшує кількість корисних бактерій, сприяє травленню і засвоєнню вітамінів і мінералів. Кефір також допомагає поліпшити сон і підвищити ефективність тренувань.

Нагадаємо, раніше сайт "Сегодня" ділився найкращими рецептами смузі для схуднення .

Дивіться відео, як приготувати яєчний лікер в домашніх умовах:

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерела: luxurynet.ru