Донецкий техникум промышленной автоматики

Акція «Подвійна перевага» від «Київстар Бізнес» - безкоштовний мобільний інтернет до кінця року

«Київстар Бізнес» пропонує клієнтам малих, середніх і великих підприємств - користувачам тарифів «Бізнес 40 Новий», «Бізнес 80 Новий», «Бізнес 120 Новий» та «Бізнес 60 Новий» - акцію «Подвійна перевага». За її умовами клієнти безкоштовно отримують необмежений мобільний інтернет до кінця 2012 року.

«Київстар Бізнес» розпочав акцію «Подвійна перевага» для нових та існуючих клієнтів тарифів «Бізнес 40 Новий» , «Бізнес 80 Новий» , «Бізнес 120 Новий» і «Бізнес 60 Новий» . Акція надає абонентам можливість безкоштовно користуватися мобільним GPRS / EDGE-інтернетом до 31 грудня 2012 року включно.

Взяти участь в акції можуть бізнес-клієнти, які до 30 вересня 2012 року включно є користувачами зазначених тарифів. При цьому абоненти можуть бути як вже користувачами цих тарифних планів, так і здійснити нове підключення, змінити існуючий тариф на один з вищевказаних або мігрувати з передплаченої форми обслуговування. Зробити це потрібно до кінця вересня.

Для клієнтів, які здійснять нове підключення тарифів до 30 вересня 2012 року або в даний час мігрують з передплаченої форми обслуговування, а також для існуючих абонентів тарифного плану «Бізнес 40 Новий», акція підключається автоматично і безкоштовно.

Для клієнтів, які до 30 вересня 2012 змінять чинний тарифний план на будь-який з перерахованих вище або вже є абонентами тарифів, «Бізнес 80 Новий» , «Бізнес 120 Новий» і «Бізнес 60 Новий» , Участь в акції коштуватиме 30,00 грн. Ця вартість стягується одноразово. В цьому випадку акцію потрібно підключити самостійно в системі самообслуговування «Мій Київстар» або за допомогою голосового меню 477.

Всі тарифи наведені в гривнях, з урахуванням ПДВ. Додатково зі споживачів утримується збір до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуг без урахування ПДВ.

«Київстар Бізнес» надає бізнес-клієнтам необмежений мобільний інтернет для ведення бізнесу.

Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар» .

Довідка про «Київстар Бізнес»

Телекомунікаційний оператор «Київстар» входить до складу бізнес-одиниці «Україна» VimpelCom Ltd., до якої також входить «Beeline-Україна» (ПрАТ «Українські радіосистеми» і ТОВ «Голден Телеком»).

«Київстар» - оператор № 1 на ринку мобільного зв'язку і мобільного інтернету, один з лідерів у сегменті фіксованого інтернету, найкращий бренд в Україні. За даними щорічного дослідження компанії Ericsson мережа мобільного зв'язку ПрАТ «Київстар» є однією з найкращих у Європі і охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. Сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських і річкових узбереж України. «Київстар» надає послуги EDGE / GPRS на всій території свого покриття, а також роумінгові послуги в 195 країнах на 5 континентах. Мережа широкосмугового інтернету «Київстар» (послуга «Домашній Інтернет») функціонує у 138 містах України.

«Київстар Бізнес» - окремий бренд та напрямок діяльності оператора «Київстар» по роботі з корпоративними клієнтами. Напрямок з обслуговування бізнес-клієнтів був сформований у 2007 році. «Київстар Бізнес» надає комплексні послуги мобільного, фіксованого зв'язку та послуги передачі даних «з одних рук». Місія «Київстар» - покращувати життя завдяки телекомунікаційним послугам найвищої якості. www.kyivstar.ua , www.djuice.ua , www.beeline.ua