Донецкий техникум промышленной автоматики

Акції на Форекс

  1. приклад угоди

Ринок акцій є, мабуть, одним з найстаріших фінансових ринків Ринок акцій є, мабуть, одним з найстаріших фінансових ринків. Не так давно заробляти на інвестиціях в акції могли лише професійні інвестори. Сьогодні цей ринок доступний приватним особам і набуває все більшої популярності завдяки CFD - контрактами на різницю. CFD дозволяють заробляти на зміні вартості акцій без фактичної їх покупки або продажу.

  • У періоди загальної депресії вартість акцій може значно зростати, що дозволяє отримувати прибуток навіть при відсутності економічного зростання в цілому.
  • Можна заробляти в двох напрямках: як на зростанні вартості акцій, так і на падінні.
  • Торгівля акціями прив'язана до конкретних бірж, які мають власний графік роботи.
  • Не обов'язково фізично володіти акціями, щоб отримувати прибуток на зміні їх котирувань.

Показати всі інструменти Приховати все інструменти

приклад угоди

Робота з контрактами CFD на акції компанії Apple Inc. може бути рекомендована як довгостроковим інвесторам, так і трейдерам, які прагнуть до активних короткострокових операціях.

Стандартний торговий лот становить 100 акцій. Зміна курсу акції після кризи 2008 року склало більше $ 500 на акцію. Наприклад, для обсягу угоди в 0,1 лота (10 акцій) потенціал доходу за цей період часу склав більше $ 5000. При ціні акції в $ 500 для здійснення торгової операції в 0.1 лота на рахунку трейдера має бути не менше $ 250. Рекомендований капітал для короткострокової роботи обсягом в 0.1 лота - $ 700 і вище. Оптимальний капітал для довгострокових інвестицій - від $ 1500.