Донецкий техникум промышленной автоматики

Як позбутися від каменів у нирках - поради дієтологів

Очистити нирки допоможуть натуральні соки.

Фото: pixabay.com

Як стверджують лікарі, камені і пісок в жовчному міхурі і в нирках є природним результатом неспроможності організму вивести накопичився неорганічний кальцій, що утворився внаслідок вживання концентрованих крохмалів і цукрів.

При постійному вживанні хліба, круп'яних і борошняних продуктів поступово збільшується кількість кальцію і утворюється пісок і камені в нирках .

Видалення цих утворень хірургічним способом (крім екстрених випадків), не завжди потрібно. Для досягнення хорошого результату можна використовувати і простий народний рецепт.

Вживання соку одного лимона з півсклянки гарячої кілька разів на день і півсклянки суміші морквяного, бурякового і огіркового соків три-чотири рази на день допоможе зникнення піску і каменю протягом декількох днів або тижнів (в залежності від кількості та розміру каменів).

Додамо, щоб більше не доводилося задаватися питанням "чому утворюється пісок в нирках?", Досить виключити з раціону занадто солону, гостру і велика кількість білкової їжі. Також рекомендується підвищити кількість вживаної рідини, що дозволить говорити про якнайшвидшому виведенні піску з нирок .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: healthystyle.info Додамо, щоб більше не доводилося задаватися питанням "чому утворюється пісок в нирках?